Nevěra - musí to být průser?

4
3.4.17 16:30

nevěra - musí to být průser?

Můj kluk mi nedávno řekl, že mi byl 2 roky nevěrný. Jsme spolu 8 let a máme tři malé děti. Asi jsem byla v šoku a navíc uprostřed intenzivní práce - a do toho jsem našeho nejmenjšího syna ještě kojila. Tak mi to začalo docházet postupně. A začala mi úplně vařit hlava. Jak se mám k tomu postavit? Neexistuje ještě nějaký jiný model vztahu než ten klasický, ve kterém by byli lidi šťastní? Uvědomila jsem si totiž, že svýho kluka za tohle prostě nemůžu absolutně odsoudit. Je mi mnohem bližší nějak tomu porozumět, pochopit to. Nejste někdo v podobné situaci? Jak to vnímáte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22987
3.4.17 16:37

@akirama Tak teď tu o Karkulce. Matka třech dětí o jejich otci po osmi let vztahu nemluví nemluví jako o „klukovi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
5299
3.4.17 16:38
@akirama píše:
Můj kluk mi nedávno řekl, že mi byl 2 roky nevěrný. Jsme spolu 8 let a máme tři malé děti. Asi jsem byla v šoku a navíc uprostřed intenzivní práce - a do toho jsem našeho nejmenjšího syna ještě kojila. Tak mi to začalo docházet postupně. A začala mi úplně vařit hlava. Jak se mám k tomu postavit? Neexistuje ještě nějaký jiný model vztahu než ten klasický, ve kterém by byli lidi šťastní? Uvědomila jsem si totiž, že svýho kluka za tohle prostě nemůžu absolutně odsoudit. Je mi mnohem bližší nějak tomu porozumět, pochopit to. Nejste někdo v podobné situaci? Jak to vnímáte vy?

Hlavně si myslím, že když má 3 děti, tak to není žádný kluk, ale chlap a otec od rodiny a choval se jako nezodpovědný idiot. Když už, tak měl aspoň držet hubu. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:39

To asi nejsme. Máme partnery, nebo partnerky, popřípadě manželky či manžely :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
3.4.17 16:40
@Lumius píše:
To asi nejsme. Máme partnery, nebo partnerky, popřípadě manželky či manžely :mrgreen: :mrgreen:

Jj, kluka jsem měla v 18, od té doby trochu povýšil s počtem dětí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:40
@Svistice píše:
@akirama Tak teď tu o Karkulce. Matka třech dětí o jejich otci po osmi let vztahu nemluví nemluví jako o „klukovi“.

Jo… říká se starej ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:42
@Zabatko píše:
Jj, kluka jsem měla v 18, od té doby trochu povýšil s počtem dětí. :lol:
Čím víc dětí, tím víc Adidas :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
3.4.17 16:43
@Lumius píše:
Jo… říká se starej ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zajímalo by mě, od jakého věku se to láme mladá / stará. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25236

Mě by zajímalo, proč to ten tvůj kluk vytáhl po 8 letech a 3 dětech… :nevim: se chtěl jako pochlubit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
@Lumius píše: Čím víc dětí, tím víc Adidas :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:44
@Zabatko píše:
Zajímalo by mě, od jakého věku se to láme mladá / stará. :mrgreen:

Tak tím si nejsem jistý :mrgreen: myslím že tak v 90ti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:45
@pikola píše:
Mě by zajímalo, proč to ten tvůj kluk vytáhl po 8 letech a 3 dětech… :nevim: se chtěl jako pochlubit?

Původně ji chtěl ten kluk říci, že s tou druhou má taky 3 děti :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
3.4.17 16:49
@Lumius píše:
Původně ji chtěl ten kluk říci, že s tou druhou má taky 3 děti :think: :mrgreen:

Aha, o diskusi vedle zakladatelka píše toto:
„Jsem v trochu podobné situaci. Můj kluk mi řekl, že mi byl dva roky nevěrný. Už snad není. Máme tři malé děti. A já teď řeším, jak se k tomu postavit. A myslím, že existují i vlastně nečekaně dobrá řešení. Natáčím o tom pořad pro Český rozhlas, živím se jako dokumentaristka. A hledám holky a ženy, které jsou v podobné situaci a které by se mnou na pořadu spolupracovaly. Pochopitelně anonymně. Díky a držím palce každopádně.“

No mám za to, že dokumentaristka pro Český rozhlas nebude nazývat otce svých 3 děti klukem. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
3.4.17 16:52
@akirama píše:
Můj kluk mi nedávno řekl, že mi byl 2 roky nevěrný. Jsme spolu 8 let a máme tři malé děti. Asi jsem byla v šoku a navíc uprostřed intenzivní práce - a do toho jsem našeho nejmenjšího syna ještě kojila. Tak mi to začalo docházet postupně. A začala mi úplně vařit hlava. Jak se mám k tomu postavit? Neexistuje ještě nějaký jiný model vztahu než ten klasický, ve kterém by byli lidi šťastní? Uvědomila jsem si totiž, že svýho kluka za tohle prostě nemůžu absolutně odsoudit. Je mi mnohem bližší nějak tomu porozumět, pochopit to. Nejste někdo v podobné situaci? Jak to vnímáte vy?

A potrebujes na ten vas vztah nejaky vnejsi model? Nestacilo by se zamyslet nad tim, co je prijatelne pro tebe/vas? Nezalezi preci na tom, jak to maji ostatni, nebo ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
3.4.17 16:52

@Zabatko ty jsi ale detektiv :mrgreen: :palec: :potlesk:

A máme jí :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...