Partner se neozývá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:07
Partner se neozývá

Prosím anonymní, citlivé téma a nechci, aby to někdo spojoval s mým nickem.
Jsme spolu s partnerem něco kolem 7 let, nevím přesně. Čekáme první miminko. Všechno jako sex, láska nám klape, ale jediné čemu nerozumím je, že mi za celý den nenapíše ani smsku nebo přečte a neodpoví. Napíšu mu „Krásné ráno lásko“ a nic. Pak třeba během dne zavolá, on je řidič z povolání, takže chápu, že nemá v provozu čas, ale štve mě, že kolegům odepíše a mě ani blbé ahoj. Nepotřebuji zaláskované kilometrové sms jako posílal kdysi, ale do práce nějaká ta krásná potěší, já napíšu a odpověď nikde :nevim: nějak to nehrotím, protože vím, že rád mě má pořád stejně, ale nedokázu ho navést na to, že by mě to potěšilo kdyby mi taky odepsal :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:09

Ale spíš mi ted lezou na mozek hormony a jsem přecitlivělá :zed:

cverunka
Závislačka 2956 příspěvků 09.05.19 11:13

Tak mu pošli nahatou MMS, na tu ti určitě odpoví :mrgreen:
Ale teď vážně. Asi spíš fakt nemá čas, nebo sms přečte ve chvíli, kdy nemůže odepsat a pak už zapomene. Já jsem na odepisování stejná. :nevim: Fakt bych se tím netrápila.

Azeretereza
Závislačka 2728 příspěvků 09.05.19 11:16

Asi to moc řešíš, my teda spolu nejsme takhle dlouho, nežijeme spolu ani nemáme dítě, ale píšeme si jen provozní věci, případně když se nevidíme delší dobu, tak i jak jsme se meli, ale rozhodně ne každej den. Voláme si obden, vídáme se párkrát do týdne, nějak nevím, proc bysme si měli denně psát, notabene jen třeba „krásný den“. Na to nemám čas ani já, ani on. Tak ho nech dýchat :kytka:

Šmoulice
Kelišová 7304 příspěvků 09.05.19 11:17
@Anonymní píše:
Prosím anonymní, citlivé téma a nechci, aby to někdo spojoval s mým nickem.
Jsme spolu s partnerem něco kolem 7 let, nevím přesně. Čekáme první miminko. Všechno jako sex, láska nám klape, ale jediné čemu nerozumím je, že mi za celý den nenapíše ani smsku nebo přečte a neodpoví. Napíšu mu „Krásné ráno lásko“ a nic. Pak třeba během dne zavolá, on je řidič z povolání, takže chápu, že nemá v provozu čas, ale štve mě, že kolegům odepíše a mě ani blbé ahoj. Nepotřebuji zaláskované kilometrové sms jako posílal kdysi, ale do práce nějaká ta krásná potěší, já napíšu a odpověď nikde :nevim: nějak to nehrotím, protože vím, že rád mě má pořád stejně, ale nedokázu ho navést na to, že by mě to potěšilo kdyby mi taky odepsal :D

Řidič z povolání ti má datlovat zprávy? A jinak jsi normální? :roll:
Nehrotíš to? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jo, to je vidět :mrgreen:

Uživatel je onlineMicaella22
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 09.05.19 11:47

Proste mu to rekni, at ti odepise, kdyz muze i kolegum

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:48

@Šmoulice tak oni neřídí pořád, mají povinné pauzy :zed: než třeba budeš držkovat něco si zjisti ty normální

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:49

@Micaella22 to řeší takové provozní věci :nevim: já mu to nechci nakazovat myslela jsem přivést ho tak nějak jestli nemáte tip aby sám chtěl :lol:

Uživatel je onlineMia5
Stálice 57 příspěvků 09.05.19 11:53

Kdyz byl manzel ridic z povolani, tak si vzdy i na nekolik sms denne cas nasel. A to meli vzdycky kazdy den hrozny ficak

Uživatel je onlineMicaella22
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 09.05.19 11:54
Proste mu to rekni, at ti odepise, kdyz muze i kolegum
@Anonymní píše:
@Micaella22 to řeší takové provozní věci :nevim: já mu to nechci nakazovat myslela jsem přivést ho tak nějak jestli nemáte tip aby sám chtěl :lol:

evidentne sam nechce, tak s tim asi nic neudelas. Nemyslela jsem mu to naridit, ale normalne rict, vecer se o tom zmin a uvidis. Jde o komunikaci, pak jednou bouchnes a vpalis mu vsechny tyhle malickosti, co te stvou a bude to vsechno horsi. Je dobry kraviny resit za vcasu:)

welovefashion
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 87 inzerátů 09.05.19 12:01
@Anonymní píše:
@Micaella22 to řeší takové provozní věci :nevim: já mu to nechci nakazovat myslela jsem přivést ho tak nějak jestli nemáte tip aby sám chtěl :lol:

no nejjednodušší je vložit do té sms otázku, pak ti nejspíš odpoví ;)

Např. Dobré ráno lásko jak se dneska máš?

Nebo Dobré ráno lásko, co budeš chtít večer k večeři, mám ti něco uvařit?

na číslo 2 odpoví určitě :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 12:19

@welovefashion hm. mě odpoví na večeři vždy nevim, to se vytočím :D

riccius
Kecalka 324 příspěvků 09.05.19 12:19

Všechny holky, co jsou vypisovací typy, jsou se mnou absolutně nekompatibilní. Když máme téma, tak proč ne, ale psát si tyhlety blbosti, když se večer uvidíme, tak to je zbytečně rozptyluje. V práci se soustředím na práci. Doma se soustředím na partnerku a děti. Nemíchám to dohromady. Tak jako doma nechodím s mobilem v ruce a nereaguji na každé pípnutí, tak stejně v práci (krom pracovních hovorů). Úplně nesnáším, když jsem s někým, a on během hodiny musí odepisovat co 5 minut, protože je blbý, když hned nezareaguje, a při tom je online. Taky je pravda, že jsem čas s těmi kamarády, co na upozornění nepřestali, dost omezil.

hopsalka
Kecalka 424 příspěvků 09.05.19 12:47
@Šmoulice píše: Řidič z povolání ti má datlovat zprávy? A jinak jsi normální? :roll:
Nehrotíš to? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jo, to je vidět :mrgreen:

tak když má čas odpovídat kolegům / kamarádům, tak vlastní ženě by mohl poslat alespoň blbýho smajlíka :think:

lilithlilith
Kecalka 495 příspěvků 09.05.19 12:52

Hele, nikdo není dokonalý. Pokud vám funguje láska a sex jak říkáš, tak si možná ani neuvědomuješ, jak super vztah máte. Kašli na smsky, nepruď :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama