Nevím si rady v prodeji

380
10.8.15 13:57

Nevím si rady v prodeji

Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat na názor ohledně mého profilu na Fleru (jsem tam pod názvem ***). Aby jsem to trochu osvětlila, ráda šiju a rozhodla jsem se zkusit něco z mých výtvorů i prodat. Jenže nevím, kde dělám chybu, zda v nevhodných fotkách (ty první co jsem vkládala jsou asi hrozné), ceně, nepěkných věcech. Je pravda, že nejsem kamarád s Photoshopy, neumím fotky upravovat a ani zajímavě fotit, také model mi nechce pózovat :). Zajímal by mě Váš názor, kritika, postřehy. Děkuji

Editováno adminem 10.8.2015 15:28 - odstranění názvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12796
10.8.15 14:02

Chce to propagaci - FB stránka, google+, twitter, modrý kůň, mimi bazar. Popřemýšlela bych i o Aukru, ale tam ten kus vždycky musíš mít. Nemůžeš po prodeji napsat, že se to pradalo už na mimibazaru.
Propaguj, dávej o sobě vědět.

Počítám, že webovky nemáš, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 14:05

Ahoj. Na fleru jsou různé kluby na pomoc a podporu prodeje. Zkus se do nějakého přihlásit. Já už dávno v žádném nejsem, takže konkrétní neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
10.8.15 14:08

Moje postřehy:

• kup si figurýnu, to pobíhající dítě je na nic
  • kup nebo najdi pěkné pozadí (toto je fakt strašný)
  • prodávej tam kde není tak velká konkurence

Základní věc je neprodávej produkt, prodávej výhody které lidem zboží přinese. Opravdu to funguje.

a jak se na to tak dívám problém je také v mizerné návštěvnosti. Tu bundu s dráčkem vidělo 12 lidí včetně mě, tebe a někoho z emimina…

Příspěvek upraven 10.08.15 v 14:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
10.8.15 14:10

Děkuju za rady já jsem takový začátečník. Je pravda, že webovky nemám jen tak trochu FB a to je vše. Zkusím google+, Twitter, Modrýho koně i Mimibazar nějak mě to nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
10.8.15 14:10

Já bych řekla, že je problém v těch fotkách.

1. oblečení, které na sobě mají ty děti venku (navíc s lízátkem v ruce!) na mě působí, že jste ho už nějaký čas používali
  2. focený objekt by měl být ve středu fotky
  3. spíš než na ramínku bych ty zástěrky fotila položené. Takhle to vypadá, že kočička je křivá, jinde, že je křivý lem ap. Prostě jak se ti to na tom stromě zvlní a nevypadá to dobře
  4. je potřeba, aby byl vidět výrobek celý, ne jen kapuce s obrázkem,…

Ceny si myslím, že máš normální. A oblečky jsou jinak hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
10.8.15 14:11

Mě se ty fotky líbí, třeba ty s přírodním pozadím, sjednotila bych je třeba v tomto stylu. Dítě bych jako model bych vynechala, ale to je můj názor. Celkově myslím, že máš málo věcí, co se týká prodeje musíš zasáhnout větší množství potenciálních zákazníků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
10.8.15 14:13
@Daduka píše:
Já bych řekla, že je problém v těch fotkách.
  1. oblečení, které na sobě mají ty děti venku (navíc s lízátkem v ruce!) na mě působí, že jste ho už nějaký čas používali

když on by jí ten chlapec do té sukně nevlezl kdyby nedostal lízátko:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380

Jakanas děkuju. O figuríně popřemýšlím i v tom ostatním máš pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
@Lifka píše:
Děkuju za rady já jsem takový začátečník. Je pravda, že webovky nemám jen tak trochu FB a to je vše. Zkusím google+, Twitter, Modrýho koně i Mimibazar nějak mě to nenapadlo.

ono pak poznáš, kde to jede a zbytek nebudeš dělat… Pak si to vyselektuješ.

Na FB se dá zaplatit reklama, nestojí moc.
Webovky jsou udělat ve webnode… Teď je docela v módě psát i blog. U tebe třeba o tom, jak se ti tvoří, kde bereš nápady… a k tomu připsat… muže si to koupit tam a tam. Odkaz na link dáš na ty sociální sítě.

Ono ale nečekej, že hned bude návštěvnost ve velkých číslech. Jedna věc jsou hezké výrobky, druhá věc je, jak se umíš prodat, zaujmout. :kytka:
Dá se toho za málo peněz udělat dost.

Počítám, že živnosťák máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
10.8.15 14:16

Zkusila bych i zadat víc klíčových slov. Odkoukej to od ostatních, třeba tady: http://www.fler.cz/…kach-6536695.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
10.8.15 14:17

Modela už vynechám je z toho vždy rozhozený na týden :D. Sortiment hodlám rozšířit jen kdyby ty látky nebyly tak drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
10.8.15 14:19

Ano, živnosťák už mám já jsem z těch co se bojí něco nabízet bez oprávnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 14:26

Na fotkách musíš popracovat. Nespěchej na to. Pořiď si nějaké hezké ramínko, ne to umělé. Na ramínku si to vždy srovnej. Nevrážej to oblečení do keře. V přírodě ano, ale ať pozadí neruší. Nefoť v pravé poledne, ale spíš k večeru. Nefoť s bleskem. Když fotíš na dětech, tak v čistém prostředí. Oblečení měj vyžehlené. Fotky si upravuj rovnou do čtvercového náhledu. Fotek dělej víc. Na hlavní něco, co zaujme. Klidně detail. A na ostatních výrobek ze všech stran. Figurínu nee, to je takové divné, to by se ti nedostalo ani do topu. Někdo psal že objekt má být uprostřed. To je nesmysl. Jak kdy, ale spíš ne. Akorát objekt mimo střed musí dávat smysl. Aby to nevypadalo, že ti jen ujela ruka. S focením je spousta práce, a zabere spoustu času…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
10.8.15 14:30

Knofletko, děkuju za moc pěkné rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu