Spánek a jídlo nad ránem u 10 měsíčního

Anonymní
11.11.20 05:30

Spánek a jídlo nad ránem u 10 měsíčního

Dobrý den,

na začátek musím zaklepat, že malá spí krásně. Od 20.00 hod až do půl 4, do půl 5, pak se vzbudí a chce mléko. A spí dál do půl 7-7. Vždycky se budila kolem půl 6-6, ale od té doby, co se posunul čas, je to takhle. Pro mě je to poděs, protože já mám lehké spaní a vzbudí mě všechno, když jde manžel na záchod, když se malá převaluje v postýlce.. do toho manžel vstává v 5 do práce.

No zkrátka jde mi o to, jestli nemáte tip, co s tím, že když malé dám to mléko, tak už prostě pak nemůžu ani za nic usnout. :think: Začne mi vadit všechno, i to, že se jen přetočí, mozek už najede a jede a přemýšlí jaké další povinnosti zase má dneska a jak to stihnu. A co budu vařit. Takže vstanu a jdu do obýváku s kuchyně kde uklidím a dám si snídaní a čekám než se vzbudí. Jenže pk jsem hotová.. nebo jestli více uklízet přes den? Jenže jak s 10 měsíční :( všude leze a staví se a hned po mě šplhá a když ji nevezmu na ruce tak řve.. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10601
11.11.20 06:44

S tím asi nic neuděláš, tělo si zvykne :think: byla bych ráda, že jede spí takto dobře :D u nás se mezi 4-5 už vstává a já koukám do zdi třeba od tří. Syn se v noci stále jednou dvakrát budí :D budou mu dva roky. Prostě nevstavej a zkus spát, jestli vstává takto hezky pravidelně tak si fakt zvykneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25193
11.11.20 07:54

Vždyť to spí krásně, mě se roční budí minimálně dvakrát za noc a vstává v 6 :mrgreen: problém je, že nespíš ty :nevim: a co ráno ukliziš? Tak si udělej co chceš ráno a pak si bez dopoledne lehnout taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
11.11.20 08:01

Mi dcera spala taky tak cca ve 4 mléko a pak spala do 7. Uklízela jsem s ní, snažila jsem se ji zabavit. Nebrala jsem ji na ruky za každý řev. Bych se zbláznila. Spíše jsem ji dala něco co by ji mohlo bavit… nádobi s linky, jiné hračky a pod. A když spala v poledne dala jsem si v klidu oběd, kafe… ale taky jsem třeba udělala věci které se líp dělají když dítě spí… umýt wc, koupelnu, vytřít, vyžehlit… ale poklidit, uvařit vše s dcerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
11.11.20 08:07

Buď ráda že ještě usne.. jsou děti a není jich málo co pak v 5 vstávaj a to už prostě šanci si lehnout nemáš :dance:
Buď lež nebo vsta%N Máš čas pro sebe můžeš se v klidu osprchnout učesat vyfoukat vlasy zacvičiz si (třeba to nemusíš ale můžeš) uděláš si snídani kafe a pak ti vstane dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
11.11.20 08:45

Snažím se si co nejvíc věci ulehčit - takže susicka, myčka, robovysavac. Vařím na 2 dny. Ale běžný úklid vždycky s malou, jedine či dělám když spi je úklid koupelny a WC. Když spi po obědě dělám si své věci - koníčky, škola, v klidu kafe a oběd. A ze taky někdy nespim od 4-5. Bohužel, tělo si časem zvyklo. Když už to fakt nejde, lehnu si odpoledne s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
11.11.20 14:16

Si rozmaznana, mne sa decko budilo 3 krat za noc do 1.5 roka a to ked bola dobra noc, bezne aj kazdu hodinu. Skus relaxacne cvicenia, ked si na ne zvyknes, je mozne, ze spanok pride hned. Nehnevaj sa, co si cakala, mas luxusny spanok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama