Ráda bych znala Váš názor (románek s kolegou z práce)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 20:29
Ráda bych znala Váš názor

Dobrý večer, ráda bych znala váš názor na svou nynější situaci. Nevím jak dál…co dělat? Jam se zachovat…Začalo to před 5 ti lety. Začali jsme si románek s kolegou z práce. Brali jsme to jako povyražení s tím, že si užijeme a dost. Tehdy jsme byli oba zadaní. Já 10 let v nefungujícím vztahu, který jsem chtela zachovat kvůli dceři a on ženatý 15 let též v nepodařeném manželství. Jenže z toho vzniklo něco úžasného. Souznění ve všech směrech. Dva prázdní lidé se našli a bum! Bez lásky to prostě v životě nejde. Já jsem nakonec nefungující vztah ukončila po třech letech a nelituji toho…Milence jsem k nicemu nenutila, protože jsme si nic neslíbili. Jak šel čas, na milenci bylo víc a víc znát, že chce být se mnou, ale bojí se. Manželka je žárlivá a vydírá, že skočí z mostu, klečí před ním na kolenou, ať neodchází a používá i jako zbraň dceru 22let. Čeká jí ještě operace, ne nijak závažná…říká že umírá. Řekl jí, že ji nemiluje a že tak žít nechce. Nedavno se to vyhrotilo natolik, ze sporadane neprijel domu. Ona vsude jezdila a hledala ho. 40 zmeskanych hovoru. Zapojila i dceru. Mimochodem ho jezdi kontrolovat do prace a beda, kdyz ho tam nenajde. Denne x telefonatu scény atd. Jsme spolu denne, jak v praci tak u me doma. Jezdi domu jen na noc. Je to trochu narocny na psychiku. Uz nevim jak se chovat. Snazim se byt oporou protoze jsem si take prosla peklickem. Ale zas nechci byt za blbku. Manzelka o me vi, nevim od koho…milenec to nepopira…Jak s tím pohnout? Děkuji za vase nazory i zkusenosti. Omlouvam se za anonym.

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 27.01.19 20:35

Asi bych začala pracovat na svém sbevědomí. Nedokážu si totiž představit, že bych si mohla vážit někoho, kdo takto dlouhodobě trýzní svoji manželku a nemá koule na to odejít a dát jí šanci najít si někoho, kdo jí bude věrný. Samozřejmě by mi vadilo, že s ní zůstává
Buď lže, že jí nemiluje, nebo je slaboch. Škoda slov.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 20:36

Kolega by měl nefungující vztah ukončit. Prosím anonym

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 27.01.19 20:37

jak s tím pohnout? holt mu říct ať si vybere.. bud manželka nebo ty..

Lainaire8
Závislačka 2567 příspěvků 2 inzeráty 27.01.19 20:38

Tak to je frajer teda, toho se drž :roll:

sportka
Kecalka 102 příspěvků 27.01.19 20:38

Ty s tím nijak nepohneš. Milenec si to musí vyřešit sám. Raději se do toho moc nemontuj

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 20:40

@sediza on odejít chce, ale bojí se že si něco udělá. Řekla mu, že odejde jen přes její mrtvolu.

sediza
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 27.01.19 20:46
@Anonymní píše:
@sediza on odejít chce, ale bojí se že si něco udělá. Řekla mu, že odejde jen přes její mrtvolu.

O to dřív by měl odejít a klidně to řešit s dcerou a zajistit, aby ji někdo hlídal. Zkontaktovat její rodinu s timto problémem. Navštívit s ní psychiatra. Řešení jsou..takto ale jen prodlužuje tu agónii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 20:51

Moje ségra takhle žila tři roky, přesně to samé. On podnikatel, manželka nikdy nedělala, starala se o rodinu. Sama měla milence a vědělo o tom celé okolí. Tři roky mu trvalo, než ji opustil, zažádal o rozvod. Ségra opakovaně na AD, každé Vánoce, neděli a všechny důležité dny oplakala. Dneska spolu staví dům, on je rozvedený a manželka musela jít makat. Vše jí nechal, on si nechal firmu. Jak píšeš, vyhrožovala mu sebevraždou, obracela proti němu dospělé syny, klečela, prosila, vyhrožovala. Za mou ségrou byla i v práci. Šílené. Ale dnes jsou šťastní. Tenkrát už mu ale taky dala nůž na krk. Anonym-informace se netýkají mé osoby.

Petája
Kecalka 477 příspěvků 27.01.19 20:53

Tak ať zajde do poradny, tam mu psycholog poradi, jak se takovahle situace řeší. Kámoška měla přítele, ten vyhrožoval sebevraždou, slzy a vydírání. Když odcházela z bytu s taškou, přítel jí držel plačíc za nohu a vláčela ho na ní až ke dveřím bytu-on prosil. Když vycházela přímo z domu, nastal obrat o 180 stupňů a řval na ni z okna, že je ku..a a jiné sprosťárny. Za 3 měsíce zbouchnul jinou holku, už mají dítě a je klid…
Ne vážně, poradila bych se s psychologem.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 20:55

Anna766
Hvězda diskuse 73990 příspěvků 27.01.19 20:54

To je tak, když se jde do zadaného Pak přichází problémy.

Náměsíčná
Závislačka 4235 příspěvků 27.01.19 20:56

To musí vyřešit on. On bude muset ten krok udělat.

Azeretereza
Závislačka 2587 příspěvků 27.01.19 21:10

Tri roky jsem byla milenkou zenatyho chlapa a byla to nejvetsi skola myho zivota. Nejsem na to nijak hrda, aby to nevyznelo jinak, nez myslim. Pohadek jsem si vyslechla nezpocet. Pokud tohle chlap dopusti, abyste se v tom vsichni placali, je to srab vsech srabu. A to jsem slusna. Seber se a pust ho k vode. Muzu ti rict, že me se ulevilo jak nikdy. Skoncit to bylo nejlepsi rozhodnuti, jaky jsem za celej lonskej rok udelala. Napis sz jestli chces.

Karleon
Kelišová 5512 příspěvků 27.01.19 21:16
@Anonymní píše:
Kolega by měl nefungující vztah ukončit. Prosím anonym

A který z těch dvou vztahů je nefunkční?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 22:23

Známí to měli podobně. Jen s tím rozdílem, že manželka pro jistotu ještě trochu víc bumbala :roll: . Taky to chtěli několikrát vzdát, rozejít se a najít si snadnější cestu, ale nakonec to díky bohu neudělali a dneska ještě mají krásnou malou holčičku :D .
Myslím, že pokud má partner děti odrostlé, manželku, dle jeho slov, nemiluje a nikterak se s tebou před ní netají, měl by se rozhodnout. Přesněji řečeno mu fakt položit nůž na krk, ať už je to jakkoli nepříjemné a proti srsti, a vyloženě mu položit otázku, pro kterou
z vás se hodlá rozhodnout. Ono se to sice lehce říká a špatně vykonává (pro obě strany), ale alespoň se začne něco dít. Kdyby to trvalo rok, tak neřeknu, ale takhle…
Držím palečky, ať vám co nejdříve nestojí nic v cestě ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >