Vrátí se někdy?

Anonymní
17.12.19 22:12

Vrátí se někdy?

Zdravím vás, obracím se na vás s takovým dotazem, spíš, aby jste mi napsali zkušenost a co si o tom myslíte.
S přítelkyní jsme spolu byli 7 let, vztah měl sice nějaké mouchy ale asi takové, jako každý jiný a nebylo třeba se ničeho obávat.
Poslední dva roky jsme s pritelkyni i bydleli u jejich rodičů protože spolu oba dva chodíme od svých 15ti let a poslední dva roky jsem se k nim musel přestěhovat, protože jsem měl nějaké neshody s rodinou a potřeboval jsem dodělat vysokou školu a tak jsme bydleli všichni pospolu.
Všechno bylo krásné, nedávala na sobě znát žádné pocity, že by bylo něco špatně. Proste nic. Říkali jsme si jak spolu budeme do konce života a všelijaké takové věci. Pak se mi naskytla možnost jet na work and travel do Ameriky. Mělo to byt na 3 měsíce práce plus jeden měsíc cestování. Věděli jsme ze to bude tezke ale přítelkyně mě podporovala a věděla ze to byl vždycky můj sen a chtěla ať si ho splnim tak jsem tedy jel. Jeste po cestě na letiště bylo vše v pořádku a nemohli jsme se na sebe vynadívat. V USA jsme si každý den psali volali a všechno možné, ať jsme v kontaktu a neodcizime se. První měsíc parada, druhy měsíc už začal trochu haprovat s tím ze jsme se i jednou pohádali a ona mi poté rekla ze si chce dat pauzu. Jakmile jsem se to dozvedel hned jsem si kupoval letenku na druhy den domu, nechal práce a jel hned za ni.
Ani toto nepomohlo a říkala ze si chce proste dat pauzu. Ze nevi co od života chce.
Dobre tak sice jsem byl totálně na dne a několikrát jsem ji vylival srdce proč tohle všechno atd ale dalo se. Říkala mi ze to muže byt půl roku a potom spolu budeme normálně randit a zkusíme to znovu. Ale pořad mi něco vrtalo hlavou a po měsíci co už jsem byl doma jsme zjistil ze chodí s někým jiným už ten měsíc co jsem přijel domu. Má vztah na dálku kde se vidí jednou za 3 týdny. Potkala ho na seznamce a mi to jen nechtela říkat, ze se cítila provinile.
Mi teď říká ze už se nikdy nevrátí, ze ani nechce ze už ji nechybim po vztahove stránce. Pak někomu říká, ze je Proste od 15ti jen se mnou a ze si potřebovala zažít něco jiného atd.
Vím ze tohle se ve vztahu muže stát, ale přijde mi hloupost ze z holky která se mnou plánuje celou budoucnost je za 2 měsíce úplně jiný člověk.
I když kamaradi říkají ze se muže vrátit až si to uvedomi a zacne ji to vše docházet ale postupem času se mi tomu už nechce věřit. Poznal jsem vic holek a věřím, že tahle byla ta vyvolená a způsob jakým jsme se my dva poznali se prakticky ani stát neměl o to vic je to zvláštní.
Co myslíte, mám na ni čekat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6833
17.12.19 22:16

Nečekala bych. Začali jste spolu brzy a ona chce prostě poznat něco víc. Třeba jí fakt ten nový vztah vyhovuje, vy dva jste poměrně brzy začali žít spolu, i když v bytě jejich rodičů. Za vaším seznámením nehledej znamení, život je o náhodě. Běž dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
17.12.19 22:19

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 22:20
@Anonymní píše:
Zdravím vás, obracím se na vás s takovým dotazem, spíš, aby jste mi napsali zkušenost a co si o tom myslíte.
S přítelkyní jsme spolu byli 7 let, vztah měl sice nějaké mouchy ale asi takové, jako každý jiný a nebylo třeba se ničeho obávat.
Poslední dva roky jsme s pritelkyni i bydleli u jejich rodičů protože spolu oba dva chodíme od svých 15ti let a poslední dva roky jsem se k nim musel přestěhovat, protože jsem měl nějaké neshody s rodinou a potřeboval jsem dodělat vysokou školu a tak jsme bydleli všichni pospolu.
Všechno bylo krásné, nedávala na sobě znát žádné pocity, že by bylo něco špatně. Proste nic. Říkali jsme si jak spolu budeme do konce života a všelijaké takové věci. Pak se mi naskytla možnost jet na work and travel do Ameriky. Mělo to byt na 3 měsíce práce plus jeden měsíc cestování. Věděli jsme ze to bude tezke ale přítelkyně mě podporovala a věděla ze to byl vždycky můj sen a chtěla ať si ho splnim tak jsem tedy jel. Jeste po cestě na letiště bylo vše v pořádku a nemohli jsme se na sebe vynadívat. V USA jsme si každý den psali volali a všechno možné, ať jsme v kontaktu a neodcizime se. První měsíc parada, druhy měsíc už začal trochu haprovat s tím ze jsme se i jednou pohádali a ona mi poté rekla ze si chce dat pauzu. Jakmile jsem se to dozvedel hned jsem si kupoval letenku na druhy den domu, nechal práce a jel hned za ni.
Ani toto nepomohlo a říkala ze si chce proste dat pauzu. Ze nevi co od života chce.
Dobre tak sice jsem byl totálně na dne a několikrát jsem ji vylival srdce proč tohle všechno atd ale dalo se. Říkala mi ze to muže byt půl roku a potom spolu budeme normálně randit a zkusíme to znovu. Ale pořad mi něco vrtalo hlavou a po měsíci co už jsem byl doma jsme zjistil ze chodí s někým jiným už ten měsíc co jsem přijel domu. Má vztah na dálku kde se vidí jednou za 3 týdny. Potkala ho na seznamce a mi to jen nechtela říkat, ze se cítila provinile.
Mi teď říká ze už se nikdy nevrátí, ze ani nechce ze už ji nechybim po vztahove stránce. Pak někomu říká, ze je Proste od 15ti jen se mnou a ze si potřebovala zažít něco jiného atd.
Vím ze tohle se ve vztahu muže stát, ale přijde mi hloupost ze z holky která se mnou plánuje celou budoucnost je za 2 měsíce úplně jiný člověk.
I když kamaradi říkají ze se muže vrátit až si to uvedomi a zacne ji to vše docházet ale postupem času se mi tomu už nechce věřit. Poznal jsem vic holek a věřím, že tahle byla ta vyvolená a způsob jakým jsme se my dva poznali se prakticky ani stát neměl o to vic je to zvláštní.
Co myslíte, mám na ni čekat?

Podle mě bys čekat neměl. Myslím si, že jste spolu byli tak dlouho a třeba i šťastný, že ten vztah brala jako samozřejmost. Pak jste byli od sebe a ji došlo, že je více možností. Že může vyzkoušet něco nového. Byli jste spolu od 15ti tedy se nemohla vyblbnout. Už ta pauza je podezřelá. Ale netuším, nevidím do vašeho vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 22:37

Už se nevrátí. Ty vezmi rozum do hrsti a překonej to, ať nedopadneš jako bývalý přítel ségry. Taky spolu chodili od patnácti a po sedmi letech se s nim rozešla. On si ale myslel, že to je jeho osudová láska a psychicky se z toho už nikdy úplně nezotavil, zůstal sám a stal se z něho mimoň.

• Nahlásit
  • Citovat
8461
17.12.19 22:54

Říká se, že odloučení působí na lásku, jako fouknutí do ohně..malý se uhasí, velký rozdmýchá..pravděpodobně to z její strany nebylo ok už delší dobu, když už po měsíci měla náhradu..nečekala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
17.12.19 23:11

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
18.12.19 02:00

Na vztah musí být dva. Ty si jen stavíš vzdušné zámky, zatímco ona má už dávno jiný objekt zájmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
18.12.19 06:49

Jsi mlady ona taky, je nevybourena, nechal bych to byt a makal na sobe a snazil se jit dal :) udelal jsi jasne gesto kdyz ses kvuli ni vratil zpet ze statu a bez odezvy asi bych se uz vice neangazoval, treba prijde skemrat ale stejne bych ji uz zpatky nebral :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 07:13

Já ti každopádně moc držím palce a posílám hodně síly, aby jsi to zvládl! Také jsme spolu s přítelem 7 let od 15 a to, že bysme nebyli spolu navždycky si nedokážu ani já ani on představit.
Ber to tak, že je osud, že tě nechala, mělo se to stát, protože někde tam na tebe čeká tvoje osudová láska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 08:34

Jakmile žena začne mlít býčoviny o pauze a že neví co chce, je čas na tvrdý a okamžitý exit. Toto ženy, které svého partnera chtějí, nikdy neříkají. Takže utni veškerý kontakt. Pokud by náhodou po čase přilezla, ignoroval bych ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
18.12.19 08:40
@Gary.King píše:
Jakmile žena začne mlít býčoviny o pauze a že neví co chce, je čas na tvrdý a okamžitý exit. Toto ženy, které svého partnera chtějí, nikdy neříkají. Takže utni veškerý kontakt. Pokud by náhodou po čase přilezla, ignoroval bych ji.

Vidím to stejně…
Kdyžtak vypláchnout mozek, ožrat se, s něčím třísknout o zem /něco vlastního, néé moc cenného/ a za pár dní vyrazit do ulic na lov… Prostě když tě kůň /kobylka/ shodí ze sedla, je třeba co nejdřív znova naskočit… Ale na jinou kobylku… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:50

Ak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 09:52

@Ociproplac
Přesně tak to jsme si my dva nedokázali bez sebe taky představit život. Jen proste fakt nevim co ji preletelo přes nos. Spis mě zarazí ta jedna možnost ze se ještě “nevyblbla”. Kamarádovi se stalo to same on čekal rok, ona si to uvědomila a vztah mají teď mnohokrát lepší protože si každý uvědomil Co na tom druhem má rad za vlastnosti a proč chcou byt spolu.
Další to tak měla známa kdy se rozešla s přítelem a po roce toho oba dva litovali ale teď už by ona znovu do toho nesla Protože by mu úplně nevěřila. Taky jim každý říkal ze spolu zestárnou atd..
Já nevim možná ze jsem ze stare skoly nebo proto ze se na moji výchově podíleli spíše prarodiče ale mi přijde normální když se rekne ze jsi s holkou od 15ti a budete spolu na cely život. Tak to kdysi bylo a nikdo si nestezoval. Tak to měli i oni a nedokázali by bez sebe zit ani teď.

• Nahlásit
  • Citovat
21287
18.12.19 10:04
@Anonymní píše:
@Ociproplac
Přesně tak to jsme si my dva nedokázali bez sebe taky představit život. Jen proste fakt nevim co ji preletelo přes nos. Spis mě zarazí ta jedna možnost ze se ještě “nevyblbla”. Kamarádovi se stalo to same on čekal rok, ona si to uvědomila a vztah mají teď mnohokrát lepší protože si každý uvědomil Co na tom druhem má rad za vlastnosti a proč chcou byt spolu.
Další to tak měla známa kdy se rozešla s přítelem a po roce toho oba dva litovali ale teď už by ona znovu do toho nesla Protože by mu úplně nevěřila. Taky jim každý říkal ze spolu zestárnou atd..
Já nevim možná ze jsem ze stare skoly nebo proto ze se na moji výchově podíleli spíše prarodiče ale mi přijde normální když se rekne ze jsi s holkou od 15ti a budete spolu na cely život. Tak to kdysi bylo a nikdo si nestezoval. Tak to měli i oni a nedokázali by bez sebe zit ani teď.

Kdybych zůstala s tím klukem, se kterým jsem se v 15 dala dohromady, už bychom byli dávno rozejití. Jsou opravdu výjimky, které spolu vydrží. Kolegyně se s manželem dala dohromady na střední a jsou spolu i po 25 letech. Ale žádnou takovou další ženu kolem sebe neznám. Kdysi to tak bylo proto, že ženy byly na mužích mnohem víc finančně závislé a rozvod znamenal opravdu hodně velký průšvih. Ale to neznamenalo, že si byli celoživotně věrní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama