Nevím, jestli přítele miluju

Anonymní
18.12.19 18:46

Nevím jestli přítele miluju

Ahoj holky, chtěla bych se vám tady trochu svěřit, protože už si nevím ani trochu rady. Předem se omlouvám za slohovku. Je mi 20 let, přítelovi 21 a jsme spolu teprve něco málo přes 2 roky. Do přítele jsem byla opravdu moc zamilovaná, moc jsme si rozuměli a jiskřilo to mezi námi opravdu hodně. Jenže přítel je hodně velký perfekcionalista a myslí si, že je nejchytřejší na světě. Poslední dobou si ze mě pořád utahuje, pořád naráží na moje chyby, pořád mě v něčem opravuje a řiká mi, jak bych mohla dělat věci líp, pořád si na mě stěžuje a vyčítá mi každou drobnost až mi přijde, že se mě snaží vychovávat více než moje vlastní rodiče. Když chce mít sex, snažím se tomu co nejvíce vyhnout protože si vždy vzpomenu jak mě uráží a je mi ze společného sexu až na zvracení. Kdybych to shrnula, přijde mi, že se mi opravdu hodně znechutil a začínam k němu mít jak psychický tak fyzický odpor. :? Hodně jsme se díky tomu celému odcizili. Už mi ani nepřijde jako můj přítel, spíš jako přítěž.
Dříve to takhle v žádnem případě nebylo, dokonce mi i projevoval lásku, nebo mě pohladil místo těch dnešních urážek.. už nevím co dál, nevím jestli ho miluju a nevím zda to má všechno ještě cenu.. zároveň se ale bojím, že by mi bez něj bylo ještě daleko hůř než s ním. Ještě chci dodat, že jsme se o tom už bavili a jemu přijde, že je jeho chování v pořádku. Přemýšlela jsem i nad sebou, jestli není ta chyba opravdu ve mně, ptala jsem se i svých nejbližších přátel ale všichni mi potvrdili, že nevidí žádnou změnu a když už, tak změnu k lepšímu..
Budu ráda za jakýkoliv názor a děkuji každému, kdo si mě vyslechl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2022
18.12.19 18:54

Pošli ho někam. Ze začátku ti, asi moc dobře nebude, ale čas to spraví a určitě najdeš nějakýho lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3655
18.12.19 19:02

Pusť ho k vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:07

@JancaS84 @Leviatan Asi to bude nejrozumnější… jen si to nejspíš pořád nedokážu připustit, že se to děje, snažila jsem se opravdu jak nejvíc to šlo a on se mnou i přes to všechno zachází jako s hadrem.. už nevím co víc bych pro nás mohla udělat

• Nahlásit
  • Citovat
11831
18.12.19 19:14

Nesnesla bych, aby se ke mně někdo takhle choval…to má být milující partner? Takže pryč od něj, obzvlášť, když mu jeho chování ještě ke všemu přijde v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
18.12.19 19:21

Měla jsem podobného přítele a bylo nam cca stejně jako vám. Úplně jsem si na něj vzpomněla při tvém popisu. Občas přemýšlím, jaký bych s ním měla život, jestli v pohodě nebo bych už z něj byla na prášky. To, že jsme vztah ukončili bylo mé nejlepší životní rozhodnutí. Pusť ho k vodě, uvidíš, že ti ani nebude chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11831
18.12.19 19:22

A pokud nevíš, jestli ho miluješ, tak ho nemiluješ. Kdyby ano, věděla bys to a nemusela se ptát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:26

@Dana V A jak na to reagoval on? Neuvědomil si svoje chyby?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 19:28

@Monchichik Na tom něco bude :(… po vánocích máme jet společně na víkend do Tábora tak asi ještě počkám do té doby a jestli se nic nezmění tak mám asi jasno..

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 19:31
@Anonymní píše:
@Dana V A jak na to reagoval on? Neuvědomil si svoje chyby?

Tihle lidé si NIKDY neuvědomí své chyby ;) rozejdi se s ním, akorát s ním budeš ztrácet svůj čas a zahodíš nejlepší roky života :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:34

@Lovelytrue Já to pořád nedokážu pochopit z toho důvodu, že před půl rokem to byl uplně někdo jiný :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 20:08

Ahoj. Měla jsem taky něco takového. Taky mě urážel a ponižoval. Je to typ člověka, pro kterého nikdy nebude žádná dost dobrá. Při něm se udrží možná nějaká slepička, zoufalka. Vydržela jsem to s ním ale dlouho - 5 let. A věř, že mi pak bez něho bylo lépe a až do teď jsem tomu ráda, že jsem z toho vztahu s ním venku, i když jsem momentálně sama.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 20:09
@Anonymní píše:
@Lovelytrue Já to pořád nedokážu pochopit z toho důvodu, že před půl rokem to byl uplně někdo jiný :?

Víš jak se říká : když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. On před tebou jen sundal svou masku. Nebyl jiný, jen se přetvařoval.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 20:11

Takový chlapy jako je ten tvůj je takový typický zakomplexovaný egoista, který se chce navýšit tím, že shodí sebe. Takového člověka nezměnily nikdy, protože on si to ani nikdy nepřizná.

• Nahlásit
  • Citovat
599
18.12.19 20:26
@Anonymní píše:
@Dana V A jak na to reagoval on? Neuvědomil si svoje chyby?

To netušim, jestli si něco uvědomil, tak to bylo jedině plus pro jeho další partnerky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama