Nevěry manžela

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 10:37

Nevěry manžela

Dobrý den, prosím o zachování anonymu. S manželem jsme spolu 15 let, z toho 12 let manželé. Minulý týden mi tady kolegyně z práce říkala, že mě muž podvedl, slečna vypadá tak na 20, ale problém je, že ji teprve za měsíc má být 15! Že je viděla úplně náhodou v našem autě, když šla kolem…a to původně chtěla na to auto zaklepat a pozdravit nás, že si myslela, že tam jsme s mužem my dva. Tak jsem na muže uhodila, ani nezapíral, že tu kolegyni taky přes auto viděl…holka mu prý tvrdila, že ji už bylo 18 a teď ho chce vydírat, že ji muž znásilnil. Pravdou je, že se máme finančně dobře, ale už mě to fakt nebaví a cítím, že je to taková ta poslední kapka trpělivosti, těch nevěr bylo už několik. Kolegyně mi teď radí, abych ho konečně nakopala a klidně i nahlásila na policii. Co dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3376
9.11.21 10:41

A tu holku zna kolegyne jak, ze vite kolik ji je? O tom vydirani to vis od manzela nebo od koho? Uprimne to vidim spis na dalsi clanecek na lifee…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
9.11.21 10:48

Ta 14-tka je s tou mrchou s práce /svědkyní/ domluvená a budou zkoušet vydírání…stůj pevně za svým mužem i když je vůl, že to nezapřel!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
9.11.21 10:49

Záleží na tobě, jestli s ním zůstaneš nebo ne. Já sama za sebe bych to nedala. Jinak bych ho nenahlašovala, ať si to vyřídí sám. Dobře mu tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 10:57

@Silverine247 jsme právě z malého města a ta holka z vedlejšího, kolegyně ji zná odmala, tak ví, že bude mít teprve 15. A holka se o víkendu sama od sebe ozvala muži, že chce „finanční injekci“…tak to přesně nazvala, jinak manžela nahlásí. Muž mi to s tím vydíráním následně přiznal.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 10:58

@straznivez teda známe se docela dlouho, ale ne, že bysme se vídaly i mimo práci, prostě jen kolegyně, neřekla bych, že by se takto spikla, ale zas člověk nikdy neví.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 10:59

@Angry_birds no právě bych ho nejraději už opustila a rozvedla se…těch záletů bylo více.

• Citovat
  • Nahlásit
10430
9.11.21 11:04

Tak muž ukáže na policii tu smsku s „finanční injekcí“ a bude vymalováno. Řešila bych, že mám za manžela k. revníka, co se nezmění, a parohy před celým městem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36878
9.11.21 11:09

Když je to takové prase, sedla bych si do křesla a pozorovala, jak se z toho posesouvá. Jen ať ho vydírá, nic jiného si nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
@Anonymní píše:
@Silverine247 jsme právě z malého města a ta holka z vedlejšího, kolegyně ji zná odmala, tak ví, že bude mít teprve 15. A holka se o víkendu sama od sebe ozvala muži, že chce „finanční injekci“…tak to přesně nazvala, jinak manžela nahlásí. Muž mi to s tím vydíráním následně přiznal.

A stavi se k tomu jak, jak to chce resit? Mate deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
@Anonymní píše:
@Angry_birds no právě bych ho nejraději už opustila a rozvedla se…těch záletů bylo více.

No tak se rozved, co ti brani. Ocividne ti manzelovy zalety vadi, tak neni co resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 11:10

@PaníBovaryová ona mu to volala, žádnou sms právě nemá, jsem mu říkala, ať si ji nahraje a že už s tím nechci mít nic společného, ať si to dořeší sám

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 11:12

@Silverine247 nic ji dávat nechce, že by to pak bylo nekonečné. Děti máme 3,ty nic netuší, aspoň myslím.

• Citovat
  • Nahlásit
1402
9.11.21 11:17
@Anonymní píše:
@Silverine247 nic ji dávat nechce, že by to pak bylo nekonečné. Děti máme 3,ty nic netuší, aspoň myslím.

Tak už se rozveď, alimenty budou asi vysoký, když dobře vydělává. Máš tohle zapotřebí???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
9.11.21 11:21
@Russet píše:
Když je to takové prase, sedla bych si do křesla a pozorovala, jak se z toho posesouvá. Jen ať ho vydírá, nic jiného si nezaslouží.

Blbost ženská a vesmír jsou bez konce…protože tím bude vydírat i jí, protože asi mají SJM…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat