Nevím s kým 9 let žiju

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 11:26
Nevim 9 let skym ziju

Abych to trochu ujasnila s manzelem jsem 9 let s toho 5 let budeme manzele podstoupi jsme nekolik ivf neuspesnych s toho i nejaky ten potrat pote co jsem potratila jsem se hodne uzavrela do sebe a citila jsem ze se me oddaluje uz me nebyl takovou oporou atd proste vina je na me strane protoze mam Pco uz jsem chtela od neho odejit at si najde nekoho jineho skym zalozi rodinu ze ja pujdu dal kdyz vina je na me strane nic mene jsme to nejak ustali stim ze me rekl ze chce jit do dalsiho ivf ale ze nechce mit predemnou zadne tajemstvi a rekl me ze uz predtim nez jsme spolu chodili se rad obleka do tzv body obleceni ktere ho nejakym zpusobem uspokojuje pry se jedna o ten material ze mu staci chvilka kdyz se do toho oblece ja mu rekla ze at stim zacne neco delat ze tohle nedam ze ani nevim koho jsem si vlastne vzala at vyhleda nejakou pomoc pul roku se nic nedelo kaslal na to asi si myslel ze to prekousnu a budu mu to trpet dal podstoupili jsme dalsi ivf tentokrat uspesne jsem ve 12tt a ja zjistila ze to dela dal tentokrat sem ho v tom uz nekolikrat pristihla a vim ze i cim dal casteji protoze si ho hlidam ale on to porad bere jako normalni vec jsem totalne zoufala a nevim co mam delat nechci zit v domneni ze me to neustale dela za zady a vyhledava situace kdy ja jdu do sprchy a podobne jen aby si to mohl rychle oblect

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 05.02.18 11:30

Mně by to nejspíš nevadilo, jsou mnohem horší věci. Moc bych si vážila toho, že se mi svěřil. Máš dvě možnosti - buď odejít, jestli to to jako fakt mooooc vadí, nebo zkusit navštívit nějakého odborníka.

Uživatel je onlinenesssinka
Extra třída :D 10847 příspěvků 05.02.18 11:31

To je snad nejdelší věta, kterou jsem kdy viděla 8o
A
Mu oblečení seber a nebude se do toho převlékat.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 05.02.18 11:31

Mně by to asi taky nevadilo.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 05.02.18 11:32
@nesssinka píše:
To je snad nejdelší věta, kterou jsem kdy viděla 8o

Pololetní písemka: doplň čárky

bordeaux-zuzka
Kecalka 132 příspěvků 05.02.18 11:36

Vážila bych si ho za to, že se mi svěřil. A navíc, vždyť to nikomu ani ničemu neublizuje, tak proč to resit. Taky by mi to nevadilo. Každý má nějakou „uchylku“. Musíte to spíš vydychat a smířit se s tím a nechat ho žít.

kve-tinka
Závislačka 4450 příspěvků 6 inzerátů 05.02.18 11:38

Ty kokos 8o to je na tvůj styl psaní…
Mě by to nevadilo, celkem neškodná úchylka, jen bych ho teda v tom nepotřebovala vidět. ;)

Loll
Závislačka 2928 příspěvků 05.02.18 11:39

Bože, jsi neuvěřitelně netolerantní. Tak ho to vzrušuje, co má být? Chudák chlap. A čárka je na klávesnici dole vpravo nad mezerníkem.

Uživatel je onlineGorlami
Závislačka 3245 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 11:39

Strasny. Myslim ten tvyj vyplod. A na manzelove „uchylce“ nevidim nic tak hroznyho…

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 05.02.18 11:40

No a? Tak se oblika do nejakych hadru. Vy mate sex normalni? Pokud nechce abys mu u toho asistovala, tak nevidim problem.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 05.02.18 11:41

Čte se to hrozně :roll: Ale nepřijde mi to jako něco strašného. Je to taková malá, v podstatě velmi nevinná úchylka. Nijak tě s ní neomezuje a to je to hlavní. Zkus pro něj udělat totéž. Jak moc tě omezí, pokud si jednou za čas obleče co se mu líbí? O tom je ta vzájemná tolerance ;) Věř mi, že existují i horší a hůře pochopitelné úchylky :)

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5659 příspěvků 05.02.18 11:41

S proc ti to vadi? Tak na to nemysli, rekni mu at si dava bacha a nemluvte o tom. :nevim:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 05.02.18 11:42
@Anonymní píše:
Abych to trochu ujasnila s manzelem jsem 9 let s toho 5 let budeme manzele podstoupi jsme nekolik ivf neuspesnych s toho i nejaky ten potrat pote co jsem potratila jsem se hodne uzavrela do sebe a citila jsem ze se me oddaluje uz me nebyl takovou oporou atd proste vina je na me strane protoze mam Pco uz jsem chtela od neho odejit at si najde nekoho jineho skym zalozi rodinu ze ja pujdu dal kdyz vina je na me strane nic mene jsme to nejak ustali stim ze me rekl ze chce jit do dalsiho ivf ale ze nechce mit predemnou zadne tajemstvi a rekl me ze uz predtim nez jsme spolu chodili se rad obleka do tzv body obleceni ktere ho nejakym zpusobem uspokojuje pry se jedna o ten material ze mu staci chvilka kdyz se do toho oblece ja mu rekla ze at stim zacne neco delat ze tohle nedam ze ani nevim koho jsem si vlastne vzala at vyhleda nejakou pomoc pul roku se nic nedelo kaslal na to asi si myslel ze to prekousnu a budu mu to trpet dal podstoupili jsme dalsi ivf tentokrat uspesne jsem ve 12tt a ja zjistila ze to dela dal tentokrat sem ho v tom uz nekolikrat pristihla a vim ze i cim dal casteji protoze si ho hlidam ale on to porad bere jako normalni vec jsem totalne zoufala a nevim co mam delat nechci zit v domneni ze me to neustale dela za zady a vyhledava situace kdy ja jdu do sprchy a podobne jen aby si to mohl rychle oblect

Nechapu co ti vadi :think:..tohle ani neberu jako uchylku..podke mehoas mozna trochu problem se sexualitou :think: a jsi upjata…muj taky ma svoje uchylky a co…ze bych se hroutila a psala hned sem… :lol:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 05.02.18 11:43
@Anonymní píše:
Abych to trochu ujasnila s manzelem jsem 9 let s toho 5 let budeme manzele podstoupi jsme nekolik ivf neuspesnych s toho i nejaky ten potrat pote co jsem potratila jsem se hodne uzavrela do sebe a citila jsem ze se me oddaluje uz me nebyl takovou oporou atd proste vina je na me strane protoze mam Pco uz jsem chtela od neho odejit at si najde nekoho jineho skym zalozi rodinu ze ja pujdu dal kdyz vina je na me strane nic mene jsme to nejak ustali stim ze me rekl ze chce jit do dalsiho ivf ale ze nechce mit predemnou zadne tajemstvi a rekl me ze uz predtim nez jsme spolu chodili se rad obleka do tzv body obleceni ktere ho nejakym zpusobem uspokojuje pry se jedna o ten material ze mu staci chvilka kdyz se do toho oblece ja mu rekla ze at stim zacne neco delat ze tohle nedam ze ani nevim koho jsem si vlastne vzala at vyhleda nejakou pomoc pul roku se nic nedelo kaslal na to asi si myslel ze to prekousnu a budu mu to trpet dal podstoupili jsme dalsi ivf tentokrat uspesne jsem ve 12tt a ja zjistila ze to dela dal tentokrat sem ho v tom uz nekolikrat pristihla a vim ze i cim dal casteji protoze si ho hlidam ale on to porad bere jako normalni vec jsem totalne zoufala a nevim co mam delat nechci zit v domneni ze me to neustale dela za zady a vyhledava situace kdy ja jdu do sprchy a podobne jen aby si to mohl rychle oblect

Asi lepsi, nez kdyby te podvadel… nech ho dychat, asi bych mu rekla, ze mi to nevadi, ale nejaky pravidla kdy muze, aby to nebylo denne, a aby to pak nedelal pred ditetem, ale podle me zakazane ovoce chutna nejlepe, takze bych mu to nezakazovala a hlavne jestli ho milujes, tak prece nikdo neni dokonaly, nebo jo? 8o vem si chlapy, co sedi jen u pc ci televize, tohle je otazka chvilky :P

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 05.02.18 11:44

Co to je to body obleceni? Jako latex, nebo damske? :think: No tak uplně standartni to neni, ale ze bych ho kvuli tomu opustila navic tehotna to asi ne.

Příspěvek upraven 05.02.18 v 11:45

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >