Manžel se vyspal s kamarádem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 13:16
Manžel se vyspal s kamarádem

Možná vám to přijde jako blbej vtip, mně by taky přišel než se nám tohle stalo :zed: Manžel byl na srazu se střední, bylo to daleko takže tam i přespával. Když se vrátil tak se choval zvláštně, byl nervózní, když jsem ho třeba objala nebo tak bylo vidět, že mu to není úplně příjemný. Asi po týdnu co se takhle choval jsem na něj vyjela co se děje a jestli ho něco trápí. On se mi přiznal, že se tam opili a on měl něco se svým nejlepším kamarádem ze střední :poblion: Že on je gay a normálně ho balil, a že jeho to vždycky nějak táhlo k tomu to zkusit. Málem to semnou seklo a bylo mi z něj totálně na :poblion: Prej už to nevydržel předemou tajit a on a ten jeho kámoš si spolu píšou :zed: Jako manžel byl vždycky takovej citlivější nebo jak to říct. Není to žádnej drsňák. Hrozně dbá na svůj vzhled atak. Ale že je třeba gay mě nikdy nenapadlo :zed: Vždyť spolu máme dvě malý děti 8o Ptala jsem se ho co teď chce jako dělat a on mi řekl, že neví. Dá se s tímhle vůbec něco dělat? Myslíte, že je vážně gay? Já jsem z toho všeho úplně na prášky a nevím co mám dělat :( Je mi trapný se s tímhle svěřit nějaký kamarádce, tak píšu aspoň sem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 08.05.19 13:18

Nejspíš je BI a samozřejmě bych to bral jako každou jinou nevěru. A i tak s tím nakládal.

cecetka
Echt Kelišová 8227 příspěvků 08.05.19 13:24
:palec: :palec: :palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 13:26

To bude asi jednorázová akce. Jako by to byla spolužačka, stará láska..hlavní je co teď chce dělat? Odejít nechce asi že ne? Nejspíš si píšou, protože holt je to jiné než kdyby se opil a měl něco se ženskou.
Jinak můj manžel je BI, ale je to jedno. Nevěra jako nevěra, jedno s kým.

Tableta
Závislačka 4891 příspěvků 08.05.19 13:30

Jestli žena nebo muž, to je fuk. (s)Prostě tě podvedl. Nicméně jsi to ty, kdo bude klást podmínky a otázky. Chceš vevztahu zůstat nebo z něj odejít? Na tohle si odpověz a pak jednej. Ideálně s odstupem pár dní, až se ti to uleží.

Markéta80
Hvězda diskuse 44058 příspěvků 08.05.19 13:31

:jazyk: dost nechutný. Navíc si s ním píše tak to asi nebylo jednou a dost…

Uživatel je onlineWani
Závislačka 3442 příspěvků 08.05.19 13:32

Nemusí být gay a ani bisexuál. Péče o vzhled a citlivost s orientací nemá nic spoločeného, jsou to předsudky. Každopádně nevěra to je a řešila bych to stejně, jako kdyby byl nevěrný se ženou.

pocker
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 08.05.19 13:34

Udělat to mě chlap tak mi bude taky :poblion: Máš to těžký, ještě chvilku počkej a uvidíš, jak se to vyvrbí..

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 08.05.19 13:34

Uf, pro mě by to byla prostě nevěra, je fuk jestli se ženou nebo mužem, prostě nevěra :nevim: Oni si ještě píšou? Takže to vypadá, že to nebude jen úlet :think:

otec3deti
Povídálka 20 příspěvků 08.05.19 13:36

No síla. Ale znám lidi, co takto to žili léta než to přiznali. Pak většinou konec vztahu. Ten druhý to neustál, že tak dlouho tam byla lež.

Petruš Z.
Závislačka 4394 příspěvků 08.05.19 13:37

Kdysi mi máma vyprávěla, jak její kamarádce najednou „zteplal“ manžel. Do té doby skvělý manžel a ještě lepší otec dětí. Byl to šok pro celou rodinu i okolí. Manželka opravdu nic netušila, moc ho milovala. On to prý v sobě držel, nechtěl se lišit. To že zničil celou rodinu, ho už moc nezajímalo. Bylo to někdy hned po revoluci. Takže určitě jsou případy, kdy to ten chlap v sobě drží a pak se naskytne takováhle příležitost a je to. Co chce on? Přeci musí vědět, jestli je gay nebo ne. Anebo tedy Bi.

Dirndljager
Závislačka 4785 příspěvků 08.05.19 13:45

Pokud je gay a uvedomi si to, asi s tim nic nenadelate ani jeden. Znam pripad, kdy se 50 lety otec dvou deti nechal predelat na zenskou. :nevim: kazdopadne pro nej to ted taky urcite neni lehky.
Na rozdil od koukam vetsiny to ale vnimam za sebe s tou neverou jinak, na zensky nezarlim. Asi ze to neni konkurence genu nebo ja nevim. Kdyz moje jedna ex, co byla i na holky, mela neco s babou, nevadilo mi to. Proste ten clovek potrebuje neco, co ja mu dat nemuzu a s nami to nema co delat. Ale asi to kazdy ma nejak jinak.

Lalelale
Závislačka 4479 příspěvků 08.05.19 13:46

Není to gay ani bisexuál, páč neexistuje :lol: jen další troll

Dirndljager
Závislačka 4785 příspěvků 08.05.19 13:46
@Tableta píše:
Jestli žena nebo muž, to je fuk. (s)Prostě tě podvedl. Nicméně jsi to ty, kdo bude klást podmínky a otázky. Chceš vevztahu zůstat nebo z něj odejít? Na tohle si odpověz a pak jednej. Ideálně s odstupem pár dní, až se ti to uleží.

Pry klast podminky a otazky… :mrgreen: :mrgreen: tebe mit doma musi byt radost :mrgreen:

Dirndljager
Závislačka 4785 příspěvků 08.05.19 13:47
@Lalelale píše:
Není to gay ani bisexuál, páč neexistuje :lol: jen další troll

Muze byt. Ale tyhle veci se stavaji. Znam z okoli 3 pripady, kdy zenaty tata od rodiny “najednou “ zjistil, ze je na chlapy. A jeden, kde byl na oboje a najednou to zjistila jeho partnerka, nasla mu fotky…ktery fakt nechces.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama