Nevím, co si myslet o mém vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 14:37
Nevim co si myslet o mem vztahu

Ahoj muzete mi zeny napsat co si o tom myslite..?
S partnerkou jsme spolu 5 let mame dvoulete dite.
Jsem pracovity, pohledny muz, jine zeny me nezajimaji, nemam zadne konicky ktere by me meli odvadet od rodiny takze po praci jsem budto doma nebo na zahrade a neco tam delam, snazim se pomahat taky v domacnosti at jde o uklid nebo o vychovu ditete…
Nekolikrat do roka cestujeme po svete, proste se snazim ve vsech ohledech…
A ted k tomu co me trapi, prijde mi ze me partnerka uz nemiluje, spis mi prijde ze je to porad horsi… Ohledne sexu to mame tak ze ja jsem ten aktivni a ze strany partnerky je to tak ze ona sex nepotrebuje… Takze kdyz to prezenu tak by jsme cely mesic nemuseli mit sex… A pak zase cely mesic… Pritom vim o tom ze partnerka obcas pouziva nejakou hracku kdyz jsem v praci… Ja ji nechci mit jako matraci na kterou si vlezu kdyz zrovna mam chut…
Obcas ji pristihnu ze pokukuje po cizich chlapech…
Nejak mi prijde ze uz pro ni nejsem ten nejzajimavejsi chlap…
Nevim co delat aby se to zlepsilo…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4965 příspěvků 09.05.19 14:47

Ahoj,
důležité je, aby o tvých pocitech partnerka věděla. Dost možná s eohla dostavit určitá únava ze stereotypu vztahu, dost možná je prostě jen vyčerpaná s dítěte. A dost možná je to také tím, že jsi pořád doma a nemáš žádné koníčky. Na to přijdete jen sami.
Každopádně měl by sis s partnerkou v klidu rozebrat proč ji miluješ, co ti ve vztahu dělá starosti a hlavně si vyslechnout její pohled na věc.

divine woman
Extra třída :D 11492 příspěvků 09.05.19 14:49

Proč není manželka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 14:55

@divine woman
Letos bude manzelkou

divine woman
Extra třída :D 11492 příspěvků 09.05.19 15:02

A mluvíte spolu o sexu otevřeně?

Ou
Kelišová 7282 příspěvků 09.05.19 15:03

Neptej se na internetu, ptej se své partnerky co skutečně akonkrétně máš dělat, aby s tebou dosahovala orgasmu. Asi to bude ošklivá pilulka ke skousnutí, ale nejspíš se vám zatím nepodařilo se sladit tak, abyste oba dosahovali uspokojení a ona ti to nechce říct, aby tě nerzanila, případně předstírá. Ale jaksi nutně to vede k tomu, že v kombinaci s mateřstvím se holt sexu vyhýbá.

A navíc teda budete muset ještě znovu hledat nějakou jiskru a na sex se nažhavit. Ona potřebuje být odpočinutá a vyspalá, potřebuje mít nějaký čas, kdy se bude věnovat jen dospělejm věcem, nespojeným s péčí o dítě či domácnost, aby se z role matky a hospodyně, které nyní převládá dokázala přepnout do role milenky. Můžeš jí s tím dost pomoci. Ale bude to od tebe vyžadovat docela úsilí, empatie a vnímavosti.

Zkus se případně inspirovat tady - přes veškerou Vojíkovu problematičnost, tohle se mu docela povedlo https://www.muzazena.cz/

Ale především musíš najít způsob, jak komunikovat se svou ženou tak, aby byla ochotná být upřímná a zároveň abyste ani jeden neměl potřebu se bránit tím, že toho druhého budete zrańovat. To je docela těžké. docela s tím pomáhá tenhle koncept https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

eri1989
Povídálka 27 příspěvků 9 inzerátů 09.05.19 15:12

Ahoj, možná jde opravdu o stereotyp a žena tam necítí již zapálení/vášeň. Nejlepší by bylo toto téma otevřít a pobavit se. Co zkusit vymyslet nějaké zpestření? Něco nového.. Pustit si erotický film, koupit společnou erotickou hračku nebo si zajít na erotický veletrh. S bývalým partnerem, jsme si vztah okořenili právě tím erotickým veletrhem. Oba nás to pěkně nabudilo. Bejvá jednou ročně v Praze :potlesk:

Uslava
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 09.05.19 15:18
@Ou píše:
Neptej se na internetu, ptej se své partnerky co skutečně akonkrétně máš dělat, aby s tebou dosahovala orgasmu. Asi to bude ošklivá pilulka ke skousnutí, ale nejspíš se vám zatím nepodařilo se sladit tak, abyste oba dosahovali uspokojení a ona ti to nechce říct, aby tě nerzanila, případně předstírá. Ale jaksi nutně to vede k tomu, že v kombinaci s mateřstvím se holt sexu vyhýbá.

A navíc teda budete muset ještě znovu hledat nějakou jiskru a na sex se nažhavit. Ona potřebuje být odpočinutá a vyspalá, potřebuje mít nějaký čas, kdy se bude věnovat jen dospělejm věcem, nespojeným s péčí o dítě či domácnost, aby se z role matky a hospodyně, které nyní převládá dokázala přepnout do role milenky. Můžeš jí s tím dost pomoci. Ale bude to od tebe vyžadovat docela úsilí, empatie a vnímavosti.

Zkus se případně inspirovat tady - přes veškerou Vojíkovu problematičnost, tohle se mu docela povedlo https://www.muzazena.cz/

Ale především musíš najít způsob, jak komunikovat se svou ženou tak, aby byla ochotná být upřímná a zároveň abyste ani jeden neměl potřebu se bránit tím, že toho druhého budete zrańovat. To je docela těžké. docela s tím pomáhá tenhle koncept https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

On někde píše, že ta jeho nedosahuje orgasmu?

AloisR
Stálice 51 příspěvků 09.05.19 15:33
@Uslava píše:
On někde píše, že ta jeho nedosahuje orgasmu?

Pokud si to raději dělá sama, tak je to vysoce pravděpodobné.

Pavelg23
Nováček 2 příspěvky 09.05.19 15:46

@AloisR orgasmy ma vetsinou oba… Klitoralni pokazde…

Uslava
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 09.05.19 15:51
@AloisR píše:
Pokud si to raději dělá sama, tak je to vysoce pravděpodobné.

Ha ha ha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:51

@divine woman o sexu mluvime normalne… Ona nema problem se sexem… Ona ma problem s tim byt ta aktivni.. Takze kdyz nezacnu ja… sex nebude

Pavelg23
Nováček 2 příspěvky 09.05.19 15:54

@AloisR ja orgasmu dosahuju pri kazdem sexu s partnerkou… A presto rad masturbuju

divine woman
Extra třída :D 11492 příspěvků 09.05.19 15:58
@Anonymní píše:
@divine woman o sexu mluvime normalne… Ona nema problem se sexem… Ona ma problem s tim byt ta aktivni.. Takze kdyz nezacnu ja… sex nebude

No a v čem je problém? Když začneš, odmítne tě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 16:11

@divine woman vetsinou ne… To uz musi byt aby rekla ne…
A to mi na tom vadi…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama