Nevěra od přítele

Anonymní
25.3.20 03:39

Nevěra od přítele

Raději anonymně,
jdu si k vám pro radu, nebo spíš se svěřit..
Jsem s přítelem 3 roky. Máme krásný vztah, ale jednou jsme se vážně pohádali, choval se ke mně vážně ošklivě. Nevydržela jsem to a dala jsem mu kopačky. V ten den jsme se ještě usmířili, druhý den usmiřovačka, znáte to. Pak bylo vše v pořádku. Ale já se teď po 2 měsících dozvěděla, že přítel chodil denně ke kamarádce zatím co já ho musila prosit na kolenou, aby se za mnou zastavil. Psali si spolu zamilované zprávy, jak si chybí apod, kdy se přítel může stavit, že jí chce vidět. Přítel tvrdí že s ní nikdy nic neměl a přesvědčuje mě že mě miluje, že mě potřebuje a že to byla obrovská chyba, že o mě nechce přijít. Tvrdil že je to nejlepší kamarádka. Ale já stále musím myslet na to co dělal za mými zády a jestli spolu něco neměli, když tam i spal, nedokážu mu to odpustit. Moje intuice mi říkala že něco není ok, že přede mnou stále něco skrývá, nenechá mě sáhnout na telefon, nic. Nedalo mi to a prostě jsem mu vlezla do zpráv, i když teď bych radši nevěděla. Je to pro mě obrovská rána a nevím co mám dělat. Odpustili byste, jde překonat nevěra? Musím podotknout že se přítel s ní už nestýká a na mojí žádost ani nebaví, ale já to prostě nezvládám.. Tak jak psal ji a co pro ni vše dělal neudělal ani pro mě. Hrozně ho miluju a nedokážu ho opustit, ale tohle mě psychicky ničí.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.3.20 06:14

Někdo odpustit dokáže a někdo ne…
otec mamku podváděl celých 26 let manželství… měl i dlouhé vztahy.. třeba s jednou byl 6 let a udělal ji dítě… pak s jinou byl 4 roky… mamka se to vždy dozvěděla po x letech… ale měla tušení.. vždy tak nějak “odpustila”… no a při poslední ji došly nervy a rozvedla se.. byla hodně nemocná a měla strach ho opustit dřív… teď se má skvěle :) je s mužem se kterým byla před 30 lety a jsou šťastní :) já osobně vím, že bych neodpustila… a ještě je rozdíl udělat to jednou.. a nebo se scházet často… protože když to člověk udělá jednou.. nejsou v tom city.. když chodí často.. už se tam nějaké city objeví

• Citovat
  • Nahlásit
12164
25.3.20 06:30
@Anonymní píše:
Raději anonymně,
Jsem s přítelem 3 roky. Máme krásný vztah, ale jednou jsme se vážně pohádali, choval se ke mně vážně ošklivě. Nevydržela jsem to a dala jsem mu kopačky. V ten den jsme se ještě usmířili, druhý den usmiřovačka, znáte to. Pak bylo vše v pořádku. Ale já se teď po 2 měsících dozvěděla, že přítel chodil denně ke kamarádce zatím co já ho musila prosit na kolenou, aby se za mnou zastavil. Psali si spolu zamilované zprávy, jak si chybí apod, kdy se přítel může stavit, že jí chce vidět. Přítel tvrdí že s ní nikdy nic neměl a přesvědčuje mě že mě miluje, že mě potřebuje a že to byla obrovská chyba, že o mě nechce přijít. Tvrdil že je to nejlepší kamarádka. Ale já stále musím myslet na to co dělal za mými zády a jestli spolu něco neměli, když tam i spal, nedokážu mu to odpustit. Moje intuice mi říkala že něco není ok, že přede mnou stále něco skrývá, nenechá mě sáhnout na telefon, nic. Nedalo mi to a prostě jsem mu vlezla do zpráv, i když teď bych radši nevěděla. Je to pro mě obrovská rána a nevím co mám dělat. Odpustili byste, jde překonat nevěra? Musím podotknout že se přítel s ní už nestýká a na mojí žádost ani nebaví, ale já to prostě nezvládám.. Tak jak psal ji a co pro ni vše dělal neudělal ani pro mě. Hrozně ho miluju a nedokážu ho opustit, ale tohle mě psychicky ničí.. :nevim:

No tak hlavne, ze podle tebe mate krasny vztah :nevim:
NE, nemate krasny vztah, tebou popisovany vztah je zcela nefunkcni :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
25.3.20 06:37

Odpustit neveru neni pro kazdeho. Mate hezky vztah bych nerekla spis nefunkcni. Muzu se zeptat kolik vam je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1485
25.3.20 06:52

To vazne Veris ze spolu nic neměli když tam spal? U te kamarádky? Pošli ho za ni zpět a najdi si někoho, kdo si te bude vážit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5543
25.3.20 07:04

Něco podobnyho jsem taky prožila. Trávil hodně času s kamarádkou, tak jsem si myslela že spolu něco mají i jsem se s ní sešla a oba tvrdili, že spolu nic nemají. No asi neměli, ale nakonec vyšlo najevo že měl s jinou jejich společnou kamarádkou a ona to věděla a nějak mu s tím pomáhala se s tím vyrovnat nebo co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 07:05
@Anonymní píše:
Raději anonymně,
Jsem s přítelem 3 roky. Máme krásný vztah, ale jednou jsme se vážně pohádali, choval se ke mně vážně ošklivě. Nevydržela jsem to a dala jsem mu kopačky. V ten den jsme se ještě usmířili, druhý den usmiřovačka, znáte to. Pak bylo vše v pořádku. Ale já se teď po 2 měsících dozvěděla, že přítel chodil denně ke kamarádce zatím co já ho musila prosit na kolenou, aby se za mnou zastavil. Psali si spolu zamilované zprávy, jak si chybí apod, kdy se přítel může stavit, že jí chce vidět. Přítel tvrdí že s ní nikdy nic neměl a přesvědčuje mě že mě miluje, že mě potřebuje a že to byla obrovská chyba, že o mě nechce přijít. Tvrdil že je to nejlepší kamarádka. Ale já stále musím myslet na to co dělal za mými zády a jestli spolu něco neměli, když tam i spal, nedokážu mu to odpustit. Moje intuice mi říkala že něco není ok, že přede mnou stále něco skrývá, nenechá mě sáhnout na telefon, nic. Nedalo mi to a prostě jsem mu vlezla do zpráv, i když teď bych radši nevěděla. Je to pro mě obrovská rána a nevím co mám dělat. Odpustili byste, jde překonat nevěra? Musím podotknout že se přítel s ní už nestýká a na mojí žádost ani nebaví, ale já to prostě nezvládám.. Tak jak psal ji a co pro ni vše dělal neudělal ani pro mě. Hrozně ho miluju a nedokážu ho opustit, ale tohle mě psychicky ničí.. :nevim:

Za mě hlasuji opustit ho, protože tohle se za tebou potáhne jak smrad. Pořád na to budeš myslet a vztah podle mě stejně nevydrží.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 07:11

Za všechno může mobil.🤑Co chceš radit, když ho miluješ a v podstatě s ním chceš být za každou cenu. Až to udělá po desáté, tak ho snad milovat prestaneš. Vy spolu nebydlite, když nevíš kde tvůj miláček spí?

• Citovat
  • Nahlásit
28320
25.3.20 08:02
@Anonymní píše:
Raději anonymně,

Nevěru bych netolerovala, jako mladá tuplem. Proč se zahazovat s někým, kdo za to nestojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
25.3.20 08:04

Prej „máme krásný vztah“.. :roll: to jo teda :lol: krásný vztah možná budeš mít s tím dalším a při vzpomínce na tento si plesknes do čela :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5991
25.3.20 08:26

Mas to hodne pomotane, tohleto ma ke krasnemu vztahu daleko. Jsi na tom podobne jako ty hloupe zeny, co je jejich chlap pravidelne mlati a ony furt tvrdi, ze maji krasny vztah.

Jo a on u ni spal a tvrdi, ze sex spolu nemeli. :lol: Ma te viditelne za hodne jednoduchou. Co tam cele noci delal, cetli si s tou „kamaradkou“ noviny? Viditelne nejsi typ, ktery neveru zvladne a odpusti, takze se na to vykasli, nema to smysl. Uz ted ma z tebe srandu a kdyz mu „odpustis“ a zustanes tak ti to udela za chvili znova…

Příspěvek upraven 25.03.20 v 08:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
25.3.20 08:27

Já myslím, že nevěra se nedá nikdy úplně odpustit. Ano, lidi se třeba snaží jí dál, dělají, že odpustí a snaží se nadále fungovat. Ale je to pořád v nich, i když časem míň a míň. Časem to sice nebude takhle bolet jako teď, ale při každé hádce, při každém jeho „pivu“ s kamarádem, nebo až budeš těhotná a s dítětem doma, vždy budeš přemýšlet nad tím, jestli nepáchá něco podobného, protože už byl schopen to minimálně jednou udělat. K tomu ti i lhal, jak to s tou kamarádkou bylo a musela ses to dozvědět pátráním, což taky není dobře. Otázkou tedy pro tebe je, jestli takový vztah chceš, protože tě čeká vztah, kde ho budeš stále podezřívat a i když ho budeš s něčím konfrontovat, pravdu ti jen tak neřekne, takže stejně budeš dál podezřívává…jeho tohle taky bavit moc nebude. Asi bych nad dalším pokračováním vztahu po nevěře přemýšlela jen tehdy, kdyby byl přítel od začátku upřímný a řekl „ano, něco jsem s ní měl, ale uvědomil jsem si, jaká to byla blbost, ukončil jsem to s ní kvůli tobě a chci být jen s tebou“. Takové to „nebavení se“ z donucení (jak říkáš, na tvou žádost), je jen dočasná záležitost, protože ví, že to teď musí zachránit…ale nejde to z jeho vlastní přirozenosti…Já osobně bych se rozešla, kdybych byla na tvém místě, ale mně se to říká snadno, já ho nemiluji:) ale to trápení, které máš teď a které jen tak nezmizí, je stejné trápení jako při rozchodu…takže jestli není lepší si to odžít v rámci rozchodu s tím, že to jednou skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9863
25.3.20 08:37

Opravdu mu věříš, že spolu nic neměli? Psal jí zamilované zprávy, chtěl jí vidět, být s ní. Ty si ho prosila aby byl s tebou ale stejně byl s ní. Kde vidíš ten krásný vztah? On se s ní na tvou žádost nevídá, ani s ní nemluví? Věř tomu, že to tak není. Trápíš zbytečně sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7039
25.3.20 08:48

Ahoj zakladatelko,
ne každý kontakt muže se ženou musí hned skončit sexem. osobně mám také dvě, tři dlouholeté kamarádky, se kterými to nikdy nevedlo (a nepovede) k něčemu jinému, než přátelství. prostě se známe dlouho, naše životy se opakovaně protínají, mají pro mne odlišný a podnětný názor na spoustu věcí, prostě kamarádi bychom byli, ikdyby to byly chlapi.
O své ženě s nimi mluvím vždy s úcto, hezky, vědí, že si jí moc vážím.
Ano, chápu, že ty ji můžeš vnímat jako konkurenci. Chápu i to, že takové kamarádství nesmí nikdy být výše a mít přednost před vaším vztahem. To jsou citlivé body. Ale pokud ho opravdu miluješ, jeho, ne sebe, ale jeho, tak přeci chceš, aby byl spokojený. Aby se síti dobře. Aby v jeho životě měli místo lidi a věci, které má rád. A pokud je to ta kamarádka, tak jim prostor dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
25.3.20 08:51
@Premek_Orac píše:
Ahoj zakladatelko,
ne každý kontakt muže se ženou musí hned skončit sexem. osobně mám také dvě, tři dlouholeté kamarádky, se kterými to nikdy nevedlo (a nepovede) k něčemu jinému, než přátelství. prostě se známe dlouho, naše životy se opakovaně protínají, mají pro mne odlišný a podnětný názor na spoustu věcí, prostě kamarádi bychom byli, ikdyby to byly chlapi.
O své ženě s nimi mluvím vždy s úcto, hezky, vědí, že si jí moc vážím.
Ano, chápu, že ty ji můžeš vnímat jako konkurenci. Chápu i to, že takové kamarádství nesmí nikdy být výše a mít přednost před vaším vztahem. To jsou citlivé body. Ale pokud ho opravdu miluješ, jeho, ne sebe, ale jeho, tak přeci chceš, aby byl spokojený. Aby se síti dobře. Aby v jeho životě měli místo lidi a věci, které má rád. A pokud je to ta kamarádka, tak jim prostor dej.

A taky u nich přespaváš (samozřejmě bez sexu, je to kamarádka, blé) a manželka je v klidu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama