Reklama

Manželství a nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 01.01.18 23:18
Manzelatvi a nevera

Dobry vecer, jsem tu asi podruhe v zivote. Stala se mi takova vec…ja vim, ze me odsoudite a pravem, nejsem na to vubec pysna a dost se za to stydim, jen to nemam vubec komu rict. A po x lete citove vyprahlosti v manzelstvi jsem se zamilovala do o 12 let mladsiho kolegy. A on do me. Ano vim, je to strasna blbost, kravina a jak jsem stara, tak jsem blba. Ten paralelni vztah trva rok, vyspali jsme se spolu po roce a ty city jsou hodne silny. Ja s nim byt nemuzu, nefungovalo by to a nikdy detem nechci rozbit rodinu. Proste zustanu. Jenze… ukazal mi co je to mit rad, spoustu hezky veci… vcera jsme to definitivne ukoncili, ja dala i vypoved, abych se odstrihla. Ta bolest je ale hrozna, ja vim, ze jsem si to zaslouzila po tom co jsem provedla, ale muze se to stat kazdymu, snazila jsem se to mockrat ukoncit, ale pokazde jsme se k sobe vratili. Ted je to definitivni, chci to tak kvuli manzelovi, detem i sobe. Ale ta bolest je nepredstavitelna. Nevim jak to v sobe zlomit a zacit nejak fungovat, uplne jsem se sesypala. Vim, ze si za to muzu sama, ale to mi ted asi moc nepomuze

Příspěvek upraven 02.01.18 v 00:34

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24578 příspěvků 01.01.18 23:23
@Martinanela píše:
Dobry vecer, jsem tu asi podruhe v zivote. Stala se mi takova vec…ja vim, ze me odsoudite a pravem, nejsem na to vubec pysna a dost se za to stydim, jen to nemam vubec komu rict. Jsme s manzelem 20 let, je mi 40 a prosli jsme si dost tezkym obdobim po narozeni deti, zdravotni problemy, pracovni i osobni, ale vztaj drzel dal. S manzelem jsme se dost odcizili, ale vlastne to ani jeden z nas nepojmenoval. Byli jsme vlastne kamaradi. Jenze ja pak n astoupila do nove prace. A po x lete citove vyprahlosti jsem se zamilovala do o 12 let mladsiho kolegy. A on do me. Ano vim, je to strasna blbost, kravina a jak jsem stara, tak jsem blba. Ten paralelni vztaj trva rok, vyspali jsme se spolu po roce a ty city jsou hodne silny. Ja s nim byt nemuzu, nefungovalo by to a nikdy detem nechci rozbit rodinu. Proste zustanu. Jenze… ukazal mi co je to mit rad, spoustu hezky veci… vcera jsme to definitivne ukoncili, ja dala i vypoved, abych se odstrihla. Ta bolest je ale hrozna ???? ja vim, ze jsem si to zaslouzila po tom co jsem provedla, ale muze se to stat kazdymu, snazila jsem se to mockrat ukoncit, ale pokazde jsme se k sobe vratili. Ted je to definitivni, chci to tak kvuli manzelovi, detem i sobe. Ale ta bolest je nepredstavitelna. Nevim jak to v sobe zlomit a zacit nejak fungovat, uplne jsem se sesypala. Vim, ze si za to muzu sama, ale to mi ted asi moc nepomuze ????

chce to čas a musíš si projít i tím nepohodlím…
Za všechno se platí…

Laddmie
Závislačka 3374 příspěvků 13 inzerátů 01.01.18 23:32

A teď si představ tu bolest, když by se toto dozvěděl tvůj manzel, jak by se trápil.. a když bys odešla od manžela, jak by trpěly děti(třeba nevím).. při nevěře a nefunkčních vztazích vždy lidé trpí. A často ne jen hlavní aktéři.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 01.01.18 23:34

Udělala jsi dobře :potlesk: :palec: Určitě to přebolí, můžeš navštívit i psychologa :think:

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 01.01.18 23:36

@Laddmie ano tohoto jsem si vedoma a hluboce se stydim a je mi to lito. Manzel je skvelej chlap, fakt je, i tatinek. Proto jsem se rozhodla zustat. Jen si nevim moc rady s tou bolesti, a jak to rychle zvladnout, abych fungovala jako matka

Příspěvek upraven 01.01.18 v 23:48

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 01.01.18 23:43

Čas, psycholog.

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 01.01.18 23:46

Ja uz psychologa zkousela, behem roku, chtela jsem to mockrat ukoncit. Zkusila jsem 3 psychology, posledni v manzelske poradne mi rekl at si to s nim uziju… to jsem nechtela slyset, chtela jsem vedet, jak z toho ven. Ted uz jen spis at to preboli. Ja s tim nemam zkusenost, bohuzel

LVLucie
Závislačka 3959 příspěvků 01.01.18 23:51

Doufám, ze to zhroutila myslíš jen obrazně. Protože jinak moc nevím, čím by teda tvůj návrat od milence měl rodině byt prospěšný. Nic jinyho než čas nepomůže a měla by si na sebe trochu přitvrdit. Ty ses rozhodla, tak z čeho se hroutis.

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 01.01.18 23:56

A jak to bere on? On se také hroutí? Jde o to, aby on nedělal nějaké scény a ještě se to nedozvěděl tvůj manžel.

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 02.01.18 00:02

@Darcakarca hroutime se oba..ale rekli jsme si, ze to proste nejde, nemuzeme byt spolu a tak to je..

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 02.01.18 00:05
@Martinanela píše:
@Darcakarca hroutime se oba..ale rekli jsme si, ze to proste nejde, nemuzeme byt spolu a tak to je..

Víš, já si myslím, že to stejně nedokážete. Prostě bez sebe nemůžete být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 00:11

Z vlastni zkusenosti vim, ze i kdyby ti prave ted snesl manzel modre z nebe, nevidis, neslysis. Mne pomohlo opravdu fest si vynadat, porucit si proste, ze mam zodpovednost za dite, vzdy, kdyz jsem mela nutkani mu napsat, zavolat, napsala jsem kamaradce, ktera me podporila, smazala jsem fotky, nechodila na mista, ktera mi ho pripominala, neposlouchala hudbu, ktera byla spojena s nim a naprela jsem energii na deti, domacnost, planovala vylety a kdyz bylo po nejhorsim obdobi, tak jsem navrhovala nove aktivity s manzelem na traveni volneho casu a nakonec nam to prospelo. Tamten vztah jsem v sobe uzavrela, jako hezkou vzpominku, predstavovala jsem si, jaky stereotyp by se z nej stal po peti, deseti letech, abych smazla ten pritazlivy punc vztahu nezatizeneho beznymi starostmi a povedlo se. Drzim ti palce a neodsuzuju :kytka:

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 02.01.18 00:11
@Darcakarca píše:
Víš, já si myslím, že to stejně nedokážete. Prostě bez sebe nemůžete být.

Ale jo, on je z toho taky zoufalej, nasel si holku, aby se ode me odpoutal, neklape jim to, ted se o to chce snazit, chce tomu vztahu dat sanci. Takze oba chceme odejit, jen se nam to nedari. Fakt ne…

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 02.01.18 00:14
@Anonymní píše:
Z vlastni zkusenosti vim, ze i kdyby ti prave ted snesl manzel modre z nebe, nevidis, neslysis. Mne pomohlo opravdu fest si vynadat, porucit si proste, ze mam zodpovednost za dite, vzdy, kdyz jsem mela nutkani mu napsat, zavolat, napsala jsem kamaradce, ktera me podporila, smazala jsem fotky, nechodila na mista, ktera mi ho pripominala, neposlouchala hudbu, ktera byla spojena s nim a naprela jsem energii na deti, domacnost, planovala vylety a kdyz bylo po nejhorsim obdobi, tak jsem navrhovala nove aktivity s manzelem na traveni volneho casu a nakonec nam to prospelo. Tamten vztah jsem v sobe uzavrela, jako hezkou vzpominku, predstavovala jsem si, jaky stereotyp by se z nej stal po peti, deseti letech, abych smazla ten pritazlivy punc vztahu nezatizeneho beznymi starostmi a povedlo se. Drzim ti palce a neodsuzuju :kytka:

Dekuji, moc si toho vazim, ja nepotrebuji rady, jak jsem blba, ja to vim. Jen jsem zamilovana a nevim jak z toho ven??? dekuji za slova nadeje, vim ze by to nikam nevedlo. Presne jak rikas, manzel se mi nicim nezavdeci, je mi ze sebe zle. Nevim jestli ho jeste miluju, ale zustanu a vychovam deti

kristyn.g
Závislačka 2778 příspěvků 02.01.18 01:43

@Martinanela nikdy neříkej nikdy.. není nemožné aby se obnovila jiskra s manželem, je jasné že teď hned ne ale když budete chtít oba a zapracujete na tom tak to může jít… vytrvej a bude to dobrý :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >