Trápí mě Instagram

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:17
Trápí mě Instagram

Ahoj dámy,
snad nevyzním povrchně, ale trápí mě fungování mě a mého partnera na sociálních sítích. Jak to máte doma vy, pokud oba třeba na Instagramu pravidelně fungujete?
Jsem stále ještě docela mladá a mám rok o pár let mladšího atraktivního partnera. Oba Instagram používáme a máme tam i spoustu společných známých. Trápí mě, že se se mnou nikdy nevyfotí, natož aby si fotky se mnou na svou zeď nebo do stories dal, i při společných aktivitách se na ničem z toho nevyskytnu, na to si dá pozor. Většinu jeho sledujících tvoří jiné ženy a věřím tomu, že ho i dost zkoušejí kontaktovat. Jinak jsem v našem vztahu naprosto šťastná, v reálném životě fungujeme bezvadně a chová se ke mně moc hezky a nikde žádné tajnosti nedělá.
Ale ten Instagram… Cítím se jako by se za mě styděl, jakoby chtěl před těmi ženami zůstat singl nebo já nevím? Říkala jsem mu, že mě tohle trápí, ale nikdy se nevyjádřil proč to takhle má anebo mi jen řekne, že to moc řeším.
Je to tak? Mám se na to vykašlat? Nechci se s ním na netu nakrucovat, dávám tam sama v podstatě jen fotky z cestování a aktivit a myslím, že jsem rozumná v tomhle, ale když se podívám na jeho profil mám slzy na krajíčku…
Pokud to jde prosím o zachování anonymu - vztahy, děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Januamua
Stálice 85 příspěvků 08.05.19 23:20

Tohle dělají někdy lidi aby nepřišli o své sledujici. Je to smutny, ale je to tak. ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 08.05.19 23:20

No, nedivím se ti… taky by mě to mrzelo. A ty si fotky s ním dáváš na instagram?

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 08.05.19 23:23

Ještě bych si s ním promluvila, taky by mě to mrzelo.

Avocadka
Kecalka 256 příspěvků 08.05.19 23:24

.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:25

Lucius08":https://www.emimino.cz/…il/lucius08/ Já ano, teda společnou fotku máme jednu :( Takže spíš jeho na fotkách z našich různých výletů nebo do stories z výletů/cestování/aktivit…
@Januamua jenže jak to s ním řešit abych nedělala hysterku anebo jak se nad to povznést to nevím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:27
@Meredithx píše:
Ještě bych si s ním promluvila, taky by mě to mrzelo.

Akorát nevím jak. Už jsem mu několikrát říkala, že mě to mrzí, ale očividně s tím nic dělat nechce. A už je i dost „rozmrzelej“ když se u nás tohle téma nakousne…

adriana24
Závislačka 3043 příspěvků 08.05.19 23:29

Jj, nejspíš se bojí, že přijde o followers

Lucius08
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 08.05.19 23:33

Tak to je zvláštní :?… jako první co mě napadlo, tak bylo, že nechce aby někdo viděl, že je s tebou… nebo spíš, že je s tou spokojený, šťastný… promiň :( ale možná jsme my ženy tak trochu podezíravé a všechno moc řešíme :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:34

Jojo, jenže to nijak neřeší jak se k tomu mám já postavit :nevim: A že by těch sledujících měl tisíce to zase ne… Spíš hodně kamarádek a holek tak různě z okolí. A fotky a stories převážně jen své osoby, ne příroda, výlety a tak…

Lily-en
Kecalka 108 příspěvků 08.05.19 23:36

Takovou zkusenost mám z Facebooku. První společnou fotku tam muz dal až po tom co jsme zjistili, ze budeme mít syna. Vždycky jsem si rikala, ze to děla určite kvůli obdivovatelkam a mrzelo me to. Teď už na Facebook nechodím a na instagramu se vzajemne nesledujeme. :think: takže naprosto rozumím..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:37
@Lucius08 píše:
Tak to je zvláštní :?… jako první co mě napadlo, tak bylo, že nechce aby někdo viděl, že je s tebou… nebo spíš, že je s tou spokojený, šťastný… promiň :( ale možná jsme my ženy tak trochu podezíravé a všechno moc řešíme :kytka:

Tak samozřejmě to vidím a cítím stejně, cítím se kvůli tomu opravdu špatně a i si kvůli tomu míň věřím a tak všechno. Trápí mě to. Ale to se s ním mám jen kvůli tomu rozejít? Nevím jak to s ním řešit ani jaký mu navrhnout kompromis. Je to přecejen jeho profil a může si tam dávat co chce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:39

@Lily-en Mrzí mě to moc. Začínám si připadat méněcenná, jako že vše za mě stydí, že chce mít dveře otevřené jinam.

KryšpínaJetelová
Povídálka 13 příspěvků 08.05.19 23:43

Tohle by mi taky vadilo, nebo spíš mrzelo a šrotovalo v hlavě. :? Řekni mu to, není nic důležitějšího než komunikace :* Já mám zas opačný problém. Manžel nemá žádné sociální sítě a nechce být nikde na fotkách. Ale to hlavně kvůli jeho názoru na soc. sítě. Nesnáší to, nechápe tu oblibu v dnešní době všechno zveřejňovat. Takže já bych je jim kolikrát chtěla tak „pochlubit“, ale jeho přání toleruji.

adriana24
Závislačka 3043 příspěvků 08.05.19 23:44

Ajo, já myslela, že má hodně sledujících a nechce o ně přijít, tak to potom nevím :nevim: mně u těch instagramů, kde se fotí jen sebe, přijdou ti lidi nemocní :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama