Jak si najít přátele ve 30?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:21
Jak si najít přátele ve 30?

Ahoj všem :pankac:
Mám takový dotaz do placu- jak a kde si najít přátele, když člověku táhne na 30? Jasně, že přátele a hodně dobrý kamarádky mám, ale narozdíl ode mě jsou zadané, případně už i s dětmi a není tolik času se vídat. Takže třeba dnešní volný den jsem sama doma a nudim se :roll: Dá se i v tomhle věku najít nové přátelství? A kde? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
suwari
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 08.05.19 18:26

Kamarádky se dají najít i po třicítce. Jsem toho důkazem. Podle mě je důležité mít nějakou společnou věc, která vás spojuje a tam se pak nějaká kamarádka najde. Můžeš je najít v práci nebo při společném koníčku. Dnes už je na Facebooku plno skupin, do kterých se můžeš přidat a můžete podnikat společně hodně věcí.
Co tě baví?

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 08.05.19 18:33
@Anonymní píše:
Mám takový dotaz do placu- jak a kde si najít přátele, když člověku táhne na 30? Jasně, že přátele a hodně dobrý kamarádky mám, ale narozdíl ode mě jsou zadané, případně už i s dětmi a není tolik času se vídat. Takže třeba dnešní volný den jsem sama doma a nudim se :roll: Dá se i v tomhle věku najít nové přátelství? A kde? :think:

Přátelství se dá najít i v 70, to je jen fáma, že když si nenajdeš kamarády v dětství, tak jsi v loji. Já měla spoustu kamarádek v dětství a dnes ani netuším, kde jsou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:39

@suwari to bude asi další kamen urazu- moc koníčku nemám. Rada čtu, chodím do kina a tak a to dělám většinou sama nebo doma :think: Čas jsem trávila s expritelem a najednou nemám do čeho píchnout :) Jo, zní to hrozně, ale je to tak. @Enmamma to mě z dětství zbyla jen jedna, další kamarádky mám z gymplu a ostatní jsem poznala až poměrně nedávno. Ale jak říkám, zadany, před svatbou, nebo už s detma. A já najednou single a nudim se. Sice jsme denně ve spojeni, zajdeme na kafe, ale není to denně zejo

dedrichov
Závislačka 3453 příspěvků 08.05.19 18:39

Co třeba nějaká místní turistická skupina?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 08.05.19 18:40

Tak možná díky společnému koníčku. Jinak já na nová kamarádství v dospělosti nevěřím, ale bude to i mnou, nepouštím si lidi k tělu a kamarádky mám jenom ze studií. Zbytek jsou jenom kolegyně z práce nebo známé.

ontario7
Extra třída :D 11468 příspěvků 08.05.19 18:43
@Anonymní píše:
Mám takový dotaz do placu- jak a kde si najít přátele, když člověku táhne na 30? Jasně, že přátele a hodně dobrý kamarádky mám, ale narozdíl ode mě jsou zadané, případně už i s dětmi a není tolik času se vídat. Takže třeba dnešní volný den jsem sama doma a nudim se :roll: Dá se i v tomhle věku najít nové přátelství? A kde? :think:

já bych řekl, že s přátelstvím je to stejně jako ve vztahu…jen ty sama v nich hledáš sama sebe a to není jen tak, že někam příjdeš a bude to na život a na smrt..Opravdové přátelství je totiž hodně vzácné…jeden až dva lidi za život.. ;) Většina lidí jsou jen známí ;)

Aduš8
Závislačka 4942 příspěvků 08.05.19 18:48

@ontario7 s tímhle naprosto souhlasím. I když mám kolem sebe spoustu kamarádů a známých, přátelé to nejsou. A jen o dvou lidech za celý život můžu říct, že to byli opravdoví přátelé.

ulejka
Povídálka 24 příspěvků 08.05.19 18:51

Napiš mi a můžeme se kamarádit :) Já bohužel taky neoplývám kamarády na každý den a na takový ty obyčejný věci jako zajít do kina, ven a tak :,(

Můžeš vyzkoušet nějakou seznamku (např. Badoo). Počítej s tím, že ti přijde hodně pindíků, ale mezi nimi jsou i normální lidi, co si chtěji třeba jenom pokecat.

Paola21
Závislačka 4060 příspěvků 08.05.19 18:54

Záleží, kde se pohybuješ… přátelé můžeš najít v práci, ve škole, na nějakém kurzu, cvičení, případně i na internetu.

ontario7
Extra třída :D 11468 příspěvků 08.05.19 19:02
@Aduš8 píše:
@ontario7 s tímhle naprosto souhlasím. I když mám kolem sebe spoustu kamarádů a známých, přátelé to nejsou. A jen o dvou lidech za celý život můžu říct, že to byli opravdoví přátelé.

někdo za celý život třeba nepozná ani jednoho takovýho, co by mu byl podobný…

divine woman
Extra třída :D 12021 příspěvků 08.05.19 19:22
@ontario7 píše:
já bych řekl, že s přátelstvím je to stejně jako ve vztahu…jen ty sama v nich hledáš sama sebe a to není jen tak, že někam příjdeš a bude to na život a na smrt..Opravdové přátelství je totiž hodně vzácné…jeden až dva lidi za život.. ;) Většina lidí jsou jen známí ;)

A ta bolest, když někoho výjimečného ztratíš :,(

ontario7
Extra třída :D 11468 příspěvků 08.05.19 19:23
@divine woman píše:
A ta bolest, když někoho výjimečného ztratíš :,(
:hug: :kytka: to mě mrzí, je to jako by jsi přišla o svýho nejbližšího chápu.

Příspěvek upraven 08.05.19 v 19:24

divine woman
Extra třída :D 12021 příspěvků 08.05.19 19:24

@ontario7 :hug: dík, je to přes půl roku a nemůžu se s tím pořád srovnat.

ontario7
Extra třída :D 11468 příspěvků 08.05.19 19:25
@divine woman píše:
@ontario7 :hug: dík, je to přes půl roku a nemůžu se s tím pořád srovnat.

jj, to bude bolet celej život… :hug: :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama