Přítel asi nemá špetku studu

Anonymní
18.12.19 18:30

Přítel asi nemá špetku studu

Ahoj, jsem tu nová, ale občas si sem chodím něco přečíst. Bohužel se i v mém životě vyskytl sice pro někoho zanedbatelný problém, ale já sama si s ním už nevím rady. Snad mi odpustíte anonym, ale je to příliš choulostivé. Je mi 19 let a mám už rok a půl přítele, kterému je čerstvě 20. Chodili jsme na stejné gymnázium, akorát do různých tříd. Teď jsme odešli studovat spolu do stejného města a tím pádem jsme se rozhodli, že budeme bydlet spolu ve studentském bytě. Podařilo se nám sehnat pokoj v bytě, kde žije dalších pět studentů (jeden další pár, dva kluci a jedna holka). Všechno funguje a klape, kuchyně je sice společná, stejně jako soc. zařízení, ale to nevadí, zatím se dokážeme bez problémů na všem domluvit. Jediné, co trochu nefunguje je můj přítel, respektive možná i já. Ještě před tím chci upozornít, že je jinak milionový člověk, není flákač, je slušný, ale má jednu chybu, která mě strašně trápí.

Přítel ráno vstává až na ten poslední nejzazší budík, prostě tak tak, že stihne základní hygienu, nasnídat se a už musí běžet do školy. A v tom je ten ten kámen úrazu. Každé ráno ho při vstávání postihne to, co asi každého muže. Prostě ranní erekce. Já chápu, že se s tím nedá nic dělat. V našem věku prostě tohle ústrojí funguje na 1000% a on je navíc dost sexuálně založený, ale mě připadá, že nemá absolutně žádné zábrany jak to skrývat. Prostě vstane, jde do kuchyně (navíc nosí trenýrky, že to tam zrovna jde perfektně vidět), je mu jedno jestli někoho potká a tam si dělá snídani, navíc se pořád protahuje takže „TO“ je vidět ještě daleko víc. A to jsem ráda, že má ještě aspoň ty trenýrky, byl by schopný tam stát úplně nahý. Klidně se tak baví s ostatními, ale na nich je vidět, že je jim to asi i nepříjemné (neví kam s očima atd.). Já už se s ním na tohle téma párkrát bavila, snažila jsem se mu to vysvětlit, že ne každému je to příjemné sledovat něco tak intimního a navrhovala, že ráno sice spolu nic mít nestihnem, ale ať si aspoň dává studenou sprchu nebo to nějak eliminuje. On mi na to vždycky odpoví, že je: „Normálně nadrženej, ale po ránu to tak má každej chlap a každej to tak bere“. Dokonce jsem mu koupila i župan, ale on ho nosit nechce, protože je zvyklej chodit volně. Posledně mi naznačil, že jenom asi já s tím mám problém, protože je to normální. Takže se chci zeptat, jsem skutečně divná já, mám s tím problém jenom já, je to normální a skutečně to tak máte doma i vy? Nebo je naopak normální, že mi to trochu vadí? A ano, jsem vychovaná kapku prudérněji. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2916
18.12.19 18:35

Asi je rad, kdyz muze ukazovat ostatnim úd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1194
18.12.19 18:38

Ja pruderni nejsem, taky jsem bydlela na VS ve sdilenem byte a na toto bych zvedava opravdu nebyla.ale ma zkusenost je, ze muzi si treba zajdou na toaletu nebo vyplachnout pusu do koupelny a „problem“ netrva tak dlouho, proste erekce opadne jinou cinnosti. pokud to u tveho pritele nefunguje, asi by mu i ostatni spolubydlici museli rici, ze je to nevhodne a nejsou na to zvedavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 18:41
@K82 píše:
Ja pruderni nejsem, taky jsem bydlela na VS ve sdilenem byte a na toto bych zvedava opravdu nebyla.ale ma zkusenost je, ze muzi si treba zajdou na toaletu nebo vyplachnout pusu do koupelny a „problem“ netrva tak dlouho, proste erekce opadne jinou cinnosti. pokud to u tveho pritele nefunguje, asi by mu i ostatni spolubydlici museli rici, ze je to nevhodne a nejsou na to zvedavi.

Aha. Tak jemu tohle právě nepomáhá, on se toho problému zbaví často až cestou do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
K82
1194
18.12.19 18:44
@Anonymní píše:
Aha. Tak jemu tohle právě nepomáhá, on se toho problému zbaví často až cestou do školy.

Tak to ma vydrz :D, ale chapu, ze pro tebe to vtipne neni.tak mu kup boxerky na telo, ty upnuje a kalhoty od pyzama, jen na to rano.je pekne, ze ma rad volnost, ale na to asi ostatni nejsou zvedavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
18.12.19 18:45

Já bych se zeptala ostatních jestli jim to vadí. Kdyby ano důrazně bych ho poprosila aby se choval jako v bytě kde nežije sám. Pokud nevadi tak bych se na to vykašlala taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
18.12.19 18:46

Měla jsem takového spolubydlícího. Na naše posměšky nereagoval, tak jsme to prostě vydrželi dokud se neodstěhoval :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 18:51

8o Tvůj přítel se chová jak minimálně podivně…a dost bezohledně. Kdybych byla vaše spolubydlící a ráno v kuchyni potkala tohle, tak bych mu pověděla, že na jeho péro nejsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22060
18.12.19 18:54

Ja byt na tvem miste, bylo by mi dost trapne
za neho. Vhodne to opravdu neni.Az budete bydlet sami, je to uplne o necem jinem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 18:56

S ostatníma jsem o tom mluvila, což byl při mém studu docela výkon, ale oni řekli že je prostě svůj. Ale myslím, že to byla taková odpověď, proto, abychom si nedělali vzájemně zle, když už bydlíme v jednom bytě.

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 19:01

Tvuj pritel se evidentne rad ukazuje :D ja bych z toho vedu nedelala. Kdyz to vadi ostatnim, tak at mu to reknou a ty se tim nijak nezabyvej, neni to nic tak zvlastniho, co by nemel kazdej chlap :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:04
@Rézinoslav píše:
Tvuj pritel se evidentne rad ukazuje :D ja bych z toho vedu nedelala. Kdyz to vadi ostatnim, tak at mu to reknou a ty se tim nijak nezabyvej, neni to nic tak zvlastniho, co by nemel kazdej chlap :P

Jenže já zas nechci, aby kvůli svojí přehnané slušnosti byli obtěžovaní něčím oplzlým chováním. Je fak, že jeho vztah k nahotě je dost volný. Navíc si myslím, že velkou roli v tom hraje fakt, že mu chybí sex. Teď sice bydlíme spolu, ale škola a brigády nás zaměstnávají natolik, že spolu spíme třeba jenom jednou týdně, tak nevím, jestli nemá „chlapsky“ zatemněný mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.19 19:04

Takže se při tom dá i v pohodě močit? Já myslela, že to nejde… (Anonym kvůli frapantní neznalosti biologie :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
374
18.12.19 19:06
@Anonymní píše:
S ostatníma jsem o tom mluvila, což byl při mém studu docela výkon, ale oni řekli že je prostě svůj. Ale myslím, že to byla taková odpověď, proto, abychom si nedělali vzájemně zle, když už bydlíme v jednom bytě.

Je svůj a je taky Tvůj. :D. Můžeš mít ale radost, že je zdravej. Jenom jestli vy - dámské osazenstvo, se před ním neproducírujete v lehkých nočních košilkách. Pak by byl problém na vaší straně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 19:08
@Anonymní píše:
Takže se při tom dá i v pohodě močit? Já myslela, že to nejde… (Anonym kvůli frapantní neznalosti biologie :mrgreen: ).

Já myslím, že nejde, teda aspoň jemu ne :nevim:. Vždycky si stěžuje, že na fakultu dobíhá pomalu s nohama křížem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama