Neustálý řev a žádný spánek

Anonymní
12.11.20 06:43

Neustálý řev a žádný spánek

Ahoj… Vím že mi nikdo nepomůže tak zkusím se aspoň vypsat… Jelikož to už nedávám. Máme holčičku čerstvě tříměsíční. Po potratech, mimoděložním těhotenství, šíleném strachu v těhotenství.. Jelikož jsem stále krvácela, pak špatné výsledky testů… Takže velké riziko postižení, cukrovce vysokému tlaku se nakonec po vyvolávání narodila akutnim Cisarem. Dusila se na šňůře… Šestinedělí naprosto šílený… Kojila jsem klidně i co10m8n jinak pořád řev.. Bez prsa v puse řvala jak na lesy.. Už jsem nevěděla co a jak natrasani cvičení a nozkami, nahrivani… Ne na prdy netrpí.. Po šíleném boji s kojením v šestinedělí kdy mi mléko teklo fakt malinko jsem to vzdala. Dala jsem um a je to trochu lepší…už Teda nebreci hlady ale řve pořád… Nesnese polohu na zádech. Jakmile ji položím např kvůli prebaleni řve jak na lesy, krmení.. Řev, vyžaduje nošení na rukou… :? Navíc od miminka vůbec nespí… Spala přes den max do týdne věku… Od dvou týdnů spí denně max 3*20min… Jinak stále řev když není ve vertikální poloze… Zkoušela jsem natrasat, zpívat, vibrační lehátko, pod hrazdou, při prebaleni… Řev rev řev… Na břiše vydrží chvíli ještě pořádně nedrží hlavu takže jí spadne a řve…jsem uplne vyřízená, mám z ní 5ablokovanou páteř, ruce a celé tělo mě bolí… Přes den nespí… Jsem už na pokraji zhroucení… Už chápu ty ženské co zadusí své dítě… Nepomáhá nic… Ani nikam nejezdím…v kočáre řve takovým způsobem jako bych ji týrala… Takže vždycky jen to nejnutnější a honem domů… Včera mě zastavila sousedka že nemusím s tím kočárem tak třást že každému brečeli děti.. Ale to jediné na těch pár minut než dojdu do obchodu a zpět zabere.. Už od rána se těším na večer kdy tu hysterku strcim do postýlky a bude konečně chrápat… :roll: Vím že už o ní mluvím aj hnusně ale jsem úplně hotová. Ani tak to není žádná hitparáda. Usne v 8 v 1 je vzhůru na mliko… Musím hodinu houpat někdy dvě aby usla.. Vzbudí se v 5 na další mliko a pak zase nespí celý den… Toho kdo kdy prohlásil že děti spí v tomhle věku 15 hod denně bych praštila… Karp nepomáhá, dudlík nechce koupila jsem asi 20 různých druhů a tvarů :,( šátek jsem zkoušela neumím to uvázat tak aby mi z něj nepadala a nositko nevím zdali je vhodné. Kvůli kyčlím… To nehovořím o to že doma neudělám vůbec nic. Je tu neskutečný binec, mám z toho depresi že jsem nemožná… Přeci jsou ženské co těch dětí Maj víc a zvládají… Nebo dvojčata… Včera jsem už s nervama řekla manželovi že jí jednou vyhodím z okna… Ne neublizila bych jí ale prostě to se nedá.. Kdyby aspoň spala trochu přes den… Nejím nespím nevím jak dlouho to vydržím… Už jsem si říkala že by byla super dovolená kdyby se by se mi něco stalo a já byla třeba nucena ležet v nemocnici že bych se konečně vyspala…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3922
12.11.20 06:49

Zkus zavinovačku nebo hnízdo, ať má pocit bezpečí. Klidně spaní v posteli s tebou A možná i změnu UM. A hodně sil!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 06:50

@Samina007 zavinovačku i hnízdo máme.. To na spaní večer je ok.. Přes den prostě spát nebude…

• Citovat
  • Nahlásit
4486
12.11.20 06:53
@Anonymní píše:
@Samina007 zavinovačku i hnízdo máme.. To na spaní večer je ok.. Přes den prostě spát nebude…

A když si lehneš přes den s ní? A zkus to nosítko si pořídit, třeba by v tom spala přes den. A ty můžeš i něco udělat. Na facu je skupina nosíme děti. Já měla manducu, ale je spousta další super nosítek vhodných pro tříměsiční, nemusí to být šátek. Možna i tu změnu UM bych zvážila. Jaké máte UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 06:59

@Veru1987 ne ona spát nebude pro položení na záda řve jak na lesy a nejde uklidnit takže nehrozí že by spala… Cumel nechce… Spí 3*20 min a to s ní za řevu musím trepat v kočáru… Karp nepomáhá.. Zavinovala jsem ji fakt těsně… Nemá potřebu spánku.. Když je unavená usne vcelku v pohodě… I večer… Um máme nutrilon. Chtěla jsem dát kendamil ale měla po tom úplně zelenou a smradlavou stolici.

• Citovat
  • Nahlásit
96
12.11.20 07:01

Zkus jí nosit doma v šátku nebo v nositku, u toho bude ve vertikální poloze a navíc na tvým těle, to by mohlo pomoct :palec: A ty máš volné ruce. Šátek můžeš pořídit z druhé ruky, jsou různé facebookové nosící skupinky, kde ti holky poradí. Já jsem nosila každý den, je to bezkonkurenční vynález :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
12.11.20 07:04
@Anonymní píše:
@Veru1987 ne ona spát nebude pro položení na záda řve jak na lesy a nejde uklidnit takže nehrozí že by spala… Cumel nechce… Spí 3*20 min a to s ní za řevu musím trepat v kočáru… Karp nepomáhá.. Zavinovala jsem ji fakt těsně… Nemá potřebu spánku.. Když je unavená usne vcelku v pohodě… I večer… Um máme nutrilon. Chtěla jsem dát kendamil ale měla po tom úplně zelenou a smradlavou stolici.

Nutrilon taky hodně dětem nesedí, těžko říct. Hipp býva dobrý, hami. Zkusila bych fakt to nosítko, je toho hodně které jsou dobré. Koupíš i bazarové. Mohlo by ji to pomoct. Jak bude v jiné pozici a ty budeš mít volné ruce něco udělat. A na tobě třeba fakt bude líp spát i přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
12.11.20 07:06

Jsou nosítka univerzální (ty nejsou pro nejmenší děti) a pak i pro novorozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7105
12.11.20 07:12

Máš v postýlce klín pod hlavou? Dívala se na ni doktorka, jestli nemá reflux?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 07:15

@kacz klín nemáme ale mám podloženo postýlku protože už od narození má skoro pořád rýmu… Na reflux jsem se neptala ani jsem se na ten pláč neptala dr. Děti přece pláčou…

• Citovat
  • Nahlásit
3922
12.11.20 07:15

A když je v autosedačce, tak také řve? Ono jak tam jsou děti schoulené, lehce vyvýšené, tak se jim spí dobře. Syn občas jinde neusne. Není to ideální, ale matka těsně před kolapsem z vyčerpání též ne.
A ještě mě napadá, u nás 1.syna musel přes den uspávat v podstatě jen manžel. U mě řev, řev a zase řev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 07:17

@Samina007 sedačku nemám nemáme auto.. Kvůli tomu ji pořizovat nebudu… Ale mám to vibrační lehátko tam lkdyz ji položím tak řve.. Když ji zabavim tak tam vydrží 10min…

• Citovat
  • Nahlásit
3637
12.11.20 07:18

Šla bych na neurologii. Tohle není normalní, jestli opravdu celý den řve a nemůže být na zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
12.11.20 07:22

Možná blbá ráda, ale zkusila si ji položit na bok? Píšeš, že při položení na záda řev, tak mě to jen napadlo. Jinak, je to ohrané, ale vím, z vlastní zkušenosti, čím víc si nervózní, tím to víc ona cítí. Popros manžela, ať odpoledne pohlídá a na 2 hodiny si lehni a spi. A zkusila bych UM vyměnit. Za to nic nedáš. Klidně Bena, Sunar…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 07:24

@sediza na neurologii jsem s ní byla včera… Naprosto v pořádku.. Dr se na mě dívala jako na idiota že tam jdu s naprosto zdravým dítětem. Ona po. Položení řve pak se Teda na chvíli uklidní ale musím jí zabavit, dělat opičky atd jakmile se začne nudit začne tak různě kňourat a kdyz nedorazím hned tak spustí řev.. Nic jí není chce se nosit. Šátek doma mám ale uvázat to fakt neumím aby z toho nepadala. Možná to nositko nevím… Nechce se mi investovat další finance už jsem utratila spoustu peněz za různé kapičky, cumly šátek a nic z toho nemělo žádný účinek

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama