Nevím, jak to semnou má

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.10.21 14:42

Nevím, jak to semnou má

Ahoj, je mi21 let a studuji vysokou v druháku, celkem daleko od města, kde žiji. Přes internet jsem se na začátku prváku seznámila s jedním klukem přes instagram. Vídala jsem ho párkrát ve městě, ale pořádně jsme pokecali, až na začátku tohoto září. Měla jsem oslavu narozenin na našem studentském bytě a napadlo mě ho pozvat. Bylo tu dost lidí, takže to nepůsobilo nijak zvláštně. Strašně se mi líbil. Troufám si říct, že se mi nikdy žádný kluk na živo nelíbil jako on. Sedli jsme si hned v den oslavy, kecali jsme o všem možném, hlavně až šli skoro všichni spát. Přes-další den mě pozval na chvíli ven. Pak já jeho, kde jsme šli na víno a nakonec jsme seděli v baru asi do 3 do rána. Pak jsme se potkali párkrát na chvíli (například když jsme byly s kamarádkami v klubu a on tam pak na chvilku došel a doprovodil mě). Když jsme spolu, chová se strašně krásně, drží mě za ruku, je opravdový gentleman. Ale je opravdu hodně ambiciózní a přátelský, čili má kolem sebe samé kamarády a kamarádky. Teď jsme si asi 2 dny v kuse nepsali (poprvé od té oslavy) a mám nějaké vnitřní obavy. Chová se takto jenom ke mně? Myslí to chování přátelsky nebo se mu opravdu líbím? Jak na něj ještě víc zapůsobit? Nechci mu momentálně pořád vypisovat nebo mu psát o venek. Vím, že se s ním uvidím zítra, protože je barman v b aru, kam zítra jdeme. Ale ráda bych se ho na to zeptala. Není to moc brzy? Nechci aby si myslel, že moc na něj tlačím. Jak to prosím na vás působí? POMOC nemůžu ho dostat z hlavy a nechci si to pokazit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5590
4.10.21 14:57

Až zase budete spolu a bude tě držet za ruku, nenápadně se mu podívej na poklopec. Pokuď bude poklopec vzedmutý, je to znamení, že se mu líbíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 15:03
@Božislava píše:
Až zase budete spolu a bude tě držet za ruku, nenápadně se mu podívej na poklopec. Pokuď bude poklopec vzedmutý, je to znamení, že se mu líbíš.

Přesně takové hloupé řeči jsem tu nechtěla, jestli se nudíte, prosím, nekomentujte můj příspěvek.

• Citovat
  • Nahlásit
12631
4.10.21 15:08

Dej tomu čas, uvidíš, jak to půjde dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25225
4.10.21 15:14

Tak když už proběhlo pár setkání a držení za ruku, je čas na pusu…třeba až tě doprovodí domů, při loučení. tam uvidíš, jestli to jiskří nebo ne, z obou stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 15:22
@Mar__tanka1983 píše:
Tak když už proběhlo pár setkání a držení za ruku, je čas na pusu…třeba až tě doprovodí domů, při loučení. tam uvidíš, jestli to jiskří nebo ne, z obou stran.

pusa proběhla, při každém „loučení“ i když jsme seděli vedle sebe, tak jsme se k sobě tak tiskli. Právě proto mám teď nějaké vnitřní skeptické já, co mi říká, jestli to myslí vážně (zažila jsem dost zklamání, tak už asi i kvůli tomu)

• Citovat
  • Nahlásit
25225
4.10.21 16:36

No hele, já bych naopak řekla, že to může myslet vážněji - jako barmanovi asi holky skáčou okolo krku pořád, takže pokud se s tebou chce bavit, procházet a líbat, tak je to na dobrý cestě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18786
4.10.21 17:03
@Anonymní píše:
Přesně takové hloupé řeči jsem tu nechtěla, jestli se nudíte, prosím, nekomentujte můj příspěvek.

no nudíš se především ty, když na emiminu vypisuješ to že ti dva dny nenapsal.

Buď počkej, nebo se mu ozvi.

Fakt máš pocit, že mu tady někdo vidí do hlavy? Že víme na kolik stran to má rozehrané?

Ano - při zamilovávání se je nejistota celkem běžná - ale anonymní dav na internetu ti s tím fakt nepomůže.

A nebo volný čas využij k tomu, že budeš rozvíjet vztahy s nějakou reálnou kámoškoum, protože tohle přesně je téma co se s kámoškama řeší. Ne na fóru pro matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3394
4.10.21 17:33
@Ou píše:
no nudíš se především ty, když na emiminu vypisuješ to že ti dva dny nenapsal.

Buď počkej, nebo se mu ozvi.

Fakt máš pocit, že mu tady někdo vidí do hlavy? Že víme na kolik stran to má rozehrané?

Ano - při zamilovávání se je nejistota celkem běžná - ale anonymní dav na internetu ti s tím fakt nepomůže.

A nebo volný čas využij k tomu, že budeš rozvíjet vztahy s nějakou reálnou kámoškoum, protože tohle přesně je téma co se s kámoškama řeší. Ne na fóru pro matky.

Paneboze tobe nikdy nebylo 20, nebo proc mas potrebu holku shazovat? Ma ho plnou hlavu, kamaradky uz toho maji mozna plne zuby (nebo to zakladatelka naopak vubec nechce resit s nikym znamym), tak se zeptala tady - hruza, fakt, to si dovolila prilis! :roll:

Zakladatelko a na co se ho chces ptat, zvlast kdyz bude v praci? Doufam, ze ne neco ve stylu „a jak to teda se mnou myslis?“ :jazyk: To zcela urcite nedelej. :lol: Pises, ze probehla pusa pri kazdem louceni - to musis snad citit, jestli byla pratelska, nebo vic, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
4.10.21 20:23

Pokud se sám neangažuje a nedomlouvá vaše setkání sám od sebe, tak bych to bohužel moc pozitivně neviděla. Když je kluk/chlap zamilovanej, ozývá se sám od sebe, a ne že se náhodou potkáte na místě, kde pracuje.
Ale nezoufej, určitě potkáš někoho, kdo z tebe bude 100% paf ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat