Nevěra-budování důvěry

Anonymní
14.5.16 15:35

Nevěra-budování důvěry

Ahojte.
Jak dlouho se snažil váš nevěrný partner, aby jste spolu zůstali, zapoměli na nevěru a vybudovaly třeba ještě lepší vztah? Co pro to udělal, co vy? Zachránila vás třeba i poradna?
Děkuji za příspěvky.
D.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
589
14.5.16 15:59

Nám pomohl už pak jenom rozchod.. Po jeho nevěře jsme spolu byly ještě tak dva roky ale bylo to úplně zbytečné.. Já mu nedokázala úplně věřit každým pipnuti telefonu jsem byla na nervy a když někam sel tak už jsem ani nevěřila kam a skym je.. Je fakt že on se snažíl maximálně mi dokázat ze to co bylo bylo ale já se stím nedokázala srovnat a kdykoli mi bouchly nervy tak jsem mu to přehodila.. Pak už mi bylo všechno jedno a to byl největší spoiler proč od sebe jít.. Už mi na něm nezáleželo. Je fakt že šlapal jak hodinky ale já to už nedokázala a než žít porad ve strachu to nemělo smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
14.5.16 16:12

Ja se to snazila prekousnout a stejne to udelal zas :poblion: uz sem mu neverila a byl konec 8) ted nelituju pac to dela proutnik vsem :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25018
14.5.16 16:26

Fakt si nepamatuju, jak dlouho se snažil…taky asi záleží, co chlap provede, je rozdíl provalená jednorázovka nebo něco dlouhodobějšího.
Rozhodnutí je na tobě, já si nemyslím, že by měl chlap lézt po čtyřech třeba několik měsíců nebo let - já chtěla mít doma chlapa jaký byl dřív, né nějakýho podlejzavýho chcípáka.
Takže ve zkratce, on mě odprošoval možná dva měsíce, než jsem „svolila“, že to ještě zkusíme, ale pak jsme se snažili chovat se normálně. Mě trvalo možná další rok, dva, než jsem se s tím opravdu srovnala, ale snažila sem se mu to neomlacovat o hlavu - v tomto směru to byl problém v mé hlavě, on s tím mnoho nezmohl :nevim:
A vzhledem k tomu, že z jeho milenky se vyklubala celkem pitomá nána, tak se tomu dnes po letech i společně zasmějeme. Vztah je rozhodně lepší, a i si myslím, že s odstupem času, díky za ni, protože jsme si oba uvědomili, o co jsme mohli přijít a ten vztah si o to víc hýčkáme. Oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.16 17:12

Zjistila jsem, že můj manžel má dlouhodobý poměr s jinou ženou, dala jsem mu vybrat, ať zůstane či jde za ní, zůstal se mnou, ale po čase jsem zjistila, že s ní pokračuje ve vztahu dál. Pak to s ním ukončila ona a já myslela, že už bude klid. Omyl, nebyl, dali se znovu dohromady a to už bylo pro mě poslední kapka. Řekla jsem mu, ať odejde, že mu už nebudu nikdy věřit. Prosil, že tentokrát to definitivně skončí a udělá cokoliv, abych mu dala poslední šanci a začala mu věřit. Přemluvil mě a já s ním zůstala, důvěra však úplně v háji a vlastně byly chvíle, kdy jsem si přála, ať odejde a protivil se mi. Postupem času jsme začali normálně fungovat, ale nikdy už ne tak jako dřív. Před půl rokem jsem zjistila, že je opět s ní :zed:, přesto, že se mi dušoval jak mě miluje a bude se snažit, abych to tak cítila. Teď se rozvádíme, naštěstí vlastníme pár bytů, takže mám kam jít, on z našeho bytu odejít nechce - proč taky že, když chce být se mnou a rozvádět se nechce, to přece já zlá :zed: Nejvíc jsem se bála o dceru, aby odmaturovala a to se povedlo, teď už to nějak zvládneme a dcera bude se mnou. :kytka: Nechci to tu moc rozebírat, aby mě tu někdo nepoznal, jen za mě : nevím, jestli budu ještě někomu věřit. Takže opravdu asi záleží na typu nevěry- jednorázovka ta se překonat dá, ale dlouhodobá nevěra se vztahem, to je strašně těžké a ne vždycky se snaha vyplatí. Správně se rozhodnout, to se pozná časem :think:

• Citovat
  • Nahlásit
589
14.5.16 17:26

Když potkáš normálního chlapa a ne idiota tak je to už pak v pohodě ;) neztrácet čas s těma co za to nestojí nebo si vztahu neváží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 17:33
@Anonymní píše:
Zjistila jsem, že můj manžel má dlouhodobý poměr s jinou ženou, dala jsem mu vybrat, ať zůstane či jde za ní, zůstal se mnou, ale po čase jsem zjistila, že s ní pokračuje ve vztahu dál. Pak to s ním ukončila ona a já myslela, že už bude klid. Omyl, nebyl, dali se znovu dohromady a to už bylo pro mě poslední kapka. Řekla jsem mu, ať odejde, že mu už nebudu nikdy věřit. Prosil, že tentokrát to definitivně skončí a udělá cokoliv, abych mu dala poslední šanci a začala mu věřit. Přemluvil mě a já s ním zůstala, důvěra však úplně v háji a vlastně byly chvíle, kdy jsem si přála, ať odejde a protivil se mi. Postupem času jsme začali normálně fungovat, ale nikdy už ne tak jako dřív. Před půl rokem jsem zjistila, že je opět s ní :zed:, přesto, že se mi dušoval jak mě miluje a bude se snažit, abych to tak cítila. Teď se rozvádíme, naštěstí vlastníme pár bytů, takže mám kam jít, on z našeho bytu odejít nechce - proč taky že, když chce být se mnou a rozvádět se nechce, to přece já zlá :zed: Nejvíc jsem se bála o dceru, aby odmaturovala a to se povedlo, teď už to nějak zvládneme a dcera bude se mnou. :kytka: Nechci to tu moc rozebírat, aby mě tu někdo nepoznal, jen za mě : nevím, jestli budu ještě někomu věřit. Takže opravdu asi záleží na typu nevěry- jednorázovka ta se překonat dá, ale dlouhodobá nevěra se vztahem, to je strašně těžké a ne vždycky se snaha vyplatí. Správně se rozhodnout, to se pozná časem :think:

To jen u mě posílilo přesvědčení, že u dlouhodobých paralelních vztahu je v podstatě jediným řešením rozchod-rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
14.5.16 17:43
@Mrazivý dech píše:
To jen u mě posílilo přesvědčení, že u dlouhodobých paralelních vztahu je v podstatě jediným řešením rozchod-rozvod.

Většinou to tak bývá. Často ten podvádějící naslibuje hory doly, podváděný se snaží budovat znovu důvěru, pracovat na sobě a vztahu - a za čas se provalí, že ten poměr vlastně neskončil. Není to tak vždy, ale je to častý scénář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
14.5.16 20:53

U mě by to nabouralo důvěru, napořád, a bez důvěry není vztah. Nevěřila bych mu už, a šmírovat telefony a podobné by mě nebavilo. Šla bych dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70900
14.5.16 21:30

Ja se n to vybodla hmed od zacatku, konec. Jako ex spolu mame super vztah. Proste kamaradsky, ale po partnerske strance bych mu oluz neverila. Takle jsem to oddelila. Jako partner ne, jako tata mych deti super, jamarad taky fejn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
15.5.16 15:08

@Mar__tanka1983 -tak milenka nikdy nemůže být lepší než manželka-v tomto případě Ty a vždycky je to minimálně nána, že jo? Ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70900
15.5.16 17:00
@elvia2 píše:
@Mar__tanka1983 -tak milenka nikdy nemůže být lepší než manželka-v tomto případě Ty a vždycky je to minimálně nána, že jo? Ach jo.

proč ach jo? když si neumí najít volnýho chlapa, tak jo. :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 17:08

Mám s přítelem podobný problém :( Už to budou 2 roky co mi byl nevěrný, ale až teď se zažaly projevovat následky. Snažila jsem se mu důvěřovat a i se změnit i on se snažil, ale teď když spolu máme sex, tak přítel nedosáhne vrcholu..prostě se neudělá. Snažíme se mít delší předehru apod..ale nic nezabírá. Myslím si, že to má nějaký blok v hlavě právě kvůli té nevěře, protože si jí nikdy neodpustil a ví jak moc mi tím ublížil. Nevím co mám dělat…jestli se to někdy vrátí do „normálu“ nebo by bylo lepší vztah ukončit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
15081
15.5.16 17:51
@Anonymní píše:
Mám s přítelem podobný problém :( Už to budou 2 roky co mi byl nevěrný, ale až teď se zažaly projevovat následky. Snažila jsem se mu důvěřovat a i se změnit i on se snažil, ale teď když spolu máme sex, tak přítel nedosáhne vrcholu..prostě se neudělá. Snažíme se mít delší předehru apod..ale nic nezabírá. Myslím si, že to má nějaký blok v hlavě právě kvůli té nevěře, protože si jí nikdy neodpustil a ví jak moc mi tím ublížil. Nevím co mám dělat…jestli se to někdy vrátí do „normálu“ nebo by bylo lepší vztah ukončit :,(

No, rozhodně bych neřekla, že by měl chlap problémy s orgasmem kvůli tomu, že by si vyčítal vlastní nevěru. Navíc 2 roky po tom, co měla údajně skončit. Pokud ti tohle říká, nevěřila bych mu to. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 17:58

Čím si myslíš, že by to mohlo být? Mě napadlo, že mě podvedl znovu, ale tvrdí, že ne a já poznám, když mi lže. Poznala jsem to hned když mě podvedl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat