Nevěra? Nebo mu mám věřit?

Anonymní
23.8.20 15:43

Nevěra? Nebo mu mám věřit?

Ahoj, potřebuju se asi jen tak trochu vypsat, nebo vlastně ani nevím, co tu od vás chci slyšet. S přítelem se občas dost hnusne pohádáme, on bývá náladový a to i tak, že když nemá sex, tak je zle a nemluví se mnou, nebo je na mě doslova hnusný. Přitom si nemyslím, že by v sexu strádal, má ho víceméně každý den. Ale dokáže mi kolikrát říct i sprosté věci a po pár dnech se omlouvá, že je mu to líto. Navíc jsem se dozvěděla, že prý se snad stykal s cizí slečnou, ale já osobně je spolu neviděla. On to zapřel, ale takovým protiútokem. Takže nevím, co si mám myslet. Sám mi pořád říká, že kdo ví jestli někoho nemám, že jestli se s někým netahám atd. Přitom ale nemá jediný důvod. Nevím si už rady kudy kam. Mám ho ráda, nedovedu si představit, že by na něj hrabala jiná, ale všechno má asi svoje hranice. Máte některá doma taky takový exemplář? Předpokládám, že mi tu budete psát, ať utíkám dokud to jde, jenže potřebovala bych k tomu nabrat nějakou určitou sílu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17841
23.8.20 15:52

Co dělat víš, tak sbírej tu sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9742
23.8.20 15:54

No, napíšu ti co slyšet nechceš. Utíkej :nevim: K čemu ti je takovej chlap? Máš zapotřebí si nechat nadávat? Jinak, co se týká toho, že se s někým údajně tahá, na každém šprochu, pravdy trochu a pokud reagoval protiútokem a ne v klidu, tak je to divný. Když by měl čistý svědomí, tak nebude vyvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
23.8.20 15:54

Sílu? Dokud nemáte společný majetek, děti, nejste sezdany, jde to velice rychle. Sama víš že chodíš s magorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
23.8.20 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se asi jen tak trochu vypsat, nebo vlastně ani nevím, co tu od vás chci slyšet. S přítelem se občas dost hnusne pohádáme, on bývá náladový a to i tak, že když nemá sex, tak je zle a nemluví se mnou, nebo je na mě doslova hnusný. Přitom si nemyslím, že by v sexu strádal, má ho víceméně každý den. Ale dokáže mi kolikrát říct i sprosté věci a po pár dnech se omlouvá, že je mu to líto. Navíc jsem se dozvěděla, že prý se snad stykal s cizí slečnou, ale já osobně je spolu neviděla. On to zapřel, ale takovým protiútokem. Takže nevím, co si mám myslet. Sám mi pořád říká, že kdo ví jestli někoho nemám, že jestli se s někým netahám atd. Přitom ale nemá jediný důvod. Nevím si už rady kudy kam. Mám ho ráda, nedovedu si představit, že by na něj hrabala jiná, ale všechno má asi svoje hranice. Máte některá doma taky takový exemplář? Předpokládám, že mi tu budete psát, ať utíkám dokud to jde, jenže potřebovala bych k tomu nabrat nějakou určitou sílu.

Můžeš ještě chvilku tiše pozorovat příznaky a sbírat důkazy a tu sílu. A pokud spolu bydlíte, tak si začít někde budovat nové zázemí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
23.8.20 15:59
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se asi jen tak trochu vypsat, nebo vlastně ani nevím, co tu od vás chci slyšet. S přítelem se občas dost hnusne pohádáme, on bývá náladovýa to i tak, že když nemá sex, tak je zle a nemluví se mnou, nebo je na mě doslova hnusný. Přitom si nemyslím, že by v sexu strádal, má ho víceméně každý den. Ale dokáže mi kolikrát říct i sprosté věcia po pár dnech se omlouvá, že je mu to líto. Navíc jsem se dozvěděla, že prý se snad stykal s cizí slečnou, ale já osobně je spolu neviděla. On to zapřel, ale takovým protiútokem. Takže nevím, co si mám myslet. Sám mi pořád říká, že kdo ví jestli někoho nemám, že jestli se s někým netahámatd. Přitom ale nemá jediný důvod. Nevím si už rady kudy kam. Mám ho ráda, nedovedu si představit, že by na něj hrabala jiná, ale všechno má asi svoje hranice. Máte některá doma taky takový exemplář? Předpokládám, že mi tu budete psát, ať utíkám dokud to jde, jenže potřebovala bych k tomu nabrat nějakou určitou sílu.

Cizí slečna není tvůj největší problém :nevim:
Chápu, že je pro tebe těžké se rozhodnout a sbalit, ale tohle asi prožívat celý život nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
23.8.20 16:37
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se asi jen tak trochu vypsat, nebo vlastně ani nevím, co tu od vás chci slyšet. S přítelem se občas dost hnusne pohádáme, on bývá náladový a to i tak, že když nemá sex, tak je zle a nemluví se mnou, nebo je na mě doslova hnusný. Přitom si nemyslím, že by v sexu strádal, má ho víceméně každý den. Ale dokáže mi kolikrát říct i sprosté věci a po pár dnech se omlouvá, že je mu to líto. Navíc jsem se dozvěděla, že prý se snad stykal s cizí slečnou, ale já osobně je spolu neviděla. On to zapřel, ale takovým protiútokem. Takže nevím, co si mám myslet. Sám mi pořád říká, že kdo ví jestli někoho nemám, že jestli se s někým netahám atd. Přitom ale nemá jediný důvod. Nevím si už rady kudy kam. Mám ho ráda, nedovedu si představit, že by na něj hrabala jiná, ale všechno má asi svoje hranice. Máte některá doma taky takový exemplář? Předpokládám, že mi tu budete psát, ať utíkám dokud to jde, jenže potřebovala bych k tomu nabrat nějakou určitou sílu.

Nedokázala bych být s někým, kdo je na mě hnusný, zlý… Natož pak s ním mít i sexuální styk. To je strašná představa.

Tvůj příspěvek působí tak, že si navzájem nedůvěřujete a podezíráte se stejnými způsoby. Teď aby se podezření nestalo omluvou/záminkou pro případnou nevěru.

Co by ti dodalo sílu? Napadá tě něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 16:40

@Mija Podzimní Já mu právě celou dobu věřila, vůbec by mě tohle nenapadlo, než jsem se teda dozvěděla o té slečně, od té doby už jsem si tak trochu nejistá. On mě obviňuje neprávem. Proto mě čím dál víc ujišťuje, že má někde něco „bokem“. Což dokud nevím jistě, tak nemám co řešit. Druhá věc je ale to jeho chování ke mě :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 17:39

Zakladatelko, mám doma hodně podobného chlapa.. Každá hádka je taková, že mě začne urážet a nadávat mi :zed: Pak se omlouvá a je zase milionovej.. Pořád dokola, teď byl týden pryč, a taky se bojím, že něco udělal.. A jen proto, že on i když nemá důvod ( jsem pořád doma s dětmi) mě obviňuje z nějaké nevěry. Občas prohodi něco typu "bůhví jestli si s někým něco neměla.. ". Jestli tě aspoň uklidní, že v tom nejsi sama. Já teď dala jak sobě tak jemu ultimatum. Jak ještě jednou.. Končím, je to unavne a bolestivé…

• Citovat
  • Nahlásit
5702
23.8.20 17:54

Zakladatelko kolik ti je let?

Ty jo, mit sex s nekym kdo me sproste nadava a urazi me, to chce mit fakt nulovou sebeuctu a byt pekne zoufaly, abys to trpela. :nevim: Tebe to bavi? Nemyslis, ze mas na vic a nechces mit neco co nebude jen parodie na vztah s megapitomcem?

Pouvazuj o tom, na svete jsou totiz normalni kluci, vis.
Apropo to, ze on tebe obvinuje z nevery je dle empiricke praxe vlastne dukaz toho, ze ti zahyba. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
23.8.20 18:01
@Chytrak píše:
Zakladatelko kolik ti je let?

Ty jo, mit sex s nekym kdo me sproste nadava a urazi me, to chce mit fakt nulovou sebeuctu a byt pekne zoufaly, abys to trpela. :nevim: Tebe to bavi? Nemyslis, ze mas na vic a nechces mit neco co nebude jen parodie na vztah s megapitomcem?

Pouvazuj o tom, na svete jsou totiz normalni kluci, vis.
Apropoto, ze on tebe obvinuje z nevery je dle empiricke praxe vlastne dukaz toho, ze ti zahyba. :mavam:

Teď jsem to chtěla napsat - typické pro nevěrníky :palec:
odvede to pozornost od něj, zní to dobře a zaměňuje se to se zájmem, takové „podle sebe soudím tebe“ chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 17:28

@Chytrak Mě je 20 let, příteli 28. Pořád si říkám, že mi to za to snad ani nestojí, jenže nevím, hodně mi na něm záleží, nedovedu si teď vůbec představit, že bych byla bez něj. Na druhou stranu mě pořád neustále užírá pocit, že možná sáhl na jinou, a nedokážu se s tím tak nějak srovnat.
Anonymní se slunečnicí - to ultimátum už jsem si několikrát sama sobě dala taky, že ještě jednou a končím. Ale trpím mu to pořád dokola. Hlavně jsem pokaždé při hádce šíleně brečela, teď když na to přijde, tak se snažím alespoň nebrečet před ním, protože mi řekne, že neumím nic jiného než brečet.

• Citovat
  • Nahlásit
1771
24.8.20 17:42

Tak pockej, az ti priste jednu natahne, treba to bude pro tebe konecne duvod se rozhoupat k odchodu. Podle toho, co pises, tomu neni daleko. Samozrejme ti to nepreju. :kytka: Ale nebud naivni si myslet, ze se to casem nejak zlepsi, naopak. Dovedes si s nim predstavit treba sestinedeli, kdyz uz ted vyvadi, kdyz nema sex kazdy den? A to neni vas jediny problem. Nemas to zapotrebi, najdi si nekoho, kdo se k tobe bude chovat hezky a s respektem. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
24.8.20 18:30

Mohla by si mi prosím napsat co tě drží u takového chlapa? Že ho máš ráda… to jde když je na tebe skoro pořád hnusnej, nadává ti sprostě a často se hádáte? Nemyslím to zle jen mě to fascinuje, tak bych byla ráda kdyby so mi to objasnila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
24.8.20 19:13
@Anonymní píše:
@Chytrak Mě je 20 let, příteli 28. Pořád si říkám, že mi to za to snad ani nestojí, jenže nevím, hodně mi na něm záleží, nedovedu si teď vůbec představit, že bych byla bez něj. Na druhou stranu mě pořád neustále užírá pocit, že možná sáhl na jinou, a nedokážu se s tím tak nějak srovnat.
Anonymní se slunečnicí - to ultimátum už jsem si několikrát sama sobě dala taky, že ještě jednou a končím. Ale trpím mu to pořád dokola. Hlavně jsem pokaždé při hádce šíleně brečela, teď když na to přijde, tak se snažím alespoň nebrečet před ním, protože mi řekne, že neumím nic jiného než brečet.

Chceš si život užívat nebo vydržet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama