Spolubydlení s nezletilou

Anonymní
18.12.19 01:42

Spolubydleni s nezletilou

Zdravím mám dotaz a nevím zda to tu patří, ale je tu asi nejvíce chytrých lidí než kdekoliv jinde a tak se ptám… Mám studující přítelkyni 17 a mě je 24. Přítelkyně bydlí u své mámy a já sám, ale chtěli bychom bydlet spolu…tedy u mě. Její máma je dost mazaná a dost i vychcana abych byl přednější a tak mě zajímá jestli je problém s tím že není ještě dospělá a tudíž nemůže se mnou bydlet a nebo může, ale musí s tím souhlasit i rodič?… Předem děkuji všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.12.19 02:04

Její matka je jako zákonný zástupce nezl. divky- povinná plnit svou rodičovskou odpovědnost. Neodmyslitelnou části je tedy svého rodiče, který předpokládám jedná v ochraně zájmů svého dítěte a nezl. divka bezvýhradně svou matku v tomto souladu poslouchat a respektovat tento nezměnný rodinny řád. Pokud chcete i přesto jednat v rozporu s mateřským kodexem matka-dcera může se jí také zřeknout, zrušit pobyt trv. bydliste, odepřít slečně právo spravovat dědictví po matce či otci a pokud by vám ten vztah neklapnul nejspíš by i toho ona sama potom litovala. Měli by jste počkat do 18..

• Citovat
  • Nahlásit
4577
18.12.19 05:39
@Anonymní píše:
Zdravím mám dotaz a nevím zda to tu patří, ale je tu asi nejvíce chytrých lidí než kdekoliv jinde a tak se ptám… Mám studující přítelkyni 17 a mě je 24. Přítelkyně bydlí u své mámy a já sám, ale chtěli bychom bydlet spolu…tedy u mě. Její máma je dost mazaná a dost i vychcana abych byl přednější a tak mě zajímá jestli je problém s tím že není ještě dospělá a tudíž nemůže se mnou bydlet a nebo může, ale musí s tím souhlasit i rodič?… Předem děkuji všem.

Fiha na to se vam libi hodne mlade slecny,..je mladistva, zodpovednost za ni maji rodice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
18.12.19 05:45

Do osmnácti by měla být doma, minimálně. Pokud se k tobě odstěhuje, doufám, že ji necháš dostudovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
18.12.19 05:47

Zodpovědnost za ni maji, ale nebudem se tvářit, ze by to byla první sedmnáctka v kosmiru, co by bydlela a chlapem… Když ale počkáš do 18, tyto starosti odpadnou. Jen by mě zajímalo, co v tomto případě obnáší ta vychxanost matky…

• Citovat
  • Nahlásit
7538
18.12.19 08:17

Rodiče musí souhlasit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.12.19 08:20

Jste si všichni jistí?… Máte s tím někdo zkušenost?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 09:59

@Nickdick1 jakou chceš zkušenost. Do 18 let jsou za ní odpovědní rodiče, takže odstěhovani jen s jejich souhlasem.

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.12.19 10:06
@Anonymní píše:
@Nickdick1 jakou chceš zkušenost. Do 18 let jsou za ní odpovědní rodiče, takže odstěhovani jen s jejich souhlasem.

Třeba takovou že s bývalou ženou sme se dali dohromady když ještě neměla ani 17. Chtěli jsme být s pólu samy a tak jsem si to zařídil i přes to že její máma taky byla proti a stejně nic nenadělá. Pokud není školou povinná a nehrozí ji žádná újma a bude o ní řádně postaráno, tak se holka může sama rozhodnout kde chce být… Od 15 se může dítě samo rozhodnout kde chce být, pokud nechce být u rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
18.12.19 10:23
@lebambule píše:
Zodpovědnost za ni maji, ale nebudem se tvářit, ze by to byla první sedmnáctka v kosmiru, co by bydlela a chlapem… Když ale počkáš do 18, tyto starosti odpadnou. Jen by mě zajímalo, co v tomto případě obnáší ta vychxanost matky…

Kosmíru… :mrgreen: to je sloučenina vesmíru a kosmu? Pobavilo mě to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 10:24

@Nickdick1 to určitě.

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.12.19 10:28
@Anonymní píše:
@Nickdick1 to určitě.

Tak asi vím ne?… Když mi ještě její rodiče museli rok platit alimenty :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
18.12.19 10:47

@kve-tinka jo ten kosmir je dobrej. @lebambule můžu použít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
18.12.19 10:50
@Anonymní píše:
Zdravím mám dotaz a nevím zda to tu patří, ale je tu asi nejvíce chytrých lidí než kdekoliv jinde a tak se ptám… Mám studující přítelkyni 17 a mě je 24. Přítelkyně bydlí u své mámy a já sám, ale chtěli bychom bydlet spolu…tedy u mě. Její máma je dost mazaná a dost i vychcana abych byl přednější a tak mě zajímá jestli je problém s tím že není ještě dospělá a tudíž nemůže se mnou bydlet a nebo může, ale musí s tím souhlasit i rodič?… Předem děkuji všem.

a co takhle si najit pritelkyni v tvem veku? To bys pak nemusel resit problemy tohoto typu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
18.12.19 10:58
@g.sandova píše:
@kve-tinka jo ten kosmir je dobrej. @lebambule můžu použít?

Myslim, ze jsem to nevymyslela :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat