Může mi ho vzít?

17.5.16 21:32

Muze mi ho vzit?

Preji prijemny vecer vsem. S pritelem jsme si moc prali miminko, po roce a pul se konecne zadarilo. Kdyz se nam narodil chlapecek tak jsem si myslela jak uz bude vse jen krasny… bohuzel hlavne pro naseho syna, se prichodem z porodnice vse zmenilo… pritel o me jednoduse ztratil zajem, uz je tomu tri mesice co se snazim dat vse do poradku. Ovsem se mi dostava jen vet : no ja uz se z tebe davno neposeru, uz si delsi dobu preju aby sis nasla jinyho, ty uz me vubec nezajimas, miluju te asi tak stejne jako ty pred tebou a nebo takovych jako jsi ty mam deset na kazdym prste… chtela jsem vse vydrzet a pretrpet ale asi kazda z vas uzna, ze je to trochu moc…kdyz jsem mu rekla, ze uz nemuzu dal, ze se rozejdeme a ze ma samozrejme na syna narok, ze je vubec nechci rozdelovat soudne aby se videli jednou za 14 dni. Ja nechci synovi brat tatu!!! Ale po tom co nasledovalo jsem dostala hrozny strach… rikal jak me zbije a ze je mu jedno jestli chcipnu ja nebo on ale ze mi syna vezme… myslite ze je to mozne? Proc kdyz o nej stoji tak nezmeni pristup ke me aby jdme mohli byt rodina nechci to nicit ale taky nechci byt ponizovana a pri predstave, ze to za par mesicu bude vnimat i nas syn… ach boze, myslela jsem ze me miluje kdyz si semnou pral miminko :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14844
17.5.16 21:34

Neboj se..jen psychické tyrani..ale seber se q uteč..co nejdřív. I kdyby dočasně k rodičům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
17.5.16 21:35

Už bych s ním nebyla ani minutu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
17.5.16 21:35

@Rastyborder Právník nebo možná policie, zajít tam a říct, co ti říkal. V čím žijete bytě? Jesti ve tvém, tak ho vystěhuj, jestli v jeho zkus rodiče nebo si najít jiné bydlení. Nezůstávej s ním. Tvému synovi bude líp s tebou a bez někoho, kdo je agresivní, vyhrožuje, že tě zbije a uráží tě. V takovém prostředí nemá dítě co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
17.5.16 21:36

Takovému :pocitac: by ho nesvěřili. Jen vyhrožuje, ví, že ti tím ublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12838
17.5.16 21:38

Odstěhuj se k rodičům nebo někomu tobě blízkému kdo se za tebe postaví a bude s tebou proti němu. Okamžitě jdi na sociálku a tam oznam i to, že tě takto vyhrožuje. A podej žádost k soudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 21:39

Jenomze ja mam strasnej strach… nedokazu se k tomu rozhoupat a kdyz mi to vpali at vypadnu tak to bych sla hned, ale prozmenu nemuzu protoze by mi nedal syna… me vykopne pred dvere bez veci… uz mi to udelal kdyz jsem byla tehotna a ja se musela vratit protoze by mi pro malyho nedal ani plinku pry je vsechno jeho ale pritom jsem vse kupovala za sve, kocarky, autosedacku, ted uz i nove obleceni…proste vse. Musela bych odejit kdyz je v praci, ale to zase nemam auto protoze s nim jezdi do prace on… navic mam strach ze mi vazne ublizi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
17.5.16 21:40

Utec, dokud muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 21:41

Ja dokonce mam kam jit ale ja se tak strasne bojim… navic kojim a o to vetsi mam strach, nechci prijit o mleko :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12838

Všechno tam nech a jdi. Malého nalož do kočárku a rychle pryč. Jsou to jen věci, ty si můžeš koupit nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW

A to se takhle zmenil az po narozeni miminka? Jen vyhrozuje, co nejdriv se odstehuj, nebo to bude tezsi a tezsi… :hug:

• Citovat
  • Upravit
9719
17.5.16 21:43

@Rastyborder v těhotenství tě vyhodil? A jsi s ním dál? No comment :zed:

Příspěvek upraven 17.05.16 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

On me vetsinou vyhazuje v 9 vecer a to neemam to srdce syna budit to jen on dokaze rvat vedle nej kdyz spinka ja jen brecim a prosim at ho necha spinkat. Vzdy jsem rozhodla ze dalsi den jdu a on je druhy den zas jak vymeneny :-O :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917

@Rastyborder Zavolej rodičům, až bude v práci, a domluv se s nima na odvoz. Nebo nějakou kamarádku. Pokud bydlíš ve větším městě neber si věci, vem jen dítě a to nejdůležitější. Věci jdou nahradit, ale tvoje zdráví a zdraví tvého dítěte nejdou. Zkus se podívat, jestli ve tvém okolí nejsou nějaké ubytovny pro matky s dětmi, pokud ti nemůžou pomoci rodiče. Nezůstávej s ním, nic se nezlepší. Ohlas na policii, co ti říkal, aby měli nějaký záznam, případně na sociálku, jak psal někdo výše.

Jinak pozor, aby nepřišel na tuhle diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
17.5.16 21:45

Zbal to nejnutnejsi a pryč. Ať ti někdo z rodiny/přátel pomůže (přijede pro tebe). Snaž si všechny rozhovory nahrávat a ukladej všechny SMS a maily. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama