Neuzavření účtu v USA

27.8.21 10:06

Neuzavření účetu v USA

V létě 2014 jsem byla v USA jako plavčík, uzavřela jsem si účet, myslím studentský u PNC bank, nestihla jsem ho uzavřít když sem se vracela zpět a z čr už se mi nedařilo se s bankou spojit, můžu se zeptat, zda s tím máte někdo zkušenost, jestli se po nějakém čase uzavře sám, respektive ptám se proto, abych neměla nějaký problém, učet byl snad zdarma, ale nevím přesně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25959
27.8.21 10:25

@Pavlina321 Jo mám. Banka byla naprosto dementní a na mou písmenou komunikaci ohledně uzavření účtu vůbec neragovala, jen mi pořád chodily výpisy a informace, že se stav konta blíží nule (každý měsíc se strhávaly asi 2 dolary za vedení účtu.
V okamžiku, kdy jsem byla na nule (skoro po dvou letech), přestalo cokoliv chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 11:06

odpověd -banka USA

Tak to mě nic nechodilo, takže se to pak automaticky uzavře? Nevymáhají snad nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 11:12

Když jsem odjížděla, byla jsem tam v plusu několik v přepočtu tisícovek, z Čech se mi to už nedařilo vybrat ani uzavřít, kartu mi nikdo nebral, jak nám tvrdila agentura, že tím můžeme platit v ČR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
27.8.21 11:18

@Pavlina321 Snad jo. :nevim: Nikdo po mě nic nevymáhal, adresu i kontakt do Čech na mě měli a už je to 15 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.21 11:23

Na mě měli asi jen americkou, to je blbý, že to nejde nijak pořešit, ráda bych to uzavřela, ale to bych asi musela jet do USA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19344
27.8.21 19:07

A co tam proste zavolat? Pokud tam uz nejsou penize a zadne nove nechodi tam nechodi, radi se te zbavi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.21 07:25

Volala jsem kvůli tomu do agentury a prý se to po čase maže, tam jsem se nedovolala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat