Děláte si to pri sexu rukou?

Anonymní
18.12.19 00:07

Děláte si to pri sexu rukou?

Ahoj :mavam: omlouvám se za anonym, ale snad chápete :mrgreen: Moje otázka zní, jestli si při sexu pomáháte rukou? Myslím tím, jestli si dráždite klitoris… Já tohle nikdy nedělala s myma bývalýma (vlastně je spousta věcí, co se současným přítelem dělám poprvé), ale s tímto mám šílenou chuť to dělat ať si to uziju (užijeme) co nejvíce, jenže jsem stydlin a nemám odvahu s tím začít :oops: Jakože doma sama si to dělám často, ale před nikým jiným jsem si tam sama ještě nesahala… Jak jste se k tomu odhodlaly???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.12.19 00:22

Dej si studenou sprchu, úchyle!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 00:26

@Della Street promiň, jestli jsem tě nějak popudila, ale je to normální otázka. Jsem žena :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 00:27

Jasně. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 00:29

@Della Street no věřit nemusíš. Každopádně mi na mém příspěvku nepřijde nic uchylneho. To by se pak lidi o sexu nemohli bavit vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4242
18.12.19 00:32
@Anonymní píše:
@Della Street no věřit nemusíš. Každopádně mi na mém příspěvku nepřijde nic uchylneho. To by se pak lidi o sexu nemohli bavit vůbec :nevim:

Tak jsi obojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
18.12.19 00:33

Delam to bezne. Muzi to maj radi, ja taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 00:34

Já si to dělám pri sexu rukou a druhou si strkam prsty do zadku ( příprava na anál) :*

• Nahlásit
  • Citovat
4242
18.12.19 00:35

A jen tak mimochodem, asi dostaneš ban, nebo smazaní diskuse. Bude lepší, když to smažeš sama!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 00:37

@Božislava nechápu, proč bych dostala ban, nebo smazání diskuze… Je to diskuze jako každá jiná. A není to jediná diskuze o sexu tady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 02:42

Ja jsem sexu otevřená a reknu to rovnou. Ano pomaham si nekdy rukou, je to pak intenzivnejsi orgasmus. Nekdy pomaham stiskem i partnerovi u korene, zatimco je částečně ve mne plus dalsi veci. Je to sex, je to prirozene a normalni. A myslím, ze by styk mel byt prijemny a intezivni se spoustou dalsich moznosti. Život je jen jeden a prichazet o prijemne chvíle kvuli studu strachu by se nemelo. Osobně radeji budu vzpominat na hezky a intimni vztah s někým, nez strach a stud, diky kteremu jsem si tyto chvíle odprela. Chapu tvuj stud, kazdy jsme povahove nejaky, ale myslim, ze partner oceni, az uvidi, ze si to o to vice uzivas a projevujes co mas rada, on se diky tomu pak k tomu bude mit i sam a uzijes si o to vic i ty sama. Kdyz mas chut, tak hura do toho :) :srdce: zacni pomalu, mluvte o tom jak se mate radi a klidně zavri oci a uzivej si jej ten dotyk. Vsak vse pujde jak ma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
18.12.19 06:46

Ano. S partnerem jsme spousty zábran odhodili na začátku vztahu a nyní se o všech dokážeme pobavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 07:14

@Akasha94 děkuji za tvůj příspěvek, už jsem si začínala myslet, že jsem nějaký uchyl, jak to taky píšou ostatní :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 07:23

Nechci se rozepisovat, ale jo, musím si pomoct rukou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 08:01

:zed: :zed: bože! Jak to asi dělaly ženy dříve, když nebyly sociální sítě?! :roll:.. Nikdo jim neporadil, jestli si honit frndu u sexu, to musela být opravdu nuda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama