Jak na nečekaný sex v přírodě

Anonymní
8.12.19 21:35

Jak na nečekaný sex v přírodě

Ahoj, jak byste začali sex v přírodě? :D chci přítele překvapit, aby to nečekal. S ničím takovým moc zkušeností nemám, i když experimentujeme dost. Jak byste takový sex začali? :oops: :nevim: nevím zda udělá dojem, když ho najednou někam zatahnu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21073
8.12.19 21:38

Stáhni si kalhotky a bud tam jen tak, s holou frndou, to ho zákonitě vzruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16965
8.12.19 21:41

To jako v tyto dny? To teda chudak pritel, takova zima muzum moc nesvedci. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 21:44

@Lenka_Hal no u nás to na zimu moc nevypadá :D. No neříkám že v zimě budu něco vymyslet venku, jen už mi to delší dobu vrtá v hlavě a nevím, jak s tím naložit

• Citovat
  • Nahlásit
18941
8.12.19 21:53

Pokud jsi v čechách, tak na to v zimě zapomeň. Myslíš, že ty vtipy o mužích a zimě jsou jen tak? Normální chlap se v zimě venku o sex nebude pokoušet, protože by se mu taky mohlo stát, že pinďu ani nevyláká ven ;). Nech si to na léto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16965
8.12.19 21:56
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal no u nás to na zimu moc nevypadá :D. No neříkám že v zimě budu něco vymyslet venku, jen už mi to delší dobu vrtá v hlavě a nevím, jak s tím naložit

Fakt? Vzdyt je prosinec, i kdyz teda netusim jak je ted v CR. :think:
Jinak, v normalnim pocasi, na tom nehledej nic sloziteho. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
8.12.19 22:03
@Anonymní píše:
Ahoj, jak byste začali sex v přírodě? :D chci přítele překvapit, aby to nečekal. S ničím takovým moc zkušeností nemám, i když experimentujeme dost. Jak byste takový sex začali? :oops: :nevim: nevím zda udělá dojem, když ho najednou někam zatahnu

Příspěvek upraven 08.12.19 v 22:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:03

@Janli z Čech nejsem. Je mi jasné, že v zimě se nic moc dělat nedá. Ale tak přemýšlím nad tím, a zde se vždy doctu něco užitečného :D

• Citovat
  • Nahlásit
291
8.12.19 22:05

Máme sex v přírodě často, ale nějaký triky na to nemáme. Prostě třeba hledáme na louce kobylky, mám na sobě kratkou sukni a jak se ohýbám pro kobylku, tak to manžel asi vezme jako svadění opře mě o balík a je to :lol: Nebo když jdem večer na procházku, tak ho zatáhnu do temné uličky :mrgreen: Vem ho na houby a tam na nej skoč :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
8.12.19 22:06
@Anonymní píše:
@Janli z Čech nejsem. Je mi jasné, že v zimě se nic moc dělat nedá. Ale tak přemýšlím nad tím, a zde se vždy doctu něco užitečného :D

Tak jako v Ecce homo Homolka. Mladí si vzali deku do lesa. Jestli není blbej, dojde mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:17

@Kokokodak děkuji za tip :lol: doufám, že to pochopí :D

• Citovat
  • Nahlásit
23970
8.12.19 22:21

Tak nečekanej sex už jen z názvu se nedá moc naplánovat.
Ale pokud tam máte teplo, tak vyrazit v šatech bez kalhotek na procházku a když budete dost daleko mimo lidi, tak ho začít líbat a ochmatávat a je to asi jasný, ne? Jen teda bacha na podloží, na šiškách pod borovicema je to trochu bolavá záležitost :D A když si vezmeš deku, zas tak nečekaný to nebude :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
8.12.19 22:21

Svádění stejné jako v interiéru, možná postačí jen se natáhnout do trávy :-). S sebou vlhčené ubrousky či papírové kapesníčky, a radši fenistil, kdyby Vás něco pokousalo :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:23

@Mar__tanka1983 také mě napadlo, že deka nenápadná nebude. Ale děkuji za tip :D třeba si s tím nějak poradím

• Citovat
  • Nahlásit
30358
8.12.19 22:23

Bože, dnes jsou ti mladí tak tupí, že už i na to, aby si lehli do mechu, musí mít návod z netu… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat