Nevím, jak to už s přítelem řešit

Anonymní
9.12.19 12:06

nevím jak to už s přitelem řešit

Ahoj holky trápí mě jedna věc s přítelem jsem 3 roky a poslední rok a půl je úplně jak vyměněný.. nemá na mě vůbec čas a do toho ještě to chování (nebydlíme spolu). od pondělí do pátku je v práci ale jen do 14.00 nemá nějak náročnou práci. bydlíme od sebe kousek ale není schopen zamnou přijet ani nezavolá nic, ale má čas na kamarády oni napíšou a on běží nebo hrají spolu hry do ¨00:00. začal mi lhát a vše. když chci něco řešit že mi to vadí tak tak se hned naštve a řve..
chtěla bych to nějak vyřešit ale nevím jak.
a upřímně nemá důvod se tak chovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31229
9.12.19 12:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky trápí mě jedna věc s přítelem jsem 3 roky a poslední rok a půl je úplně jak vyměněný.. nemá na mě vůbec čas a do toho ještě to chování (nebydlíme spolu). od pondělí do pátku je v práci ale jen do 14.00 nemá nějak náročnou práci. bydlíme od sebe kousek ale není schopen zamnou přijet ani nezavolá nic, ale má čas na kamarády oni napíšou a on běží nebo hrají spolu hry do ¨00:00. začal mi lhát a vše. když chci něco řešit že mi to vadí tak tak se hned naštve a řve..

Tak řesení je rozejít se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
9.12.19 12:08

No co, nemá na tebe čas, řve na tebe, nechce nic řešit. Tak ho pošli do háje a máš klid :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8239
9.12.19 12:10

Asi bych ho poslala dal do oběhu. Nemá nějakou jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
9.12.19 12:12

Rozchod uz ho nebavis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
9.12.19 12:14

A proč spolu jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3522
9.12.19 12:15

Polovinu vztahu se doprosujes o pozornost a nemá na tebe čas. Nechce s tebou být, ale nemá odvahu se rozejít a asi mu vyhovuje, že si s tebou čas od času vyrazí a vrzne. Najdi si lepšího. Protože až mu prebehne přes cestu nějaká osudová jiná, tak tě pošle k vodě bez mrknutí oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21907
9.12.19 12:17

Tady už není fakt co řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
9.12.19 12:28

Rozchod je nejlepší řešení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
9.12.19 12:28

Odejdi.. přestala jsi ho bavit, jsi pro něj samozřejmost.. priprav se ale po nějaké době, že bude dost možná škemrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
9.12.19 14:19

Trochu to vypadá, že on se s tebou rozešel a nějak to to zapomněl říct… Řešení asi bude se s ním taky rozejít, ať je to vyvážené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
9.12.19 18:17

Taky mi to pripada ze uz spolu nechodite

• Citovat
  • Nahlásit
1287
10.12.19 14:30
@Anonymní píše:

Opravdu se nás tady ptáš na řešení? Myslím, že je jen jedno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.12.19 02:22

Jak to dopadlo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 21:48

Raději anonymně. Manželé jsme šest let, spolu čtrnáct. Dvě děti, malé. Jsem otrávená, znechucená. Nerozumím si s manželovými rodiči. To by nebylo až tak hrozný, někdy to tak holt je, ale někdy už toho mám vážně dost. Například teď. Vzali si syna (5let) na čtyři dny na prázdniny. Syn to tam miluje. Příroda, les, pořád venku. Pro dítě ideál. Jenže tchýně opět, i když jsme to s nima už dvakrát řešili, syna vezla autem do vedlejší vesnice vepředu bez sedačky. Už jsem ji domlouvala já, že se mi to nelíbí, manzel taky, nic. Prostě syn si řekne, tak ho tam posadí a jedou. A já už fakt nemůžu. Přijde mi, že manžel to ani nechce řešit. Je to hrozně flegmatický člověk, teda kromě se mnou. Nezastane se mě nikdy, nechce jít do konfliktu, prostě nic. Dneska jsem si postezovala tátovi, že mě to štve, že to zase udělala a manžel na mě ať držím hubu. Řekl to nahlas před mým tátou. 8o všichni ho mají za hodného chlapa, ale doma si umí otevřít pusu. Teď prvně i na veřejnosti. :oops: tak já nevím, chci toho vážně tolik, když chci, aby moje dítě vozili v sedačce? Tu jim tam vždy nechám… Je to rok a něco, co k nim nesměli děti snachy, protože je děda vezl na motorce (2deti) lesem, upadl a jednomu ta motorka spadla na nohu. Ale však se nic nestalo ne? Moc to hrotim… :zed: Já osobně se snaše ani nedivím… :nevim: je toho tolik, to je jen pár příkladů. Doma chodí věčně v botech, bordel, naposledy mi dala nové nevyprane povlečení na spaní (už podruhé), super smradlavé, hnus. Asi jsem nevděčná snacha nebo nevím… :nevim: už mě to prostě nebaví furt něco řešit. Je mi líto syna, protože se u nich má vážně skvěle, líbí se mu tam, ale já ho tam nebudu chtít už samotneho nechat… Omlouvám se za Roman, chtěla jsem si asi jen ulevit…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat