Nevěřím příteli

3561
18.5.16 18:10

neverim priteli

AHoj Holky.

Mam tri roky pritele.. Je mi 30 a jemu 28. Pritel je hodny, mily a pozorny, vsechno v podstate plati, jidlo, dovolene, benzin, vse pro psa atakdale. Vsechno bylo dva roky dokonale, az jsem jednoho dne zjistila, ze ma profil na seznamce a pise jinym holkam. Kazdy den, uz dlouho (cca rok), pise jim ze jsou krasne, ukazuje jim sve fotky atd. Strasne me to sokovalo - chtela jsem se s nim rozejit. Vubec mi to k nemu nepasovalo! On tvrdi, ze nevi proc to dela, profil pry smazal a uz to delat nebude, sliboval.. To bylo pred 8 mesici. Od te doby stale po nem zadam vysvetleni proc to udelal ale on mi na to neni schopny odpovedet. Ze pry se s nikym nikdy nesesel, ze to bylo jen virtualne (pravda je, ze je porad se mnou kdyz ne v praci, i kdyz je jasne, ze to nic neznamena), ze nevi proc to delal. Akorat jednou mi rekl, ze to bylo asi proto, ze jsem ho porad kontrolovala a omezovala (je pravda ze mam spatne zkusenosti z predchozich vztahu, tak sem se asi nechovala idealne).Jenze ja od te doby ho strasne podeziram, kdyz jde jednou za dva tydny s kolegy na pivo, delam sceny, nikam ho nechci pustit, porad mu kontroluju telefon.. Uz mi totalne hrabe, neustale ho ocichavam, jsem podezrivava kdyz se navoni do prace, porad mu pisu kde me s kym podvadi, nadavam mu, jsem sprosta, kontroluju kam se diva, proste hruza. Nedokazu se vubec prenest pres to co udelal. Jestli jsem ho predtim kontrolovala, tak ted uz nevim jak to nazvat. Navic jsem nedavno otehotnila a ve 3 mesici potratila, a je to hrozne ale jsem vlastne rada ze to dite nemam, predstava ze nechodim do prace a cekam na nej s ditetem a premyslim co kde dela, je strasna.. Holky ja jsem na pokraji sil.. On je hodny a vsechno, ale uz mu neverim, a neverim ani ze se polepsil (ackoliv objektivni duvod k tomu podezrivat ho ze stale nekomu pise nebo se s nekym schazi nemam). Holky ja nevim. Nas vztah byl fajn.. Prozila jsem si v zivote hruzy, a ted jsem mela pocit ze jsem nasla nekoho hodnyho, ale tohle.. NAvic on uz mi rika ze uz fakt nemuze, ze jestli se nezmenim musime jit od sebe.. jenze on nechape jak mi je.. Holky ja nevim co mam delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5725
18.5.16 18:18

Opravdu 30? Není ti tak 15? :think: Nechápu, že se někdo takhle chová ve 30. Taky mi je 30, mám dvě děti, a manžela neočichávám. :lol: Nech ho jít, uděláš pro něj to nejlepší. On si na seznamce brzy najde jinou, a ty se snad dáš brzy do kupy. Pochopíš, že takhle to nejde… poučíš se, a začneš s jiným od znova. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
18.5.16 18:18

@zudina je to patologické. Měla by jsi hledat problém hlavně sama v sobě. On to fakt nedá, já být na jeho místě, taky bych to nedala. Už mnohem dřív. Promin´, ale tohle je šílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6536
18.5.16 18:20

Bohužel se mu nediv až půjdete od sebe, to tvé stíhání a podezírání je neúnosné. Takhle se chovat ve 30letech není normální. Pokud ti na něm záleží rozejdi se s ním, nebo vyhledej odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
18.5.16 18:20

@zudina

Manželská poradna, rychle než se vám to rozpadne. Musíte k sobe získat zase důvěru. A pro tebe samostatné sezení s psychologem.

Příspěvek upraven 18.05.16 v 18:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3561
18.5.16 18:21

Holky a to ze teda psal na seznamkach jinym holkam to vam neprijde divne? opravdu je chyba jen ve me? ja vim ze jsem psycho ale..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
18.5.16 18:22
@zudina píše:
Holky a to ze teda psal na seznamkach jinym holkam to vam neprijde divne? opravdu je chyba jen ve me? ja vim ze jsem psycho ale..

Není chyba jen v tobě, ale hned potom, co se to stalo, jste měli jít do poradny a pracovat na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
18.5.16 18:22

Říkám z vlastní zkušenosti, že takhle to opravdu dál nejde. Ničíš tím hlavně sebe. Rozejděte se, protože to bez důvěry opravdu nejde. Tohle jsem řešila s bývalým, absolutně jsem mu nevěřila, pořád mu vše prolejzala, dělala kvůli každýmu pozdějšímu příchodu domu ohromné scény. S tím rozdílem, že mně bylo 19 a on mě podvedl asi se 4 holkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3561
18.5.16 18:26

Jenze proc to delal?? Kdyz ma me?? ja bych to od nej hrozne chtela slyset ale on stale tvrdi „nevim“.. Pripadam si hrozne a nenavidim vsechny zeny kolem.. Podotykam, ze jsem stihla a podle okoli i pohledna, takze nejsem zadna osklivka, kterou ma z nouze.. asi uz jsem se zblaznila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
18.5.16 18:28

@zudina Prosím tě, sežeň nějakého psychologa/manželskou poradnu objednej vás a oznam přítelovi, kdy tam jdete. Jestli ten vztah chceš udržet tak ti nic jiného nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
18.5.16 18:28

Bud mu to dokážeš odpustit a půjdeš dál a nebo ne a pak nemá v takovém vztahu cenu zůstávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22053
18.5.16 18:29

Tak jestli je s tebou i přes tohle tvé chování, tak musí mít svatozář…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27385
18.5.16 18:30
@zudina píše:
Holky a to ze teda psal na seznamkach jinym holkam to vam neprijde divne? opravdu je chyba jen ve me? ja vim ze jsem psycho ale..

Ano, je to prohřešek, ale to co děláš ty je mnohem horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4200
18.5.16 18:32

@zudina - Měl víc přemýšlet, ale třeba to měl jen jako zábavu nebo změnu ve stereotypu vztahu (možná mu chybělo jiskření, pochvala atd.). Není to ale nic hrozného a sama píšeš, že důvody nemáš. Upřímně, tohle mi dělat partner, tak bych déle jak týden fakt nevydržela. Jestli ho máš ráda, nech ho jít. Dokážeš si takto představit celý život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12317
18.5.16 18:34

@zudina No, přeháníš to a to hodně. Asi tě má hodně rád protože pokud děláš opravdu to co tady píšeš tak by tě už jinak dávno poslal víš kam. Jestli mu opravdu tolik nevěříš tak to ukonči protože takhle se budete oba jen trápit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat