Neuvěřitelně vzteklé dítě

519
26.11.15 11:04

Neuveritelne vztekle dite

Ahoj holky, jsem na mobilu, tak to vezmu zkratka. Synator 20 mesicu- jeste nemluvici. Ma dost casto neuveritelne zachvaty vzteku (popr. rozepisu) jako napr. dnes u ortopeda kdy jecel tak az skakal vzteky, aniz by se ho doktor vubec dotkl.. Podobne sceny nastavaji kdekoliv…obcas doma, v krame, na navsteve. Nepomaha NIC.. Vlidne slovo, sliby, hracka, sladkost, plesknuti pres plinu…nic…mozna to souvisi s tim, ze neumi rict co chce..nevim…videla jsem uz hodne deti v obdobi vzdoru, ale tohle jeste ne. Je to opravdu extremni nervak, i pediatra uz nad nim krouti hlavou, vysetreni docela odbyva, aby byl rychle pryc. Pry ho to snad prejde. Ale trva to uz cca rok a stupnuje se to. Tak mam otazecku, jestli je tu nekdo kdo mel opravdu hodne hodne moc vztekly dite, jestli naaahodou nemate nejakej tip, co by to mohlo zmirnit…podotykam, ze se malymu venuju, snazim se ho rozmluvit, kazdej den chodime na prochazky, aby se vylital…beha i doma, je dost hyperaktivni, jen tak sedet nevydrzi…vyzkousela jsem snad vsechno krome babyboxu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.11.15 11:09

Ahoj, ja osobne ne ale kamaradka mela extremne nervní a zlé dítě, psycholožka ji poradila mateřskou radu ve formě chycení ze zadu a pevne pritisknout rucicky k telu a pockat az to prejde a pokud bude doma, normalne bez jakychkoliv reci vzít a pod vlaznou sprchu, obleceneho!..a svete div se, uspech byl, opravdu, ne jednou jsem u toho byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
26.11.15 11:11

Placnuti pres plinu mu vazne nic neudela.. :mrgreen: zkus mu ji sundat a placnout na holou.. u nas se toto osvedcuje uz u kolikateho ditete..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
26.11.15 11:11

No pod sprchu sel jednou, kdyz se zacal vztekat i v koupelne..je fakt ze ho to sice rychle preslo, ale vypadal ze je uplne v soku..vyvaleny oci a zacal se klepat…tak se mi to nechce zkouset znovu…hlavne se to da praktikovat jen doma.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
26.11.15 11:13

@katule9 ja to napsala kulantne..to vis ze uz dostal i na holou..vysledek? Jeste daleko vetsi zachvat vzteku a uplne nelidskej vriskot… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
26.11.15 11:15

@Terka1603 mě se vztekala dcera, tedy ne až tak ale párkrát tak, že bouchala hlavičkou o zem, taky cca +- 20 měsíců jí bylo. Šla pod sprchu, vypadala asi jako tvůj malej pak, vyklepaná… no zopakovala jsem to i tak ještě asi 2× a byl klid. Stačilo říct sprcha a uklidnila se :lol: Moje mamka když to zjistila, měla málem infarkt co jí to chudince dělám… ale zabralo to, žádný plácání nepomáhalo a to už plínu neměla, stejně plácnutí na holou bylo k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
26.11.15 11:16

Taky se mi vztekalo dite…nakonec z nej vylezl autista…dost tezkej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
26.11.15 11:17

@Terka1603 nebo pouzit i tu sprchu..ale chce to opakovat, ono po jednom placnuti z nej andilek nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
26.11.15 11:18

@1sun a nebala se pak jit do vany? Malej vodu miluje, tak to nechci zbytecne pokazit.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
26.11.15 11:19

@Tarjei s timhle nemam vubec zkusenost..mohla bys mi nejak ve zkratce napsat jak jinak, krome vzteku se to jeste projevovalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
26.11.15 11:29

Máme to doma :mrgreen: Dost se to zlepšilo, když se naučila trošku domluvit a pochopit slova jako potom/ještě… Ale v emočně vyhrocených situacích se ty afekty pořád dostavují. Jsou jí tři a chlup. Párkrát dostala na zadel, ale jen se tím změnil typ afektu. Vodu i dost studenou, miluje, takže to by byla jen cesta k vytopení sousedů a sebezavlažení. Chytání taky není moc dobrý nápad, sice se naučila, že ani v afektu nesmí ubližovat a už se sama snaží někam odklidit, ale když jí někdo proti její vůli chytne, tak sebou prostě mlátí a kope. U nás zabírá jen rychle čapnout a odnést na nějaké klidné místo. Doma má postýlku, venku taháme pořád kočár, případně je odložena na trávu. Když to předvede na hřišti a spol, tak se prostě končí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:36

@Terka1603 ahoj. Já to tak mam a to mluvil hodně brzo. Je mu 3,5 a je to furt stejný. Někdy lepší, někdy horší. Je to hroznej nervak a pro mě je to kurz sebeovládání :mrgreen: Tak ti chci jen říct, ze v tom nejsi sama. U nás je tragédie oblíkáni, uklízení. Občas pomáhá počítaní do tří. Rozmazlenej není, uz dávno se řídím pravidlem ze všechno řeknu 3× a pak mu lupnu a zadek, ale ma to na háku. Počítaní do tří je účinnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:37
@Terka1603 píše:
No pod sprchu sel jednou, kdyz se zacal vztekat i v koupelne..je fakt ze ho to sice rychle preslo, ale vypadal ze je uplne v soku..vyvaleny oci a zacal se klepat…tak se mi to nechce zkouset znovu…hlavne se to da praktikovat jen doma.. 8o

Me sprcha nepomohla. Uklidnil se jen v te sprše, pak začal nanovo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
26.11.15 11:41

@MilijonDolarBejby No naše démoně umí skvěle počítat…zvlášť když může se mnou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5762
26.11.15 11:41

Lpel na stejnych trasach. Neslysel na jmeno. celkove budil dojem ze nas ignoruje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama