Sex bez orgasmu

Anonymní
8.12.19 20:37

Sex bez orgasmu

Zdravím, přicházím s intimním problémem. Jsme s přítelem 2 roky. Miluju ho, přitahuje mě. Vše je krásný. Ale trápí mě tu jeden problém. Nedokážu se nikdy u sexu udělat. Líbí se mi to ale prostě nejde to. Jedinej orgasmus kterej mam je povrchovej :? Přítel to neví. Stydím se mu říct, ze za cely 2 roky jsem s ním neměla orgasmus asi by to chapal tak ze me nepritahuje, jako každej. S gynekologem jsem to neprobirala. A nezdá se mi ze bych mela nějakej blok v hlavě a myslela urputně na to že se musím udělat. Předehra máme vždycky takže v problém v tomhle neni. Tak se chci jen zeptat zda je to normální. Posledni dobou me to dost trápí. Chtěla bych to mít stejně prožity jako přítel. Dekuju za rady :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63430
8.12.19 20:46
@Anonymní píše:
Zdravím, přicházím s intimním problémem. Jsme s přítelem 2 roky. Miluju ho, přitahuje mě. Vše je krásný. Ale trápí mě tu jeden problém. Nedokážu se nikdy u sexu udělat. Líbí se mi to ale prostě nejde to. Jedinej orgasmus kterej mam je povrchovej :? Přítel to neví. Stydím se mu říct, ze za cely 2 roky jsem s ním neměla orgasmus asi by to chapal tak ze me nepritahuje, jako každej. S gynekologem jsem to neprobirala. A nezdá se mi ze bych mela nějakej blok v hlavě a myslela urputně na to že se musím udělat. Předehra máme vždycky takže v problém v tomhle neni. Tak se chci jen zeptat zda je to normální. Posledni dobou me to dost trápí. Chtěla bych to mít stejně prožity jako přítel. Dekuju za rady :jazyk:

A on nepozná, že žadný nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:50
@Venetia píše:
A on nepozná, že žadný nemáš?

Ne nepozná. Abych řekla pravdu tak to hraju. Je mi to šíleně trapny totiž. Nechci aby měl pocit že je jak poleno nebo tak. Tohle je ve mně

• Citovat
  • Nahlásit
11936
8.12.19 20:50

Tvůj přítel roky nepoznal, že tě neudělal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:51

Hraju orgasmus po celý život.. žádný milenec nikdy nic nepoznal

• Citovat
  • Nahlásit
11936
8.12.19 20:52
@Anonymní píše:
Ne nepozná. Abych řekla pravdu tak to hraju. Je mi to šíleně trapny totiž. Nechci aby měl pocit že je jak poleno nebo tak. Tohle je ve mně

to jsi ale hloupá, většina žen nedosáhne vaginálního orgasmu a potřebuje stimulaci klitorisu, není se za co stydět, to je naprosto normální věc. Není to v tobě, prostě to je normální fyziologická věc a jsi stejná jako většina žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:52
@Šáruší píše:
Tvůj přítel roky nepoznal, že tě neudělal?

Udělá mě jen povrchove a ne nepozná. Jak jsem psala, hraju to. Je mi to prostě blbý vůči němu, vim ze to zni debilne ale radeji to budu hrat nez abych mu ublizila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:54
@Šáruší píše:
to jsi ale hloupá, většina žen nedosáhne vaginálního orgasmu a potřebuje stimulaci klitorisu, není se za co stydět, to je naprosto normální věc. Není to v tobě, prostě to je normální fyziologická věc a jsi stejná jako většina žen.

Ano mas pravdu ale ted mi prijde extrémně hloupy jit s pravdou ven.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:55

A to před ním orgasmus předstíráš? Doporučuji při souloži dráždit i sama klitoris. Nejdřív mi to bylo blbý, ale zvykli jsme si a chlap je rád, že se taky udělám. Ty orgasmy jsou zase jiné, než jen při masturbaci. Nestyď se o tom mluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
11936
8.12.19 20:55
@Anonymní píše:
Udělá mě jen povrchove a ne nepozná. Jak jsem psala, hraju to. Je mi to prostě blbý vůči němu, vim ze to zni debilne ale radeji to budu hrat nez abych mu ublizila.

teď už ano, protože jsi lhala a dělala z něj blbce. A je normální, že máš orgasmus jen jak ty říkáš při povrchovém dráždění. To nemá nic společného s tím, jak on umí nebo neumí souložit. Normálně bys mu neměla čím ublížit. Takže buď se přiznáš, nebo budeš souložit bez orgasmu. Chováš se úplně mimo a nepochopitelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:57
@Anonymní píše:
A to před ním orgasmus předstíráš? Doporučuji při souloži dráždit i sama klitoris. Nejdřív mi to bylo blbý, ale zvykli jsme si a chlap je rád, že se taky udělám. Ty orgasmy jsou zase jiné, než jen při masturbaci. Nestyď se o tom mluvit.

Dobře, děkuju za radu

• Citovat
  • Nahlásit
291
8.12.19 20:57

Co to znamená udělá mě povrchově? Já se udělám, taky jen stimulací klitorisu, proto používáme různé hračky při sexu.Zkus si koupit vibrator, jsou různé druhy dokonce i pro páry. S tím se při sexu určitě udeláš nebo to vraž do ruky partneroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
8.12.19 20:58
@Anonymní píše:
Ano mas pravdu ale ted mi prijde extrémně hloupy jit s pravdou ven.

to ano, to chápu, takže začni tak, že se budeš sama dráždit, bude se mu to líbit. Popřípadě třeba kup nějaký dráždič klitorisu přes internet a prostě řekni hele, koupila jsem hračku, prý jsou po tom taky super orgasmy. Tohle bych udělala já. A prostě si udělal při sexu s ním ty orgasmy sama ze začátku, ze začátku bych mu hrála asi i ten vaginální při souloži a postupně bych to ubírala ty hrané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:59

Dočítám. No tak abys nemusela s pravdou ven, řekni: „Četla jsem, že když se žena při souloži ještě i dráždí, může mít silnější orgasmus“. Proti tomu přece nemůže nic namítat, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 21:00
@Kokokodak píše:
Co to znamená udělá mě povrchově? Já se udělám, taky jen stimulací klitorisu, proto používáme různé hračky při sexu.Zkus si koupit vibrator, jsou různé druhy dokonce i pro páry. S tím se při sexu určitě udeláš nebo to vraž do ruky partneroj.

Tím myslím klitorální..s tím problém nemám. Jen ten vaginalni prostě nejde

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat