Nevěra - kamarádi o ní věděli a nic mi neřekli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 06:17
Nevěra kamarádi

Dobrý den, jak byste se chovaly ke „kamarádům“, které máte hodně let, kteří věděli, že vás váš partner podvedl, a neřekli vám to. Po letech jsem zjistila, že když mě můj muž podvedl, všichni okolo o tom věděli, jen já ne. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Niki Ku
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 08.05.19 06:26

Pro mě by to kamarádi teda nebyli

cecetka
Echt Kelišová 8223 příspěvků 08.05.19 06:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, jak byste se chovaly ke „kamarádům“, které máte hodně let, kteří věděli, že vás váš partner podvedl, a neřekli vám to. Po letech jsem zjistila, že když mě můj muž podvedl, všichni okolo o tom věděli, jen já ne. Dekuji

Normalne. Ctili to, ze se do soukromi sve kamaradky nepletou. Nevera tveho muze byla jen tvoje a jeho soukroma vec. Smutna, ale soukroma.

Alušáček
Závislačka 3671 příspěvků 08.05.19 06:42

Chovala bych se k nim normálně, nejspíš ti to neřekli, protože ti nechtěli ublížit..

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 08.05.19 06:43

Také bych to hodila za hlavu, i jim to muselo být nepříjemné.

Ou
Kelišová 7400 příspěvků 08.05.19 06:52

A kdyby ti to tehdy řekli, tak by si je nesnášela, za to že ti přinesli zprávu co ti ublížila.

Ale jestli se chceš zbavit svých blízkých lidí, za něco co se stalo před léty a zůstat sama, tak prosím, začni jim to vyčítat a přeruš s nimi styky.

karkarka
Závislačka 3669 příspěvků 08.05.19 06:59

Taky bych ti to nerekla. Znama jednou sve nejlepsi kamaradce rekla, ze ji manžel podvadi (v dobre vire, vedeli to všichni)a hadej jak to dopadlo. nakonec byla znama ta nejvetsi sfine ktera ji nepřeje manzelstvi, neverny manuel vše popřel (ale dal ji podvadi) a ma po kamaradstvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 07:02

Neházela bych vinu na kamarády. Jak ti to měli říct? měli to být oni, kdo ti ublíží? Jo, byla jsem v pozici přesně téhle kamarádky. Vůbec jsem nevěděla, co dělat. Je to tak zoufalá situace. Nechceš jí ublížit, doufáš, že se to neprovalí, nevíš co máš dělat. Máš dilema, zasahovat do jiných životů nebo nezasahovat. Máš ji ráda a v žádném případě o ni nechceš přijít. Dostala jsi se do té situace nedobrovolně. Já jejího muže potom moc nemusela. On nevěděl, že vím. Jak jí oblézal, ťuťu ňuňu lásko moje, myslela jsem, že vždycky vrhnu. Na druhou stranu ona, neskonale šťastná, milovala ho celou svou duší. Říkala jsem si, co mám dělat? Mám to být já, kdo jí vrazí nůž do srdce? Třeba se to neprovalí, třeba on toho nechá, nevěra je dneska tak běžná věc, dokud nic neví, je šťastná. Jemu jsem to řekla, bylo to docela zlé, ten nátlak a to hnusné chování z jeho strany. Stejně s tím nepřestal. Ona nakonec poznala, že mezi ním a mnou je napětí, tak jsem nakonec kápla božskou. Jo, oni to ustáli a nakonec se to otočilo proti mě, nakonec jsem přišla o kamarádku. Nediv se jim, byli v takové pozici, že prostě neměli co dělat, ještě byli-li jste přátelé všichni. A oni v podstatě za nic z toho nemohou.

kacakaca
Závislačka 2719 příspěvků 08.05.19 07:02

Zrejme jednali dle sveho s/vedomi: kdyby manzel nekde ujel, nechci o tom vedet, mnohem vic chci nas rodinny zivot a neuzirat se. A podle sebe soudim tebe, asi si mysleli, ze bys to tak chtela taky. :nevim:

Kamaradu, ktere mam hodne let, v zivote moc nepribyva.

Russet
Neúnavná pisatelka 15905 příspěvků 08.05.19 07:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, jak byste se chovaly ke „kamarádům“, které máte hodně let, kteří věděli, že vás váš partner podvedl, a neřekli vám to. Po letech jsem zjistila, že když mě můj muž podvedl, všichni okolo o tom věděli, jen já ne. Dekuji

Nevěrný ti byl chlap, ne oni. Možná by mě mrzelo, že se nenašel žádný odvážný, kdo by mi to řekl, ale sama bych nechtěla být poslem špatných zpráv. Leda kdybys na tom byla fakt zle a sama se zeptala.
Připomíná to film Medvídek :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 07:09

Zakladatelka: já se jim dnes nejsem schopná podívat do očí. SOU to jeho kamaradi, ne moji.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 08.05.19 07:13
@Anonymní píše:
Zakladatelka: já se jim dnes nejsem schopná podívat do očí. SOU to jeho kamaradi, ne moji.

no tak pak to neřeš, odstřihni je a je to.

mau-mau
Závislačka 3776 příspěvků 08.05.19 07:13

Pomohlo by ti to nějak? Akorát by ses cítila blbě. Rozhodně bych nechtěla, aby mi to někdo říkal, kdyby mi byl manžel nevěrný. Třeba by to byl jen úlet a pak by se zas vrátil domů. Proč kvůli tomu rozbíjet rodinu.. :nevim: Když to nevím, přejde se to, ale vědět to, asi by to manželství skončilo :,( Je to těžké. Nehněvej se na ně. Manžel je teda blb, že to dělal tak, že to okolí vědělo. To je dost trapný.. vůl je ten manžel, ne ti kamarádi. (POKUD Se ti teda nesmáli.) Já o pár nevěrách taky vím a neřekla bych nikdy nic, není to moje věc. Možná by záleželo na konkrétní situaci, kdyby se mě na to ten podváděný přímo zeptal.. :think: To si nejsem jistá, jak bych reagovala.. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 07:13

To co prožívám doma je samozřejmě horší. Zrada z opakované nevěry, ale prostě nemohou rozdychat, že to všichni věděli, a nikdo nic neřekl. To jsem se s nima stýkala často asi osm let.

mau-mau
Závislačka 3776 příspěvků 08.05.19 07:14
@Anonymní píše:
Zakladatelka: já se jim dnes nejsem schopná podívat do očí. SOU to jeho kamaradi, ne moji.

Aha. Tak to se tím možná i bavili. Tak to bych se na ně asi vydlábla stejně. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama