Barevné pramínky ve vlasech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2508
4.10.21 09:40

Barevné pramínky ve vlasech

Máte někdo zkušenost s barevnými vlasy? Nemyslím komplet celá hlava na to nemám odvahu :mrgreen: ale několik pramenů.
Jak to vypadá (klidně foto do zpráv, jen ať mám představu), jak dlouho barva vydržela, dělala vám to kadeřnice nebo jste koupili barvu v drogerce?
Chci nějakou modrou, fialovou, zelenou, červenou apod…
Zkoušela jsem umělé pramínky na připnutí - nic moc. Takové ty pastely či voskovky - taky nic moc, dlouho to nevydrželo. Takže něco co vydrží delší dobu, ale zase to vlasy až tak nezničí. Mám světlé vlasy a nechci aby to vypadalo divně i za rok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26462
4.10.21 09:53

@smajlik345 ja mám dobrou zkušenost v barevnými gely directions. Ale musíš na to mít světlejší vlasy no, třeba na hnědé to nechytne :D intenzita barvy je pak podle odstínu vlasů, na hodně odbarvené to bude kriklavejsi než třeba na špinavou blond. Vlas to nenici, ale ani se to nesmyje po jednom umytí. Na pár umytí to vydrží a postupně se to vymývá. Mají hromadu odstínů, hodně křiklavé, i třeba takové pastelové. Já s tím jednou barvila i 4 letého syna, když si na narozeniny poručil modrého pankáče :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
4.10.21 10:36

Ja jsem obcas pouzila gelovy barvy z drogerky, prodavaji to v takovych tubach jako od zubni pasty a je to asi na tri umyti. A fakt se to smylo. Mam melirovany vlasy a po dvou, trech umytich to bylo pryc. Tusim, ze to byla znacka Loreal. Mela jsem ruzovou. A maji i dalsi ruzny barvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat