Asi mám čekat rozchod?

Anonymní
9.12.19 11:01

Asi mám čekat rozchod????

Ahoj :,( nechci hystercit, ale mám špatný pocit. Měli jsme se s přítelem, se kterým jsem přes rok něco málo vidět. Asi půl hodiny předtím mi přišla jej zpráva: ahoj, dnešek padá. Nezvládám to.

Asi do pěti minut jsem mu napsala co se děje? Neodepsal mi. Nebere telefon.

Přitom má dnes volno, včera byl jen s rodinou na oslavě narozenin…Ale není žádný pijan. Ale ta strohá zpráva mi nahání špatný myšlenky :? :roll: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15081
9.12.19 11:04

To záleží, jak to mezi sebou máte. Pokud máte pohodový a spokojený vztah a cítíš z něj lásku, předpokládala bych, že se to nějak vysvětlí.
Pokud je to mezi vámi nahnute nebo máš pocit, že se vzdaluje, pak bych to brala jako možný začátek konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 11:05

Tak mi odepsal na otázku. Co se děje, zda je nemocen nebo se mu nechce.

Ne, ta péče o rodině ne zničí.

No, nevím holky jak reagovat, abych nebyla za vterku

• Citovat
  • Nahlásit
11669
9.12.19 11:07

Nebuď paranoidní, třeba si potřebuje oběhat úřady nebo cokoliv.. nebyla bych hned tak nedůvěřivá :think: i když každýmu se občas vkrádaj různý myšlenky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 11:10

Chápu, že to má těžký.
Ale vážně nevím jak reagovat. Chci mu pomoct, ale nebýt za vterku… Co byste napsaly na mém místě?

• Citovat
  • Nahlásit
1087
9.12.19 11:13

Odpoledne bych napsal: Ahoj, jak to vypadá? Dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
9.12.19 11:14
@Anonymní píše:
Tak mi odepsal na otázku. Co se děje, zda je nemocen nebo se mu nechce.

Ne, ta péče o rodině ne zničí.

No, nevím holky jak reagovat, abych nebyla za vterku

Počkám a bych. Hlavně ho nebombarduj maskama ono se to vysvětlí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
9.12.19 11:14

A co ti teda odepsal? Nějak jsem to nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3835
9.12.19 11:15
@Anonymní píše:
Chápu, že to má těžký.
Ale vážně nevím jak reagovat. Chci mu pomoct, ale nebýt za vterku… Co byste napsaly na mém místě?

Nic mu neodepisuj!! Měla bys být trošku nedostupná. Možná tě má moc na háku. Až bude chtít, sežene si tě. Mezitím mrkni na film Až tak moc tě nežere!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 11:18

@káťa Odepsal: ne, ta péče o rodiče mě zničí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 11:21

Doplňuji. Odepsal mi na moji otázku, co je, zda je nemocen nebo se mu nechce?,, Ne, ta péče o rodiče mě zničí,

• Citovat
  • Nahlásit
1592
9.12.19 11:24
@Anonymní píše:
Chápu, že to má těžký.
Ale vážně nevím jak reagovat. Chci mu pomoct, ale nebýt za vterku… Co byste napsaly na mém místě?

Hele, jestli má starosti kolem dětí, tak ho nech dýchat. Blíží se vánoce, může to na něj doléhat, že třeba nem nic zařízeno. Udělej si svůj program a dej mu pár dní. Myslím, že až bude mít čas, bude mít i chuť s tebou kounikovat a uvidíš, že všechno bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
9.12.19 11:43
@Anonymní píše:
Doplňuji. Odepsal mi na moji otázku, co je, zda je nemocen nebo se mu nechce?,, Ne, ta péče o rodiče mě zničí,

Aha. A kolik Vám je? Jak často se vidate atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:16

@káťa Přes 30 :roll: a vidíme se jak kdy. Někdy několikrát do týdne, někdy týden nic

• Citovat
  • Nahlásit
15081
9.12.19 12:56

A takhle stroze si píšete normálně? Můj chlap, i když spolu žijeme, by zavolal a pokud by nemohl, tak by napsal něco ve smyslu - brouku, dneska bohužel nemůžu přijet, musím pomoct naším s tím a tím, posílám pusinky atd.. Ale to má asi každý nastavený jinak už od začátku. Pokud si píšete takto normálně a je mezi vámi vše v pořádku, tak proč tě napadl rozchod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat