Reklama

Nevěra parnera a pocit viny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veendy87
Nováček 3 příspěvky 02.01.18 16:48
Nevěra partnera a pocit viny

Ahoj všem, kamarád potřebuje poradit. Jeho slovy: „Jsem homosexuál a se svým partnerem jsme spolu už skoro 7 let. Nás vztah byl od samého začátku velice emotivní ale silný, moc jsme se milovali a v sexu nám to klapalo. Postupně se začala vytrácet intimita a tak jsme si nás sexuální život začali zpestřovat sexem ve třech, především s jedním konkrétním společným známým a v celku nám to vyhovovalo. Je to asi měsíc zpět, co jsem tohoto známého náhodou potkal a ani nevím co jsem si myslel, ale pozval jsem ho k nám. Nejdřívě jsme si povídali, ale nakonec jsme se dopracovali k orálnímu sexu a ačkoliv z jeho strany byla snaha i o ostatní já jsem na to už v tom momentě neměl žaludek už samotný akt jsem pociťoval velký pocit viny. Nakonec když odešel jsem se téměř zhroutil, bylo mi to velice líto, přeci jen 7 let vztahu je dlouhá doba a kromě toho že už nám chybí sexuální jiskra, si ve všech ohledech dost rozumíme a milujeme se. Právě proto jsem parnerovi nemohl lhát a vše jsem mu řekl. Partner se nedjřív hodně naštval, ptal se na anální sex, řekl jsem že ten nebyl. Myslel jsem, že je vše v pořádku, ale partner si nakonec myslel, že byla jen pusa, vrátili jsme se k tomu tématu po štědrém dnu, kdy jsem řekl, že byl orální sex. Parner řekl, že co se stalo se stalo a že zhřešit může každý a řekl, že mi odpouští a že začneme na novo jen mi dva. Ale nevím proč, ale já se pořád cítím tak hrozně zle, právě jsem doma mám dovolenou a učím se na státnice, ale pořád na to musím myslet. Pořád si v hlavě přemítám různé scénáře jak mohlo být vše jinak, že kdybych šel ten den jinudy, nebo kdybych řekl že spěchám, jenže čas už nejde vrátit a nevím jak si mám odpustit nebo jak zapomenout, nebo co dělat je mi ze mě tak zle někdy mě popadne taková velká úzkost, že jsem narušil dlouholetý vztah. Partnera tím už nechci zatěžovat, ale envím jak si pomoci, navíc bych se měl učit. V podstatě na to mylsím celé dny, vždy mi to to něco připomene, ještě navíc to bylo u nás doma takže to tu na mě padá. Nemátě někdo zkušenost, je to už skoro měsíc ale pořád se cítím hrozně provinilě, vím že už to nikdy neudělám, ale i tak se nemůžu zbavit pocitu viny.“ Původně jsem chtěla příspěvek vložit anonymně přímo za něho, ale nešlo mi to, takže takhle, mě většinou rady v diskuzích pomohly, tak třeba pomůžou Vaše rady i jemu.

Příspěvek upraven 02.01.18 v 16:55

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 02.01.18 16:54

Tomu se říká špatné svědomí. Nepřejde to asi nikdy, ale časem se zapomene.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 02.01.18 17:00

Podivej, udelat jsi to asi chtel, kdyz jsi to v tu chvili udelal. Vratit to nejde, tak se v tom vic nevrtej, uzavri to v sobe a jdi dal. Nic vic udelat nemuzes. Patlat se v tom a rikat si co by kdyby ti nepomuze, holt stalo se a neudelas nic. Poucil ses pro priste, tak to aspon nejaky pozitivum ma.

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 02.01.18 17:11

Kdyby si to udělat nechtěl tak to neuděláš.

Halamka
Závislačka 3570 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 17:22

S tim se musis vyporadat uz jen ty sama bud za to rad. Protoze te tenhle pocit bude provazet v jinych situacich a diky nemu se muzes vyhnout chybam.

Pedro 00
Závislačka 3645 příspěvků 02.01.18 17:24

Nakonec - vždyť to byla jenom pusa.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 02.01.18 17:25

Čas..nic jiného nepomůže. A buď rád, že ti partner odpustil, osobně sex od orálního sexu neodlišuju a je to stejně velká nevěra :nevim:

Josef_t
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 02.01.18 20:42

Nevím, jsem stará „konzerva“ a myslím, že všechny experimenty s trojkama a podobně jsou vždy hra s ohněm. Vztah to asi dlouhodobě rozloží.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 02.01.18 20:52

Třikrát zdrávas a vypláchnutí pusy svěcenou vodou. A samozřejmě nějaký ten příspěvek na kostel. Takovejch kuřeb ještě bude, by ti řekl farář. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 08:11

Všem děkuji za rady, je pravdou, že ten sex ve třech trochu narušil náš klasický vztah. Já jsem normálně hodně nesmělý, ale tím, že jsme s tímto mužem měli opakovaně sex jsem vůči němu ztratil intimní zábrany. Vím, že jsem to asi chtěl udělat, protoe jinak bych to neudělal. S partnerem jsme teď měli takové složité období, takže jsem to bral asi jako zadostiučení, ale nepomyslel jsem jaké to pro mě bude mít duševní následky. Je pravda, že si od přírody vše příliš beru, ale nedomyslel jsem že se v jedné myšlence zvládnu babrat celý den už měsíc, potřebuji to nějak vytěsnit, nebo se asi brzo zblázním. Jen jsem doufal, jestli tu někdo nemá podobné zlušenosti s nevěrou, popříapadě za jak dlouho se výčitek zbavil a jestli vztah fungoval v budoucnu dále?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >