Nemůžeme se odpoutat

Anonymní
17.12.19 22:46

Nemůžeme se odpoutat

Přísloví „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“, lze chápat dvěma způsoby. Zajímalo by mě, jestli jste se někdy po rozchodu k sobě znovu vrátili?

Samozřejmě za předpokladu, že byla odstraněna příčina rozchodu (u nás přechozený vztah do kterého se vkradla třetí osoba a odhalila tím krizi) a že jinak byl vztah v pořádku, rozuměli jste si apod velkou spoustu let (u nás 11 let).

Je větší šance na úspěch toho návratu po pár měsících nebo třeba po roce a déle? Nebo je to úplně jedno? Napište, prosím, vaše příběhy… strašně se v tom plácám, po rozchodu jsme rok a nemůžu to v sobě stále uzavřít, protože je na mě milý, občas se ozve a cítím, že mu nejsem lhostejná. Celý ten rok jsme vlastně pořád tak nějak v kontaktu, řekl mi i dost hezkých věcí a kamarádce teď nedávno řekl, že to prostě tehdy se mnou totálně pos…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2576
17.12.19 23:09

Rozešla jsem se s partnerem po třech letech vztahu. Vrátili jsme se k sobě po třech měsích. Teď jsme spolu 13,5 roku, jsme manželé a máme dvě děti. Opouštět už ho nehodlám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13229
17.12.19 23:26

Poprvé jsme se k sobě vrátili po týdnu, podruhé po roce a potřetí po čtyřech letech. Pak už jsme teda zjistili, že rozcházet se je zbytečný, tak jsme se vzali a máme dvě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 23:34

@Janli to je skvělý :lol: :srdce:
my už se taky jednou rozešli, před čtyřmi lety a na pár měsíců
hodně jsi mě potěšila, že to není utopie… kde jste se ty čtyři roky loudali?

@pajisek90 to jste se k sobě vrátili brzo, to je moc hezký!

• Nahlásit
  • Citovat
394
18.12.19 12:10

I návrat může být podařený, znám i páry, co se rozvedli, horká krev, bylo to na vážně na nože, po letech se k sobě zase vrátili… Něco na tom je, ale na všechny to určitě aplikovat nejde. Ve většině případů to podle mě zase skončí nezdarem. Ale dát druhou šanci je lidský a krásný :andel:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 13:09

Ano, život se může hodně zamotat. Spoustu lidí řekne, že by už nemohli znovu druhému věřit, že se to nestane znovu. Ale to nevíme nikdy u nikoho. Jsem rok sama a vidím teprve teď, jak těžké je najít někoho, s kým člověk tak ladí. Že to je obrovská vzácnost, co jsme měli a že někdo to třeba ani nikdy nepozná. Tohle vše jsem brala vcelku jako samozřejmost a i on, když odcházel. Jinde bude přece ten samozřejmý základ + lepší to, co se u nás přechodilo, zevšednělo. Jenže ono tam bylo jen to druhé že a ještě jen chvíli. Jen prostě nevím, co finálně toho člověka přesvědčí, aby do toho šel znovu zpátky? Musí se znovu bezhlavě zamilovat? A může se to stát, když se nějak intenzivně nevídáme?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama