Nevěrný partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 23:32
Nevěrný partner

Ahoj, potřebuji si ujasnit svůj poslední vztah. S přítelem jsem byla půl roku, plánovali jsme společně bydlení a děti. Najednou mě oznámil, ať za ním na víkend nejedu, že si chce odpočinout. Pak to změnil, že můžu přijet v sobotu. V pátek večer šel do hospody se svojí bývalou spoluzackou, měl mi ve 22h zavolat, neudělal to a nebral mobil. Až ráno jsem volala jeho máme, zdá je doma. Nebyl, volala mu, ji telefon hned zvedl a řekl že mám přijet. Zkoušela jsem mu volat a on si vypl telefon. Bylo mi jasné, že je u milenky (náznaku bylo dost). Proto mě za ním odvezla máma, doufala jsem že bude čekat na nádraží. Nestalo se, jela jsem tedy k němu domů, napsala mu dopis, ze končím a vzala si veci. Po dvou hodinách mi zavolal, ať na něj počkám, že se hrozně opil a porval, ale že přijde. Řekla jsem mu, že uz s ním být nechci. A přiznal mi že byl u cizí holky, se kterou mě podvedl. U něj doma sem se ještě koukala na jeho fb a zjistila jsem že celou tu dobu měl vztah i s jinou a chtěl aby se k němu nastěhovala. A takhle to bylo snad s pěti holkama. Snažím se pochopit, o co mu vlastně šlo? Že byl rozchod správně rozhodnuti, vím, choval se ve vztahu spatne. Jen nechápu proč tolik holek najednou.

Reakce:
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 27.01.19 23:38

Tak se to asi ani nesnaž pochopit. Je to prostě … Tak proto.

sediza
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 27.01.19 23:40

Proč to udělal? Protože to tak má nastavené. Jsou mu jedno city ostatních a má rád sex. Ale ani vterinu bych uz neztrácela přemýšlením o něm a litovala bych času, co jsem mu už dala. Bezaslouží si to.

yse
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 27.01.19 23:43

Nekdo je lovec a potrebuje si dokazat, ze na to ma-cely zivot. Ten uz jiny nebude. Z toho co jsi napsala se divim,ze mas pochybnosti. Nikam bych nejela,nehledala ho, trosku sebeucty.

Maiandra
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 28.01.19 00:12

To máš úplně jedno proč, ty si z toho vezmi ponaučení, že plánovat děti s někým po půlroce je neuváženost a můžeš si pořádně nabít čumák, protože jak teď sama vidíš, po půlroce toho druhýho prostě ještě neznáš. Tady se to ukázalo dokonce v úplným extrému. A teď si představ, že bys do toho řešila stěhování (kam, jak, co teď tak narychlo, peníze…) a nebo k tomu byla ještě těhotná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >