Sebeselhání a pocit viny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NoeBi
Stálice 80 příspěvků 07.05.19 20:26
Sebeselhání a pocit viny

Ahoj děvčata, prosím jdu k Vám pro radu. Třeba jste něco podobného zažily, nebo pomohly v okolí. Já už sama nevím, jak se stím vypořádat, jak to ze sebe oklepat. Mám rok a půl přítele, ale párkrát jsem zjistila, že si píše s jinýma holkama, o sexu atp, se xy konverzace, posílání fotek a videí po fb, skype, ig. Jsem debilní, já vím. ALe to mi říkat nemusíte holky. Odpustila jsem. Pořád mě k němu něco táhne, ten vztah je jiný než s kluky předním. Bezesporu. Ale jelikož mi toto podobně dělali i ex, tak tady u toho svého se prostě nemůžu zbavit toho balvanu co v sobě mám. Neustále se mi to vrací, snažím se na to nemyslet ale je to se mnou každý den, a všímám si že asi to je důvod mé podrážděné nálady, kdy třeba si voláme po skype a tak. Dřív jsem se tetelila blahem, když mi řekl zdrboněle, lásko atp…kdy mi napsal něco hezkého, ale ted? Ted je mi spíš do pláče. Už jsem uvažovala i nad nějakou terapií u psychologa, protože si připadám divná, vadná… Selhala jsem? Proč mi to každej dělá? Holky moje, je mi na nic… :(

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 07.05.19 20:42

Tak za prvé, nic „nezjišťovat“, po ničem nepátrat. Za druhé při zjištění vysvětlit, že takhle teda opravdu ne a proč. Pokud ti to vadí a opakuje se to, tak nazdar. Taky jsem měla blbečka, který nedokázal nechat jedinou sukni a dlouho jsem dělala, že jako nic nevidím. Dost se mi to vymstilo, hlavně na zdraví, duševním i tělesném.

Martha03
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 07.05.19 20:43

Doporučuji terapii. Máš to v sobě nějak nastavené, že pritahuješ tento typ mužů. Nebo je to tím jak se ve vztahu chováš nebo koho si vybíráš. Rozhodně to, že tě chlap podvádí a píše si s jinýma není norma, existují i slušní muži, kteří ženy respektuji a neponizuji. Vyhledej odborníka.

AnastazieB
Echt Kelišová 8661 příspěvků 07.05.19 21:15

A to je otec toho dítěte v profilovce?

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4441 příspěvků 07.05.19 21:22

Nemáš nějakou kamarádku nebo příbuznou, které by ses mohla svěřit a která by tě podržela v tom od něj odejít? Ten vztah tě vysává a nic dobrého z toho nebude. Jinak mně v životě dost pomáhá se zamyslet nad tím, co bych sama sobě poradila, kdyby na mém místě byl někdo jiný. A často jsem si dala radu, která se mi podvědomě nelíbila, protože byla náročná a složitá, ale přitom správná.

NoeBi
Stálice 80 příspěvků 07.05.19 21:24

@AnastazieB bio otec. odesel jen co sem mu rekla ze sem tehotna

Váš příspěvek
Reklama