Přítelkyně odjela a nevím, co mám dělat

18.12.19 10:40

přítelkyne odejla a nevím co mam delat

Dobrý den jmenuji se |Mirek.
minulou něděli přítelkyně odjela za mámou domu si promluvit protože se hádali byli jsme s přítelkyní domluveni ze druhy den přijede. a už nic nevím je vypla na mobilu a socialích sítí…byl jsem tam zvonit ale její mama na mě zavolala policii…nemáme dobrý kontakt…
ale já jsem bezmocný mam strach a zárověn to nechapu :(
nemužu spát, jíst…pořád jsem nervozní a nevím co dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

729
18.12.19 10:44

Neznáš nekoho jineho z rodiny? at se prepta na pritelkyni? Policii jsi rekl, proc tam jsi a zkontrolovali situaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 10:45

Proč se s mámou hádaly? Neměli jste vy dva nějaké potíže, že by se schovávala před tebou???
Jinak obecně, můžeš kontaktovat policii, že se tvá přítelkyně ztratila a bezdůvodně nikde nereaguje, zda by mohli prověřit, že je vše ok. Možná s tebou už jen prostě nechce mít nic společného? :nevim:
Policie to prošetří a zjistí, co s ní je.
Nebo nemáš ani kontakty na jedinou její přítelkyni, do práce, cokoliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
18.12.19 10:46

Tak jestli utekla za mámou a ta potom na tebe zavolala policii tak to je asi ende šlus. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26248
18.12.19 10:47
@nonnyck píše:
Dobrý den jmenuji se |Mirek.
minulou něděli přítelkyně odjela za mámou domu si promluvit protože se hádali byli jsme s přítelkyní domluveni ze druhy den přijede. a už nic nevím je vypla na mobilu a socialích sítí…byl jsem tam zvonit ale její mama na mě zavolala policii…nemáme dobrý kontakt…
ale já jsem bezmocný mam strach a zárověn to nechapu :(
nemužu spát, jíst…pořád jsem nervozní a nevím co dělat :(

Četl jsi někdy Vodníka? :think:
Taky to zažil. A jako on to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 10:48

@nonnyck Do prace chodi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6801
18.12.19 10:51

Pokud v příběhu není nic zatajeno, například nějaký důvod, že přítelkyně od tebe utekla, tak bych to šla nahlásit na policii, že se přítelkyně pohádala s matkou a od té doby o ní nikdo nic neslyšel. Případně přes fb můžeš napsat nějaké její kamarádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
18.12.19 10:53

@nonnyck mozna to byl jeji posledni zoufaly pokus jak od tebe utect. Mozna jsi ji psychicky tyral nebo mlatil a tady se budes popisovat jak andel. To by vysvetlovalo tu policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 10:57

Nemam kontakt no jde to že její máma nedokáže kousnout že její dcera už nebydlí doma
ona jí uplně ničí vymýšlí si že jí podvadím atd aby ji mela doma…já a přítelkyne jsme se nehádali nic všechno bylo dobrý nechapu to…policii jsem zdělil co se deje ale potom jsem tam nemohl zustat poslali mě pryc a nekontaktovali…bylo to k ničemu…do práce momentálně nechodí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22133
18.12.19 10:57

Je to zvlastni. Z toho jak to popisujes, to vypada, jako by ji mela matka snad zavrazdit a zakopat na zahrade.No…kde pracuje vis, ne? Chodi tam? Mne to zavani vic tim, ze utekla pred tebou, hadka s mamou byla vymluva, aby pred tebou utekla do bezpeci a mama zavolala policii, protoze ji pred tebou chrani.Jen ty sam vis, jaky vztah jste spolu meli, jak se k sobe chovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 11:01

@wildcherry no právě že krásný vztah..žádné hádky nic takového..a už vubec bych nesahl na holku to udělá jen ubožák…víte přítelkyně tam nechtěla bydlet už od začátku co jsem jí poznal chtela bydlet jinde neměla doma chvilku klid od mamky porád z necím do ní ryla…tak jsem jí nabídnul at se odstehuje ke me a od te doby mě její matka nesnáši :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22133
@nonnyck píše:
Nemam kontakt no jde to že její máma nedokáže kousnout že její dcera už nebydlí doma
ona jí uplně ničí vymýšlí si že jí podvadím atd aby ji mela doma…já a přítelkyne jsme se nehádali nic všechno bylo dobrý nechapu to…policii jsem zdělil co se deje ale potom jsem tam nemohl zustat poslali mě pryc a nekontaktovali…bylo to k ničemu…do práce momentálně nechodí :(

A to neznas jeji kamarady? A do prace nechodi, vis jak? S kym si mluvil? Kontaktoval si znova ty sam policii, nebo mluvil jen s tou, ktera na tebe byla zavolana? Mne to prijde cely divny. Kolik vam je? Jak dlouho spolu jste? Zili jste jak? Proc si nechala, podle tebe, takto mluvit do zivota?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234

@nonnyck To je opravdu divný. Vypadá to, že s tebou komunikovat prostě nechce :nevim: Opravdu nemáte žádné problémy? Tohle přece nikdo bez důvodu neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10812
18.12.19 11:02
@nonnyck píše:
ona jí uplně ničí vymýšlí si že jí podvadím atd aby ji mela doma…já a přítelkyne jsme se nehádali nic všechno bylo dobrý nechapu to…policii jsem zdělil co se deje ale potom jsem tam nemohl zustat poslali mě pryc a nekontaktovali…bylo to k ničemu…do práce momentálně nechodí :(

Tak zavolej k ní do práce, že máš o ní obavy. Neříkej, že neznáš žádné její kolegyně, kamarádky, příbuzné, kterých by ses mohl optat? A podávej to vždy tak, že se obáváš, jestli jí něco není, neotáčej to proti její matce.
Má u tebe v bytě nějaké věci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1420
18.12.19 11:05
@arinecka píše:
@nonnyck To je opravdu divný. Vypadá to, že s tebou komunikovat prostě nechce :nevim: Opravdu nemáte žádné problémy? Tohle přece nikdo bez důvodu neudělá.

Tomu moje zkušenost neodpovídá. :) Lidi jsou různí a mají různé nápady a způsoby řešení problémů. Někdo raději, než by si věci řekl narovinu, uteče a utne kontakt.

@nonnyck Těžko radit… jestli máš opravdu čisté svědomí, zkusila bych ještě teda kontaktovat nějaké známé nebo spolupracovníky, případně zaměstnavatele. Je zvláštní, že policie tě takhle odpálkovala. Nezkoušel jsi tam zavolat znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama