Nevím, co se to se mnou děje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 15:28
Nevím, co se to se mnou děje:(

Hezkou nedeli vsem. Je mi jasny, ze me vsichni odsoudite. Ale ja nevim, co se to se mnou deje. Jsem 8 let vdana, mam dve deti. S manzelem sex nebyl nikdy nic extra, ale me to nevadilo. Az donedávna, kdy mi zacalo vadit, že pri sexu vydrzi max 3 minuty, ikdyz jsme meli sex denne. Navic ho ma lehce podprumerneho. Ale jak pisu, nikdy mi to nevadilo, az ted :(. Nasla jsem si milence a zjistila jsem, co mi vlastne scházelo. Mazleni, dlouha prrdehra, neznost, touha.. s manzelem to tak nikdy nebylo. S milencem se schazim cca jednou za mesic a vzdy si to poradne uziju. S manzelem zadne problemy jinak nemáme, jen ten sex :(. S kolegynema z prace se chodime obcas pobavit do klubu. A me dela strasne dobre, kdyz tam po me jedou chlapi a treba se jim ze me postavi pri tanci… nikdy bych v klubu s nikym sex nemela s nekym, koho nrznam. Ale je mi to proste prijemne ten zajem ostatnich :(.uvedomuju si, ze se chovam jak devka :(. A ze bych potrebovala proliskat. Nikdy jsem takova nebyla, neveru jsem vzdy odsuzovala. Ale ted to beru proste jinak :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 03.03.19 15:34

A jak jsi k tomu milenci přišla? :think:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2886 příspěvků 03.03.19 15:35

Ach jo, další „(v)hodnej“ manžel v řadě - ideální pro rodinu, slušnej, na rukou by tě nosil, sex sice nic moc, ale co, i tak si ho ta ženská sobecky vezme - co kdyby nepotkala lepšího apod. že jo. Máte dětičky, domeček, zahrádečku, vlastně všechno, a najednou se ženuška po letech probere, že ji ten nic moc sex už se.re. A tadááááá… z okoukanýho manžela je nepotřebnej paroháč, pravděpodobně i brzo rozvedenej. Jak přes kopírák tyhle příběhy.

Jako chudák chlap. Všechny tyhle „(v)hodný“ chlapy upřímně lituju. Ještě ani netuší, co se na něj řítí, ale už teď s tím nic neudělá.

Tvl holky, přestantě si k sobě háčkovat chlapy, s kterýma spíte vlastně z donucení, nebo aby se neřeklo. Když Vám ten sex chybí a je to pro Vás důležitej článek, tak si prostě hledejte jinýho, protože tohle je fakt strašný. Chudák chlap i děti…

Příspěvek upraven 03.03.19 v 15:42

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 15:38

@EvulinkaH davny znamy. Potkali jsme se po letech na jedne akci

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 03.03.19 15:42
@Ms.Ragdoll píše:
Ach jo, další „(v)hodnej“ manžel v řadě - ideální pro rodinu, hodnej, na rukou by tě nosil, sex sice nic moc, ale co, i tak si ho ta ženská sobecky vezme - co kdyby nepotkala lepšího apod. že jo. Máte dětičky, domeček, zahrádečku, vlastně všechno, a najednou se ženuška po letech probere, že ji ten nic moc sex už se.re. A tadááááá… z hodnýho manžela je paroháč a pravděpodobně brzo rozvedenej.

Jako chudák chlap. Všechny tyhle „(v)hodný“ chlapi upřímně lituju. Ještě ani netuší, co se na něj řítí, ale už teď s tím nic neudělá.

Tvl holky, přestantě si k sobě háčkovat chlapi, s kterýma spíte vlastně z donucení, aby se neřeklo. Když Vám ten sex chybí a je to pro Vás důležitej článek, tak si prostě hledejte jinýho, protože je fakt strašný. Chudák chlap i děti…

Souhlasím. A smysl takových témat nechápu. Dnes prostě mají ty pudy extra navrch…

Šarlota4
Extra třída :D 10823 příspěvků 03.03.19 15:43
@Ms.Ragdoll píše:
Ach jo, další „(v)hodnej“ manžel v řadě - ideální pro rodinu, slušnej, na rukou by tě nosil, sex sice nic moc, ale co, i tak si ho ta ženská sobecky vezme - co kdyby nepotkala lepšího apod. že jo. Máte dětičky, domeček, zahrádečku, vlastně všechno, a najednou se ženuška po letech probere, že ji ten nic moc sex už se.re. A tadááááá… z okoukanýho manžela je neotřebnej paroháč a pravděpodobně i brzo rozvedenej. Jak přes kopírák tyhle příběhy.

Jako chudák chlap. Všechny tyhle „(v)hodný“ chlapy upřímně lituju. Ještě ani netuší, co se na něj řítí, ale už teď s tím nic neudělá.

Tvl holky, přestantě si k sobě háčkovat chlapi, s kterýma spíte vlastně z donucení, aby se neřeklo. Když Vám ten sex chybí a je to pro Vás důležitej článek, tak si prostě hledejte jinýho, protože je fakt strašný. Chudák chlap i děti…

Příspěvek upraven 03.03.19 v 15:40

To mas tezky :D obecne ty nejvetsi kreteni nejlip s.ukaj :lol: Netvrdim, ze je to pravidlo, ale ten nejluxusnejsi sex jsem zazila prave s idiotama, ktery byli pro zivot nepouzitelny. Ten sex ma v zivote takovou vahu, ze nekoho neschopnyho v posteli bych si jednoduse nevzala.

anupati
Kelišová 6833 příspěvků 03.03.19 15:47

No, co k tomu říct :nevim: Obdivuju výdrž chodit po 2 dětech na diskotéky :lol: Jinak mě taktéž dělá zájem dobře, ale to je asi tak vše…a aby se o mě někdo otíral postaveným ptákem, tak to už by na mě bylo moc :oops: Co takhle vysvětlit manželovi, co bys po něm chtěla? I když nemá výdrž, tak má ruce pusu,ne? :mavam:

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 03.03.19 15:51
@anupati píše:
No, co k tomu říct :nevim: Obdivuju výdrž chodit po 2 dětech na diskotéky :lol: Jinak mě taktéž dělá zájem dobře, ale to je asi tak vše…a aby se o mě někdo otíral postaveným ptákem, tak to už by na mě bylo moc :oops: Co takhle vysvětlit manželovi, co bys po něm chtěla? I když nemá výdrž, tak má ruce pusu,ne? :mavam:
:lol: :pankac:
Venetia
Hvězda diskuse 41540 příspěvků 03.03.19 15:51
@Ms.Ragdoll píše:
Ach jo, další „(v)hodnej“ manžel v řadě - ideální pro rodinu, slušnej, na rukou by tě nosil, sex sice nic moc, ale co, i tak si ho ta ženská sobecky vezme - co kdyby nepotkala lepšího apod. že jo. Máte dětičky, domeček, zahrádečku, vlastně všechno, a najednou se ženuška po letech probere, že ji ten nic moc sex už se.re. A tadááááá… z okoukanýho manžela je nepotřebnej paroháč, pravděpodobně i brzo rozvedenej. Jak přes kopírák tyhle příběhy.

Tvl holky, přestantě si k sobě háčkovat chlapy, s kterýma spíte vlastně z donucení, nebo aby se neřeklo. Když Vám ten sex chybí a je to pro Vás důležitej článek, tak si prostě hledejte jinýho, protože tohle je fakt strašný. Chudák chlap i děti…

Já nechápu, proč ti hodní nemůžou taky být dobří milenci. Co je ten problém, který to vylucuje? Spolubydleni?

Venetia
Hvězda diskuse 41540 příspěvků 03.03.19 15:52
@Ms.Ragdoll píše:

Já nechápu, proč ti hodní nemůžou taky být dobří milenci. Co je ten problém, který to vylucuje? Spolubydleni?
@anupati píše:
No, co k tomu říct :nevim: Obdivuju výdrž chodit po 2 dětech na diskotéky :lol: Jinak mě taktéž dělá zájem dobře, ale to je asi tak vše…a aby se o mě někdo otíral postaveným ptákem, tak to už by na mě bylo moc :oops: Co takhle vysvětlit manželovi, co bys po něm chtěla? I když nemá výdrž, tak má ruce pusu,ne? :mavam:

Pokud tam není ten správný přístup, vášeň… To nejde naučit

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 03.03.19 15:53

Gratuluji kvůli sexu ničiš rodinu :palec: můžeš být na sebe pyšná!!! :zed:

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 03.03.19 15:53
@Venetia píše:

To už by bylo moc dokonalosti.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2886 příspěvků 03.03.19 15:57
@Venetia píše:

A kde se vzalo to obecný přesvědčení, že ti hodní stojí v posteli za pendrek? Jako né že bych měla za sebou nějakej velkej vzorek, ale tohle já ze své zkušenosti rozhodně potvrdit nemůžu. :mrgreen: Nesouhlasím s tím, že slušní chlapi stojí v posteli za prd. Spíš si holky neumí vybrat, případně neumí, nechtějí tomu chlapovi pomoct a nasměrovat ho. :nevim:

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 03.03.19 15:59

Tady každá rada drahá :think: Ale taky jsem měla naprosto hodného skvělého, dokonalého, vtipného, vzdělaného, bohatého exmanžela, se kterým sex stál za prd :? A vyměnila jsem ho za milence. Děti jsme ale neměli, mít děti, asi bych se (doufám), snažila manželství udržet.

anupati
Kelišová 6833 příspěvků 03.03.19 16:00
@Venetia píše:
Pokud tam není ten správný přístup, vášeň… To nejde naučit

Ale může to výrazně zvýšit kvalitu na takovou úroveň, že tu mega vášeň už bude schopná oželet? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama