Bylo to znásilnění?

Anonymní
8.12.19 20:12

Znásilnění?

Ahoj holky, před 3 týdny se mi stala věc, kterou furt nedokážu pojmenovat. Nevim jestli to bylo znásilnění, nebo něco jiného. Abych Vás uvedla do příběhu.
Mám přítele už 3 roky. Nikdy neměl problém když jsem si psala s nějakým klukem. Před 2 měsíci jsem si začala psát s klukem kterého už jsem znala asi rok. Znala jsem ho přes mého přítele protože to je jeho známý. Psali je si v pohodě, o škole, o cestování a tak.
Na téma „sex“ došlo jen jednou. Chvíli je si psali jen o tom co se nám stalo vtipného a tak.
Z mé strany jsem ho brala jen jako kluka se kterým se bavím jako s kamaradem.
Jednou večer jsem mu napsala že se nudim, bylo 12 večer a už jsem pomalu šla spát a on mi napsal že kde bydlim, vzala jsem to ze srandy protože tohle mi psal pokaždé. A zase jsem mu napsala adresu. Ale netušila jsem že mi za 5 minut pošle fotku ze je v autě a jede za mnou. Začala jsem pomalu vysilovat. Protože cesta ke mě domů od něj trvá 15 minut.
No samozřejmě že po chvilce byl u mě před barákem.
Nejsem typ člověka co by někoho poslal do háje, tak jsem si řekla. Tak udelam kafe a pokecáme.
Bohužel k tomu nedošlo a on trval na tom že si pustíme film. Pak to zacalo, celou dobu na mě dorážel, furt jsem mu ty ruce dávala pryč a kroutila hlavou na náznak „ne“
Bohužel stejně nepřestal a když byli 3 ráno a já úplně hotová a unavená, tak že jsem už neměla sílu mu dávat ty ruce pryč, tak na mě začal víc sahat. Věděla jsem že jen tak neodjede.. nechala jsem ho, už tak mě bolelo jak mě chytal. Tak jsem ho nechala ať si dělá co chce.
Jakmile odjel tak na mě dopadla panicka ataka.
Protože jsem nevěděla jestli jsem právě podvedla mého přítele nebo ne.. :nevim:
Odjel ve 4 hodiny ráno. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19901
8.12.19 20:14

Tak chlap tě znásilní a ty řešíš, jestlis podvedla svého přítele? Být tebou tak řeším policii a ne nevěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5539
8.12.19 20:15

Bože :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
8.12.19 20:16

@P4ja řeším to protože jsem zmatená a nevím co si myslet 🤦 ani jsem to ze začátku nebrala jako znásilnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6753
8.12.19 20:19

To je dost divna historka. :nevim: Kolik ti je a tomu „kamaradovi“ let?
A sex jste teda nakonec meli nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
8.12.19 20:21

@Chytrak me 18 a jemu 19. No sex byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4063
8.12.19 20:22

Boze snad jsi troll a ne takova blbka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.12.19 20:22

.....

A zůstalo to jen u ošahávání nebo došlo i k něčemu víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
8.12.19 20:24

@OPILOST.. no došlo k tomu že jsme se spolu vyspali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
8.12.19 20:24

Jako znasilneni bych to nebral. Proste si mu neumela dostatecne dat najevo, ze ne. Proste si mela vyletet a rict „co to do perdele delas, hned se sbal a vypadni“ Ale tys nedelala nic moc proti, tak to zkousel dal jako spravny lovec.

Příspěvek upraven 08.12.19 v 20:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.12.19 20:25

Znásilnění to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23982
8.12.19 20:25
@Smallgirl1 píše:
@P4ja řeším to protože jsem zmatená a nevím co si myslet 🤦 ani jsem to ze začátku nebrala jako znásilnění.

Večerní pohádka nováčka na dobrou noc. Blbá ke všemu. Teda nejen ta pohádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
8.12.19 20:26

A pritele si jednoznacne podvedla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
8.12.19 20:26

@Jaholos já už neměla ve 3 hodiny ráno vůbec žádné síly na to abych se bránila 😄 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.12.19 20:27

Dávala mu najevo, že ne, myslím, že se s ním nechtěla prát protože by asi věděla, že by se mohlo stát něco horšího.. takže jasné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat