Nevím, jak to vyřešit

17.4.17 15:26

Nevím jak to vyřešit

Ahoj chtěla bych poprosit o Vaše názory a radu, protože já už jsem zoufalá. S přítelem jsme 7let, má děti s předešlého vztahu, já jedno z předešlého manželství a společeně máme 3letého prcka. Bydlíme společně v domě, je to kamioňák a domů se dostane na víkend.
A teď k věci je to velký odpůrce FB, ale o vánocích jsem přišla na to, že sám si tam s nějakou paní píše, slíbil, že přestane, já to spláchla. Ale o dva měsíce déle jsem náhodou přišla, že ty FB má dva. To už mě nedalo a koukla jsem se mu do mobilu, seznamoval se tam s nějakou paní a ona mu popisovala svojí situaci, že si dají někdy víno. Pak tam měl další ve spodním prádle, té dosti lichotil a teď si tam přidal další a to už jsem nepátrala. Na celou tuto situaci reaguje tak, že už dva měsíce nemluví, začal přespávat v práci, minulí víkend nepřijel schválně vůbec domů.
Telefon mi nezvedne, prostě mi řek, že mi nemá co vysvětlovat. A já teď nevím jestli opravdu histerčím zbytečně nebo si mám stát za svým. Já už toho jeho chování mám dost, takže jsem mu řekla, že jestli mě nemá co vysvětlit, tak ať se sbalí a jde. A on se jen sbalí do práce a odjede. Když přijede další víkend, a já v podstatě držím hubu, tak je klid, je pozorný, pomilujeme se, ale jakmile se zeptám co to má za kamarádku, tak se sebere a odjede a prostě odmítá komunikovat.
Ví, že mě to štve a dělá pořád nějaké naschváli. Jako třeba, že měl hlídat malýho a místo toho nepřijel domů a jel se svou dcerou jí zařizovat práci. Mě by nevadilo, že někam jel, ale že se na tom nedomluvil. On mi tvrdí, že když nemám přehled, tak jsem histerka, jenže mě šlo o to, že jsem si hlídání mohla zařídit jinak. Najednou si na svýho syna nechal udělat účet a přeposlal tam peníze. Takže já musím vyjít z rodičáku a úspor a on si ztopil peníze jen pro sebe. Okomentuje to, že to jsou jeho peníze, jenže já nemám pořádně zaplacené základní poplatky. A on třeba koupil auto dceři, a já ho prosila ať mi nechá peníze na jídlo. Prostě to jeho chování nechápu. Když se ozvu, že je to jeden podraz na mě za druhým, tak ke sprostému slovu nemá daleko. Dneska mi řek, že nejsem žádná princezna. Jenže já se celou tu dobu starám o finance, veškerý úřady, auta do servisu vozím, nakupuji, prostě se nemusí starat o nic a nemluvě práce na baráku, kterou si taky zastanu. Vytahuje na mě, že mě někdo držel za ramena, přitom to není pravda, takže na tom co dělá on nic není.
Doufala, jsem, že přijde obejme mě, řekne, že mě má rád a vyřeší se to. Co si o tom myslíte, je normální utíkat a nemluvit o problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21154
17.4.17 15:49

Já tě nechci ranit, ale na mě to působí tak, že je mu úplně jedno, jestli se tím trápíš nebo ne. Drží tě na provázku, jakmile se začneš cukat, zmizí si, aby měl klid. Ty nemáš moc na výběr - respektive nemáš žádný výběr, takže být tebou, nechám jeho mobil na pokoji a nereju do něj, jestli chceš mít klid. Jinak můžeš mít taky klid, ale bez něj - což by třeba pro mě byla ta lepší varianta, ale nevím, jestli jsi v pozici, že si to můžeš dovolit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15708
17.4.17 15:55

Tohle bych ani nenazyvala partnerstvi. Boze kde ty,,chlapy,, berete a proc si to vsechno nechate libit? Tolik diskuzi na tema jsem pro nej jen rohozka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 15:57

@hanka.br. tak si také myslím, když po něm nic nechci je to ok, ale jakobych neměla právo se na něco zeptat, natož aby mi to řekl. Dneska už jsem mu řekla, že bych si přála jeho vysvětlení a on zase odjel, tak jsem mu řekla, ať se tedy sbalí a odjede navždy. A on, že až bude mít kam, tak půjde, ale to už mi řek několikrát a stejně nešel. Nejsem žádná noclehárna ani prádelna, tak si myslím, že když mu za to nestojím, tak by měl jít. Ale je to strašně těžké rozhodnutí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 15:59

@jahuhudka na tom sexu jsem závislá já a v podstatě to je teď jediný co nám klape. Ale když se nad tím zamyslím, tak je to strašný. Já chci normální vztah a ne tohle, ale ukončit to jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15708
17.4.17 16:05

@Lendulka212 jak? Pokud potrebujes sex jdi na nejakou seznamku. A vymen zamky at se to pako nema kam vratit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10741
17.4.17 16:08

Máte doma bezohledného děvkaře, kterému sloužíte jako zázemí. Jedinou výhodou je, že většinou není doma.

Jinak váš muž má vůči vám vyživovací povinnost, je možné ji nařídit soudně a stíhat ho za neplnění.

http://www.penize.cz/…i-po-rozvodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21154
17.4.17 16:08
@Lendulka212 píše:
@jahuhudka na tom sexu jsem závislá já a v podstatě to je teď jediný co nám klape. Ale když se nad tím zamyslím, tak je to strašný. Já chci normální vztah a ne tohle, ale ukončit to jak

Tak to jsi pro něj ideální partnerka - o všechno se postará, finančně nenáročná, kuchařka, pradlena, údržbářka a navíc závislá na sexu s ním. Když začneš vyskakovat, odfrčí za jinejma. To si kamioňák uměl vybrat, je šikovnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26154
17.4.17 16:23

Máš s ním sex a pak ho „otravuješ“ otázkama ohledně kamarádek?…tomuhle nerozumím, i když jsi psala, že sex potřebuješ…má tě na háku…nebojíš se, že něco přitáhne domů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:11

Já si myslím, že s nima nic nemá, jen, že jsem si teď dovolila nedržet pusu a krok. A proto dělá takový naschváli. A ty naschváli mě štvou a on to ví, a tohle by se ve vztahu nemělo dít. já mu to odpustit nechci a on se nehodlá omluvit, protože prý nemá proč. Vybral si dobře, protože jsem moc velkej dobrák a pořád doufam, že mě tu lásku dokáže, že mu za to stojim, nebo spíš už mě ta myšlenka opouští.
On jediný co mi nabídl, že začnem od znova, ale já chci aby uznal vinu a omluvil se a jelikož to nehodlá udělat, tak se kvůli tomu rozejdem
Je to strašně těžký po takový době, jakoby mu hráblo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
17.4.17 17:16
@Lendulka212 píše:
Já si myslím, že s nima nic nemá,…
Je to strašně těžký po takový době, jakoby mu hráblo

Jestli s nimi nic nemá, tak jen proto, že neměl příležitost. Nehráblo mu, má tě jistou a upevňuje si svou pozici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:06

On ti nevěří, že chceš aby odešel a nedivím se mu. Ty ho vyhodíš a pak s ním spíš, vypereš mu. Podle toho co píšeš sama nevíš co chceš. Jestli chceš abyste byli spolu nebo aby odešel.
Podle toho jak probíhala nevěra mého otce jak zapíral a lhal a dělal z mamky blbku, že přece je to jen kámoška a bla bla bla. Vždycky když o tom chtěla mamka mluvit tak odešel do hospody nebo k ní ke kámošce. A nakonec zapíral i v den co ona už řekla svýmu příteli, že s ním končí protože už xy měsíců spí s ním. Takže já bych nevěřila, ale může to být jen honění ega na fb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 21:32

@4ever má mě jistou a na to on dává. Jen jsem se chtěla ujistit, že přeci vztah není o tom, že ten jeden bude dřít a držet pusu a druhej si může dělat co chce a nedej bože abych si ještě vyskakovala, proto mě tak dusí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
18.4.17 21:12
@Lendulka212 píše:
@4ever má mě jistou a na to on dává. Jen jsem se chtěla ujistit, že přeci vztah není o tom, že ten jeden bude dřít a držet pusu a druhej si může dělat co chce a nedej bože abych si ještě vyskakovala, proto mě tak dusí

Samozřejmě, že vztah, kde to jeden táhne a ten druhý mu utahuje řetěz, je špatně. Já bych zvažovala, zda mi zůstávat v takovém vztahu stojí za to. Možná ten chlap s ukončením počítá, jen zkouší si tvého servisu užít co nejvíc. Možná nechce vyhazov, ale je to buran, co čeká, že mu vše projde. To si musíš zvážit sama. Jen bacha na vzorce chování, které uvidí a převezme od otce tvé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama