Nevím jak reagovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:47
Nevím jak reagovat

Ahoj všem,

vím, je to tu dnesa denně..mám tu pročteno spoustu příběhů..některé mi i něco daly, přesto sem také napíšu..
Mám partnera, jsme spolu asi 8 let..vždy se mu ženské líbily..nakonec mě chlapi také :lol:..oba jsme si minulými vztahy lecčím prošli..oba jsme rozvedení..Brala jsem to tak, že jsme už poučení, vybouření..mně bude 44 a jemu je přes 50 let..Na svůj věk vypadá velmi dobře..
A k tématu..měli jsme krizi…a možná i druhá míza…a já zjistila, že se schází s jinou..
Promluvili jsme si, vyjasnili vše a rozhodli se pokračovat..já se poučila ze svých chyb a snažila se, aby vše klapalo…vypadalo to fajn a ejhle..já zjistím, že on pokračuje…
Když jsem na něj uhodila i s nějakými důkazy..zapírá, zatlouká až za hrob…říká, že mě miluje, chce se mnou být a bla bla bla…nějak to srovnáme…já se opět uchlácholím…a opět..navíc začal lhát, lže mi do očí…vidím, že mě nechce ztratit..a dělá pro to vše…ale stále nechápu, proč to vše dělá…nemám důkaz na 100 procent…ale spoustu a spoustu věcí ukazuje na to, že někoho má…prostě to vím…Jde tajně dřív z práce…ale ten den se nastrojí do nejlepších trenýrek…a tak podobně…Vrátí se vysmátej…a ke mně se chová taky hezky…Asi mu vyhovuje mít dvě baby… :cert: :? Nevím…Ztratila jsem už iluze, je mi smutno…
Mám se na vše vykašlat??? Nečekat zázrak???
Všem pěkný sváteční večer :kytka:
Už mám všeho pokrk…ale popravdě mě straší myšlenka začít zase znova…Nebo čekat, že se srovná…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52801 příspěvků 08.05.19 17:52

Tak v tomto věku už bych já neměla náladu řešit, jestli se mnou chce být, nebo ne…navíc žádný společný závazky
Ne, diky…na to se mám celkem ráda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:01

Máme závazek-společný dům…popravdě-asi bych jinak byla už pryč…Ale takhle to stále pytlikujeme…já ho miluju..myslím a cítím ze on mě taky..ale přesto vím ze se s někým schází..:smirk:
Zakladatelka

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 08.05.19 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj všem,vím, je to tu dnesa denně..mám tu pročteno spoustu příběhů..některé mi i něco daly, přesto sem také napíšu..
Mám partnera, jsme spolu asi 8 let..vždy se mu ženské líbily..nakonec mě chlapi také :lol:..oba jsme si minulými vztahy lecčím prošli..oba jsme rozvedení..Brala jsem to tak, že jsme už poučení, vybouření..mně bude 44 a jemu je přes 50 let..Na svůj věk vypadá velmi dobře..
A k tématu..měli jsme krizi…a možná i druhá míza…ajá zjistila, že se schází s jinou..
Promluvili jsme si, vyjasnili vše a rozhodli se pokračovat..já se poučila ze svých chyb a snažila se, aby vše klapalo...vypadalo to fajn a ejhle..já zjistím, že on pokračuje
Když jsem na něj uhodila i s nějakými důkazy..zapírá, zatlouká až za hrob…říká, že mě miluje, chce se mnou být a bla bla bla…nějak to srovnáme…já se opět uchlácholím…a opět..navíc začal lhát, lže mi do očí…vidím, že mě nechce ztratit..a dělá pro to vše…ale stále nechápu, proč to vše dělá…nemám důkaz na 100 procent…ale spoustu a spoustu věcí ukazuje na to, že někoho má…prostě to vím…Jde tajně dřív z práce…ale ten den se nastrojí do nejlepších trenýrek…a tak podobně…Vrátí se vysmátej…a ke mně se chová taky hezky…Asi mu vyhovuje mít dvě baby… :cert: :? Nevím…Ztratila jsem už iluze, je mi smutno…
Už mám všeho pokrk…ale popravdě mě straší myšlenka začít zase znova…Nebo čekat, že se srovná…

Takže on ti byl nevěrný, ty ses to dozvěděla, ty ses napravila a on je ti nevěrný pořád. Z toho mi vyplývá, že je to pěkný hajzlík… ty mu zjistíš nevěru a ty se snažíš napravit svoje chyby? Neměl by se spíš snažit on? Ale on místo nápravy je ti nevěrný pořád… Je to ubožák, máš určitě na lepšího. Je ti 43 let, není důvod proč být ve vztahu s takovým člověkem.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 08.05.19 18:21

Na tohle bych nemela nervy a zaludek. Starej kozel, co si musi jeste dokazovat jak mu to funguje i jinde. :roll:

Ve 44 stara rozhodne nejsi a nez mit takovyho ometaka ulhanyho doma, tak radeji prodat barak a z pulky penez jit do najmu :think: nez se nechat utahnout na vareny nudli od vosousta, co si bude jeste v duchodu chodit ukapavat bokem… :nevim:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 08.05.19 18:22
@Anonymní píše:
Ahoj všem,vím, je to tu dnesa denně..mám tu pročteno spoustu příběhů..některé mi i něco daly, přesto sem také napíšu..
A k tématu..měli jsme krizi...a možná i druhá míza…a já zjistila, že se schází s jinou..
Promluvili jsme si, vyjasnili vše a rozhodli se pokračovat..já se poučila ze svých chyb a snažila se, aby vše klapalo…vypadalo to fajn a ejhle..já zjistím, že on pokračuje…

Zázrak nečekej, promiň :nevim:
Pokud je jeho zvyk mít bokem nějakou další a ani v „druhém kole“ ve vztahu s tebou, po krizi ani provalené nevěře se nezměnil, pak z toho získal zkušenost : " Opět to prošlo, fajn a jedeme dál. Možná bych mohl být opatrnější, abych se vyhnul promluvám a řešením ( pruda), ale když to znovu praskne, tak to zase nějak ukecám. "

Sama píšeš, že TY ses poučila z chyb a snažila se.
A co on? Další bokovka…

Říká, že tě miluje a chce s tebou být - no co jiného by měl říkat, asi se mu moc nechce řešit dům ( prodej, vyplacení - nevím, jak to máte), fungující zázemí je taky fajn a nestojí ho to nic víc, než pár vět. :think:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 08.05.19 18:34

Jestli to dokážeš, jakože někdo to dokáže, ale nevím jestli jsi ten typ… můžeš s ním žít, být a nepatrat po jeho bokovkach a brát to tak, že se milujete a je vám spolu fajn. Třeba si taky někoho najdi :nevim:. A jestli to nedokážes tak pryč, nepočítala bych s tím, že se napraví takový chlap.

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 08.05.19 18:46

Já bych asi nechtěla strávit druhou půlku s podvodníkem. Majetek se nechá vyřešit.

Hanyžka1
Kecalka 130 příspěvků 08.05.19 19:01

Nejlepší je poctivě si přiznat, proč s ním jsi. U Tebe, dům a myslím, že potom strach, že zůstaneš sama, obavy, kde koho budeš hledat, jestli to nebude horší než teď, ten hnusný pocit, že bude člověk sám večer, o víkendech, s kým se vydá na dovolenou… teď máš jistotu, že Tě nepřekvapí, co od nynějšího partnera můžeš čekat, roli hraje i zvyk na situaci. Racionálně, kdybys byla spokojená a měla radit někomu, kdo má stejny problém, poradíš jednoznačně rozchod. Znám to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 19:03

Netrap se a odejdi, ukaž mu, že máš navrch. Vidím to na tchýni, která se už pár let trápí v nevyhovujícím vztahu, přitom by ještě ve svých 49 mohla zažít to, jaké to je být milována.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 08.05.19 19:05

No, jak reagovat. Tvrdě. Tvrdou pánvičkou. Půjčím ti svou litinovou po babičce. To je jistota.

riccius
Kecalka 320 příspěvků 08.05.19 19:49

Tak mu to dopřej. Žijete jen jednou. A za pár let už nebude moci vůbec. Pokud svůj život stavíš tak, že na toho druhého čekáš, než se vrátí domů, aby ses konečně začala bavit, o dost se ochuzuješ. Najdi si svoje povyražení nezávislé na partnerovi. Sedět spolu a cumakovat budete zbytek zivota.

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 08.05.19 19:59
@Anonymní píše:
Máme závazek-společný dům…popravdě-asi bych jinak byla už pryč…Ale takhle to stále pytlikujeme…já ho miluju..myslím a cítím ze on mě taky..ale přesto vím ze se s někým schází..:smirk:
Zakladatelka

on tě, ale nemiluje…to, co tu říkáš si lžeš jen sama sobě…tak otevři oči a vykašli se na nějakej barák…každýmu to tady je jasný, jen tobě ne…tak jaký chceš ještě důkaz? A zapamatuj si jednu věc, že člověk který tě opravdu miluje by tě nikdy nepodvedl…hodně štěstí. život přeci nekončí :andel:

Karmínie
Kecalka 189 příspěvků 08.05.19 22:19
@Lexter píše:
No, jak reagovat. Tvrdě. Tvrdou pánvičkou. Půjčím ti svou litinovou po babičce. To je jistota.

Přesně tak. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 07:14

Dekuji za příspěvky, vim ze si lzu do kapsy..Ale on se vzdy snaží nejaky cas a je to super a pak jšme zase tam kde jsme byli..potřebuje si zřejmě neco dokazovat…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama