Nevedet o tehotenstvi?

3802
18.6.10 13:02

Nevedet o tehotenstvi?

Cauky Devcata,

co si myslete o tomhle?

http://www.novinky.cz/…zachodu.html

Ja si myslim, ze je to uplne nesmysl, aby zena poznala tehotenstvi az potom, co porodi. Jedine, co by snad bylo mozne, ze se nejak psychicky zablokovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5394
18.6.10 13:05

cernus, je to blbost.
V začátku to pochopím, žena muže být silnější a některé maminy mají dokonce i měsíčky…ale, nepoznat pohyby dítěte je nemožné… četla jsem víc těchto příběhů, ale nevěřím tomu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
18.6.10 13:07

Myslím, že možné je leccos - po pravdě řečeno, ta dívčina na mne nepůsobí zvlášť inteligentně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5394
18.6.10 13:10

Souhlasím, pokud to nepozná nějaká mentálně postižená žena nebo tak, ale zdravá inteligentní žena to musí poznat. Teda u mě to bylo na bříšku i vidět, když se malej přetáčel a opravdu hodně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
18.6.10 13:11

No je to možné známí zažili podobný případ žena porodila do vany na konci 8 m. a do té doby o tom něvěděla . Břicho neměla vidět, byla totiž silnější a menstruaci normálně dostávala… Takže si myslím, že u některých žen to možné je, ale fakt asi jen u minima… Však moje kamarádka zjistila, že je těhotná až ve 4 měsíci… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
15062
18.6.10 13:12
BohunkaP píše:
Myslím, že možné je leccos - po pravdě řečeno, ta dívčina na mne nepůsobí zvlášť inteligentně…

A jen by mne zajímalo, co si asi myslela o pohybech miminka… protože ty cítit musela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13795
18.6.10 13:13

cernus Ahoooj teto naše :hug: ,
tak já osobně si myslim, že je to taky blbost, že by člověk necítil pohyby, neviděl růst bříško, no nevim, moc tomu teda nevěřim, že to nejde poznat… Ale kdo ví, třeba si to snažila furt něčim odůvodnit, že to je k tomu a k tomu a né k těhotenství … :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
18.6.10 13:20

Tak já mám kamarádku vysokoškolačku a ta přišla na těhotenství až v 5tém měsíci. Není štíhlá, má potíže s ledvinama. Mensturaci výjimečně. Sex byl jeden.......... :mrgreen: . Nějaká kolegyně v práci jí přemluvila, ať si udělá test, že podivně přibrala. :mrgreen:
A manželovo zaměstnankyně druhorodička taky byla na gyndě v 5. měsíci. Prý se jí něco nezdá. No do práce přišla pěkně vyjevená, že je těhotná. A to už se mi zdá takový divný, že na podruhý by člověk neměl poznat, že je těhotnej. Ale jak říkám, všechno je možný. :wink:
Přijít na to až u porodu, to už je výjimečný, ale možný je všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4314
18.6.10 13:21

čauvec holky, já osobně si taky myslím, že je to dost nepravděpodobný jsem teprve ve čtvrtem měsíci a můžu říct, že si úplně uvědomuju každy okamžik. Zase na druhou stranu můžu říct, že znám holku, která do 7 měsíce něvědal o tom, že je těhotná, měla totiž vždy problémy s nepravidelnou menstruací a byla samozřejmě silnější. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
18.6.10 13:21

tak ja si myslim ze je to taky blbost v 8 mesici nic nepoznat ikdyz jedna moje kamaradka zjistila ze je tehotna az v sestym mesici s tim ze si vsimla jen toho ze porad ji a ze pribrala ale ze je tehotna ju nenapadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
18.6.10 13:28

Holky,je to fakt hodně zajímavý,nevím,co si o tom mám myslet :think: :think: Já jsem v 6.měsíci,ale že bych nepoznala,že jsem těhotná,to fakt ne.U mě to bylo jasný hned,když nedorazila MS :mrgreen: Ale taky si myslím,že musela přece cítit pohyby,to není možné,že by to nezaregistrovala,mě Janička někdy kopne tak,že to fakt hodně cítím,není přece možné,aby to vůbec necítila,já nevím,ale moc tomu teda nevěřím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.10 13:32

Zrovna jsem ten link frkla k nam na diskuzi :lol: :lol:

No…podle me bud lze a vymyslely si to a nebo je opravdu „hloupejsi“ a nedoslo ji to… :nevim: ale nejak se mi to nezda :mrgreen:

Ja jsem kdysi u jedne pani na sidlisti taky nepoznala, ze je tehotna, je hodne vysoka a silene mohutna, koukala jsem, kdyz prijela s kocarkem a mamka mi rikala, ze cekala mimco, ale bylo mi 11 let, takze jsem to nejak tak asi nestudovala 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
18.6.10 13:47

Já bych se tomu zase ani moc nedivila. Ani bych hnedka neodsuzovala k tomu, že musí být neinteligentní a podobné závěry. Holčina měla pravidelnou menstruaci, přibrala jen pár kilo, mimčo neplánovala a nikdy před tím těhotná nebyla. To, že nepoznala pohyby, to ještě není důvod k tomu, aby měla nízké IQ. Některá mimča se moc nehýbají, takže to holčině mohlo připadat třeba jako zaražené prdy, nebo něco podobného. A velikost bříška - u mě bylo první těhotenství lehce znát až v sedmém měsíci. A ségra měla jen trošku nafouklý podbříšek - jako když čeká MS…, a to až do porodu. Když tenkrát jela do porodnice, tak jí tam sestřička řekla, že si spletla patro :lol:
Mám kamarádku, které se v břiše hýbe pořád něco :lol: a mimčo to není…
Něco jiného je tu u nás. Převážná většina z nás na mimčo čeká, těší se na něj a sleduje každou změnu, která se v těle děje. Ale ženská, která to neočekává a nemá ani žádné „ukazující“ příznaky, tak to prostě nepozná. A gyn. prohlídky - já mám prevenci jen jedenkrát ročně, takže se třeba mohla vlézt zrovna mezi prohlídky a tudíž jí doktor v průběhu těhotenství vůbec neviděl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5394
18.6.10 13:51

tterka, já se omlouvám že neslouhlasím, ale pro mě je prostě nepochopitelné necítít pohyby .miminka…pochopím, kdyby nerozeznala ty první jemné pohyby, ale v pokročilém těhu je to sakra znát, i kdyby se mimčo pohnulo jen párkrát za den. To mimčo už ani nekope, ale převrací se z boku na bok a to vzbudí i „mrtvého“.
Je to alespoň má zkušenost.
Nemyslím tím, že je slečna či paní úplně blbá, spíš ji nevěřím, že to nepoznala. U mentálně postižené ženy bych to pochopila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
18.6.10 13:59
Misula.vdf píše:
tterka, já se omlouvám že neslouhlasím, ale pro mě je prostě nepochopitelné necítít pohyby .miminka…pochopím, kdyby nerozeznala ty první jemné pohyby, ale v pokročilém těhu je to sakra znát, i kdyby se mimčo pohnulo jen párkrát za den. To mimčo už ani nekope, ale převrací se z boku na bok a to vzbudí i „mrtvého“.
Je to alespoň má zkušenost.
Nemyslím tím, že je slečna či paní úplně blbá, spíš ji nevěřím, že to nepoznala. U mentálně postižené ženy bych to pochopila…

Omlouvat se nemusíš, ale některé maminy to fakt nepoznají. Cítila pohyby prvního dítěte, ale u druhého, jsem je necítila skoro vůbec - malá byla droboučká a fakt bych z toho nepoznala, že je to mimčo, kdybych nevěděla, že jsem těhotná. Každé tělo je jiné, mimča jsou také jiná. Některá prostě „cítit“ jsou, a některá ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama