Proč mám panický strach z nevěry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 23:12
Proč mám panický strach z nevěry?

Otázka zní, proč mám panický strach z nevěry? Nejsem nesebevědomá ani ošklivá.
S přítelem jsme spolu cca rok a půl a máme spolu dceru 4 měsíce. Ze začátku jsem nežárlila vůbec, ale postupem času, jak vztah nabral na vážnosti je to horší a horší. Každým dnem čekám, že to příjde( nevěra ). Nesnesu, když se na nějakou hezkou ženu divá. Uvnitř prožívám muka nepopsatelných rozměrů. Ty muka jsou už tak nesnesitelná, že uvažuji o ukončení vztahu, abych člověka, kterého miluju netrýznila výslechy atd. Zažil tohle někdo? Prosím neodsuzujte mě. Děkuji. ????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
KaNaKaNa
Povídálka 36 příspěvků 02.03.19 23:17

Vetsinou lidi nezarli bezduvodne. A pak je to take otazka sebevedomi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 23:22

@KaNaKaNa
Nejsem nesebevědomá. Hmatatelný důvod neexistuje.

Kukacka123
Závislačka 3345 příspěvků 02.03.19 23:25
@Anonymní píše:
@KaNaKaNa
Nejsem nesebevědomá. Hmatatelný důvod neexistuje.

A nehmatatelny? Dal ti nejaky podnet, duvod k tomu, abys ho podezirala?

Pedro 00
Závislačka 3892 příspěvků 02.03.19 23:27
@KaNaKaNa píše:
Vetsinou lidi nezarli bezduvodne. A pak je to take otazka sebevedomi
„Nesnesu, když se na nějakou hezkou ženu divá. Uvnitř prožívám muka nepopsatelných rozměrů. "
Pokud se ovšem nejedná o chorobnou žárlivost. Tady Je to spíš na psychologa, pokud je kvůli tomu schopna "preventivně“( ukončit vztah.
Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 02.03.19 23:28

Že ti nezahnul, to ti při tvém stavu nikdy nevyvrátí, a ty budeš neustále pochybovat. To co si popsala už není žádná sranda, ale je to nemoc- paranoia, která má svůj vyvoj. Být tebou jdu k psychlogovi, psychiatrovi, tam můžeš jít i bez doporučení obvoďáka.

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 02.03.19 23:30

Asi najdi příčinu, kde se to v tobě bere :nevim: Já jsem po porodu taky dost žárlila kvůli kravinám a pak mi došlo, že si nějak v hlavě asi přehrávám příběh mých rodičů, kdy můj otec začal být po narození nás dětí nevěrný… I když jsem byla malá, nějak jsem to vnímala asi :nevim: Vím, že mamka brečela a tak…

xsaleen
Echt Kelišová 9252 příspěvků 02.03.19 23:33

Co si pritahujes, dostaneš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 23:34

@Kukacka123
S nikým si nepíše a nevídá. Ale když někde jdeme připadá mi, že čumí po babách. Což je normální. Ale on se koukne tak, že to nejde přehlídnout. Mně tvrdí, že nekouká. Lže. Vadí mi, že u toho stojím přímo vedle něj. On je docela atraktivní, tím se to celé komplikuje. Mám zkažený celý den kvůli tomu, že takhle kouká. Všimla jsem si taky, že rád mluví o sexu. Např. před mojí sestrou nebo sousedkou. Jako kdyby ho to bavilo,aby si ony mohli myslet něco mezi řádkama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 23:36

@Calendulka
To možná sedí. Otec mojí mámu opustil kvůli její kamarádce.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 02.03.19 23:38
@Calendulka píše:
Asi najdi příčinu, kde se to v tobě bere :nevim: Já jsem po porodu taky dost žárlila kvůli kravinám a pak mi došlo, že si nějak v hlavě asi přehrávám příběh mých rodičů, kdy můj otec začal být po narození nás dětí nevěrný… I když jsem byla malá, nějak jsem to vnímala asi :nevim: Vím, že mamka brečela a tak…

Souhlasím, podle mě to chce psychoanalýzu s odborníkem..Dítě vnímá vztahy mezi rodiči a ne že ne. V dospělost to jsou pak ale nevědomé prožitky, které jsou zasuté hluboko. Ukolem psychoanalýzy je přesunout traumata z nevědomí do vědomí, a tak si uvědomit pravou příčinu patologického chování..

Příspěvek upraven 02.03.19 v 23:39

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 23:39

@Jessie_james
Toho se bojím, že mi to přerůstá přes hlavu. Momentálně mám pocit, že to chci ukončit s ním. Strašně se mi na jednu stranu uleví. Časem ho tím budu stejně štvát. A já nedokážu přestat.

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 02.03.19 23:41
@Anonymní píše:
@Kukacka123
S nikým si nepíše a nevídá. Ale když někde jdeme připadá mi, že čumí po babách. Což je normální. Ale on se koukne tak, že to nejde přehlídnout. Mně tvrdí, že nekouká. Lže. Vadí mi, že u toho stojím přímo vedle něj. On je docela atraktivní, tím se to celé komplikuje. Mám zkažený celý den kvůli tomu, že takhle kouká. Všimla jsem si taky, že rád mluví o sexu. Např. před mojí sestrou nebo sousedkou. Jako kdyby ho to bavilo,aby si ony mohli myslet něco mezi řádkama.

Měla by sis taky připadat atraktivně… Občas nech prcka na hlídání chlapovi a vyraž do ulic - nalíčená, pěkně oblečená, načesaná,… Nejsi jenom máma od dítěte, jsi taky ženská :srdce: Ono po porodu pracují i hormony… Snad se to časem zklidní. Zajdi si zacvičit, zaplavat, pánevní dno zpevni a klidně mrkej na jiné chlapy… Uvidíš, jak ten tvůj bude reagovat :)

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 02.03.19 23:44
@Anonymní píše:
@Jessie_james
Toho se bojím, že mi to přerůstá přes hlavu. Momentálně mám pocit, že to chci ukončit s ním. Strašně se mi na jednu stranu uleví. Časem ho tím budu stejně štvát. A já nedokážu přestat.

Snažím se ti poradit, prosím něco jsem tam doplnil. Opravdu jdi k psychologovi, ten ti pomůže situaci zvládnout a ovádnout, sama si od toho nepomůžeš.

LaraA
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 1 inzerát 02.03.19 23:45

najdi si psychiatra. prestan nicit zivot sobe, jemu i diteti

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama