Nevím zda zůstat, nebo odejít

Anonymní
7.12.19 00:18

Nevím zda zůstat, nebo odejít

Ahoj, jako každý přicházím si pro radu. Momentálně máme s přítelem větší krizi. Chodíme spolu 2 roky. Ale známé se už 6 let, kdy jsme byli jen kamarádi. Před 3 měsíci jsme se spolu sestěhovali. Všechno klapalo, nebyla jsem nikdy tak šťastná jak s ním. Celkově mi náš vztah dal hodně. Naučila jsem se co znamená opravdu milovat. Ale teď k věci. Jak už jsem psala všechno bylo dobré, oba zamilovaní, mladí (děti nemáme). Byli jsme moc rádi, když jsme konečně našli byt. Jenže jednoho večera jsem něco zjistila. Přítel jel na tenis a nechal si mobil doma. Věřte mi, že jsem se do něho nechtěla dívat, nikdy jsem to nedělala vždy jsem mu plně důvěřovalo. Jenže byl položený na lince, kde jsem zrovna vařila. A najednou se sám rozsvítil, kde jsem zahlédla zprávu. Nebudu jmenovat, ani popisovat tu osobu, jen napíšu že je mnohem starší než on. Stálo v ní že jestli chce tak ho počká na jednom místě. Srdce se mi tak rozbušilo. Čekala jsem nervózně než se přítel vrátí. Obávala jsem se toho nejhorší, což se později taky potvrdilo. Ptala jsem se co to má znamenat proč mu to píše. Šel s pravdou ven. Přiznal se že s ní párkrát spal. Že měl období, kdy nevěděl jestli mě miluje, a ona se chytla příležitosti. Sliboval mi že k ní nikdy nic necítil. Když jsem vyhrožovala že odejdu, dělal vše pro to abych zůstala. Strašně jsem váhala zda zůstat, nebo odejít. Rozhodla jsem se zůstat. Odpustit neznamená zapomenout. Vše se mi vrací. Neustále je spolu vidím. Strašně mě bolí to, že šel první s problémem za ní než za mnou. Beru to jako příšernou zradu. Přísahal že to skončil před pár měsíci, ale věřit tomu taky 100% nemůžu, i když bych ráda. Takže těch posledních pár týdnů je to na horské dráze. Někdy mám stavy, kdy se s ním normálně držím za ruce, vycházíme spolu spolu. Jenže pak přijdou dny, kdy jsem smutná a naštvaná. Snažím se mu to nepředhazovat, jelikož vidím že ho to hodně trápí. Občas si říkám, jestli by nebyl lepší rozchod pro nas oba. Ničí mě to. Ale jsem si jistá že ho stále miluju, což on mi říká že mě taky, že nikdy nemiloval tolik jako mě. Ale věřte tomu když už jednou zapochyboval o svoji lásce ke mně. Chtěla bych ten vztah nějak slepit ale nevím jestli neni pozdě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.12.19 00:36

Manžel mě taky podvedl asi po 2 letech vztahu, odpustila jsem, vrátili jsme se k sobě. Jsme spolu 12 let, máme dítě, byla svatba. Poslední dobou byl divnej, zjistila jsem, že spí s jinou už od naší svatby a i s dalšíma. Lidi se nemenej, rychle pryč, dokud nemáte děti. Zasloužíš si lepšího!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 00:41
@Anonymní píše:
Manžel mě taky podvedl asi po 2 letech vztahu, odpustila jsem, vrátili jsme se k sobě. Jsme spolu 12 let, máme dítě, byla svatba. Poslední dobou byl divnej, zjistila jsem, že spí s jinou už od naší svatby a i s dalšíma. Lidi se nemenej, rychle pryč, dokud nemáte děti. Zasloužíš si lepšího!!!

Přesně toho se bojím taky. Kdy nastane menší problém, poběží za ní. Nejhorší je, že jsem na něm šíleně fixovaná. Měla jsem pár vztahů, ale s ním můžu říct že je to moje první opravdová láska. Nedokážu si představit, že bych ho ve svým životě už neměla. Prostě jeho přítomnost ale zároveň i nepřítomnost mě hrozně bolí.

• Citovat
  • Nahlásit
629
7.12.19 00:43

Ahoj, tak.. ja bych tak trochu myslela, ze i kdyz te treba miloval ci miluje, ze to pro nej malicko zevsednilo a potreboval si asi dokazat, ze to „koreni“ v podobe jine, mu rekne, zda to za to stalo.. Nechci te zklamat, ale pokud je s ni jeste v kontaktu (i obcasnem), tak se mu to libilo a nelituje toho.. Nechce te treba uplne ztratit a urccite ne ti ublizit, a jsi pro nej dulezita, ale tu lasku, kterou jste k sobe citili tim tak nejak zahrabal. Je to jak rozbitej oblibenej hrnek. Sice se jeste dal opravit, vypada dobre, da se z nej pit kafe.. ale ta prasklinka uz tam navzdy bude a vzdy bude trochu tect.. Nevim jestli bych si takovej hrnicek spis neulozila na polici jako hezka vzpominka, a neohlidla se po novem. Neco jineho je, pokud by v tom byli deti. Tam se jedna i o ne a neni to jednoduche.. ale pokud jsi v tom jen ty a on (a ona), tak bych se na to byt tebou vyprdla. Krasne jste si zazili, muzete byt pratele, ale proc si branit navzajem najit toho praveho (tu pravou), pri ktere vas to bude bavit a nebudete chtit nikdy nikoho jineho? ;) neokradejte se o cas a zijte stastni. Podle meho je ten tvuj jen trochu backora, ze se boji se s tebou rozejit jeste kdyz ti ublizil on.. to musis byt ty. I kdyby to mela byt pauza, tak byt tebou to udelam, protpze aspon zjistis jak moc by o tebe bojoval ;-) (a to aspon 2 mesice od sebe) tot muj nazor.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 00:50
@TeriiTerii píše:
Ahoj, tak.. ja bych tak trochu myslela, ze i kdyz te treba miloval ci miluje, ze to pro nej malicko zevsednilo a potreboval si asi dokazat, ze to „koreni“ v podobe jine, mu rekne, zda to za to stalo.. Nechci te zklamat, ale pokud je s ni jeste v kontaktu (i obcasnem), tak se mu to libilo a nelituje toho.. Nechce te treba uplne ztratit a urccite ne ti ublizit, a jsi pro nej dulezita, ale tu lasku, kterou jste k sobe citili tim tak nejak zahrabal. Je to jak rozbitej oblibenej hrnek. Sice se jeste dal opravit, vypada dobre, da se z nej pit kafe.. ale ta prasklinka uz tam navzdy bude a vzdy bude trochu tect.. Nevim jestli bych si takovej hrnicek spis neulozila na polici jako hezka vzpominka, a neohlidla se po novem. Neco jineho je, pokud by v tom byli deti. Tam se jedna i o ne a neni to jednoduche.. ale pokud jsi v tom jen ty a on (a ona), tak bych se na to byt tebou vyprdla. Krasne jste si zazili, muzete byt pratele, ale proc si branit navzajem najit toho praveho (tu pravou), pri ktere vas to bude bavit a nebudete chtit nikdy nikoho jineho? ;) neokradejte se o cas a zijte stastni. Podle meho je ten tvuj jen trochu backora, ze se boji se s tebou rozejit jeste kdyz ti ublizil on.. to musis byt ty. I kdyby to mela byt pauza, tak byt tebou to udelam, protpze aspon zjistis jak moc by o tebe bojoval ;-) (a to aspon 2 mesice od sebe) tot muj nazor.. :kytka:

V kontaktu s ní neni.Po tom provalení mi každý den doma brečel ať neodcházím, že mě potřebuje, že to beze mě nezvládne a jak hrozně mě miluje a šíleně toho lituje. On je dobrý člověk, ale jak píšeš, potřeboval si něco dokázat. Sama jsem mu říkala že jestli se chce rozejít, tak ať to udělá. Že nebudu ve vztahu kdy dávám lásku ale nepřijímám. On mi každý den říká jak mě miluje, jak jsem úžasná že jsem mu dala další šanci. Je to šíleně těžké. Vím že ho taky miluju, jenže se bojím sama o sebe ze to nezvládnu. Zapomenout. Věřím že některé páry to upevní

• Citovat
  • Nahlásit
11522
7.12.19 01:07
@Anonymní píše:
V kontaktu s ní neni.Po tom provalení mi každý den doma brečel ať neodcházím, že mě potřebuje, že to beze mě nezvládne a jak hrozně mě miluje a šíleně toho lituje. On je dobrý člověk, ale jak píšeš, potřeboval si něco dokázat. Sama jsem mu říkala že jestli se chce rozejít, tak ať to udělá. Že nebudu ve vztahu kdy dávám lásku ale nepřijímám. On mi každý den říká jak mě miluje, jak jsem úžasná že jsem mu dala další šanci. Je to šíleně těžké. Vím že ho taky miluju, jenže se bojím sama o sebe ze to nezvládnu. Zapomenout. Věřím že některé páry to upevní

Já bych mu to věřila, že tě strašně miluje a nechce o tebe přijít.
Ale to se vůbec nevylučuje s tím, že si občas k tomu najde ještě někoho :nevim:. Asi je to ten typ, co to potřebuje a nevidí v tom problém. Akorát to příště líp utají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 01:11
@Lucie_Sx píše:
Já bych mu to věřila, že tě strašně miluje a nechce o tebe přijít.
Ale to se vůbec nevylučuje s tím, že si občas k tomu najde ještě někoho :nevim:. Asi je to ten typ, co to potřebuje a nevidí v tom problém. Akorát to příště líp utají.

Možná ano. Ale nejhorší je že bych to do něho nikdy neřekla (to asi žádná zamilovaná holka). Vždycky to hrozně odsuzoval. Rozvedli se mu tak rodiče. Prostě nejde mi to do hlavy no

• Citovat
  • Nahlásit
16
7.12.19 01:15

Evidentne se s nim rozejit nechces, coz jsi sama napsala, ze ses rozhodla zustat. Nema Ti tedy cenu psat at neco udelas/neudelas… Ale diky tomu, ze zustanes, tak mozna, ze dalsi rok ci dva neuplyne den, aby sis nevzpomnela.. ale ta bolest postupne otupi, az uplne ustane.. Tu jistotu ve Vas vztah nabydes zase casem.. Ale holt to potrva.. Rozhodla ses to prejit.. Tak to udelej.. Drzim Vam palce a verim, ze to bylo jen jeho docasne pomyleni smyslu… Neco, ceho opravdu lituje a je poucen.. Pevne nervy a klidny spanek :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.12.19 01:30

Mně to můj ex udělal taky několikrát.. vždycky když se to provalilo, tak mi brečel, že už to nikdy neudělá, že už vím všechno, jak mě miluje.. a pak to stejně udělal a zase se to divadlo celé opakovalo. Nikdy jsem mu to neodpustila a mělo to velký vliv na náš vztah. Prostě jsem mu už nevěřila a ještě jsem si to celé dávala za vinu a přidala si komplexy, že " nejsem dost dobrá, proto šel za jinou ". Ukončila jsem ten vztah po 6 letech. Jediné čeho lituji je to, že jsem to neudělala dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 01:39
@Tiiinaaa píše:
Mně to můj ex udělal taky několikrát.. vždycky když se to provalilo, tak mi brečel, že už to nikdy neudělá, že už vím všechno, jak mě miluje.. a pak to stejně udělal a zase se to divadlo celé opakovalo. Nikdy jsem mu to neodpustila a mělo to velký vliv na náš vztah. Prostě jsem mu už nevěřila a ještě jsem si to celé dávala za vinu a přidala si komplexy, že " nejsem dost dobrá, proto šel za jinou ". Ukončila jsem ten vztah po 6 letech. Jediné čeho lituji je to, že jsem to neudělala dřív.

Ano komplexy mam taky (hlavně co se týká sexu). A často mam stavy kdy si to sama dávám za vinu

• Citovat
  • Nahlásit
629
7.12.19 02:11
@Anonymní píše:
V kontaktu s ní neni.Po tom provalení mi každý den doma brečel ať neodcházím, že mě potřebuje, že to beze mě nezvládne a jak hrozně mě miluje a šíleně toho lituje. On je dobrý člověk, ale jak píšeš, potřeboval si něco dokázat. Sama jsem mu říkala že jestli se chce rozejít, tak ať to udělá. Že nebudu ve vztahu kdy dávám lásku ale nepřijímám. On mi každý den říká jak mě miluje, jak jsem úžasná že jsem mu dala další šanci. Je to šíleně těžké. Vím že ho taky miluju, jenže se bojím sama o sebe ze to nezvládnu. Zapomenout. Věřím že některé páry to upevní

Nemusis zapomenout.. jen si proste dat tu slasnou pauzu. Ty jsi nejsi take jista, ze tohle chces. Mrzi te to, jsi zranena. Jeho to tale mrzi. Zame si myslim, ze byste si meli oba srovnat vse o samote. Bud vas to k sobe pritahne (a v tom pripade zacnete od zacatku a ty udelej cernou caru a uz mu to nepredhazuj), nebo ti dojde, ze ti tak moc nechybi.. zustanete kamaradi, nebo proste jen znami a hotovo. Ja tomu, ze s ni neni v kontaktu moc neverim.. a i kdyby nebyl, tak proste zkusil jinou. A dokonce nekolikrat. Heled, ja mam take nevernika. Jsme spolu 12 let. Prvni 3 roky klid, pak v mem tehotenstvi se vse provalilo (bylo pozde), vsichni radili at ho necham. Ale ted kdyz vidim jaky je skvely otec, uz nepatram. Je nam spolu dobre, a dokud nevidim nejake jasne signaly nevery, tak to neresim. Od narozeni dcerky (jsou skoro 4), je zlatej. Rikam si jen, ze pokud by si odskocil a ja to nevedela, ze mi to snad bude i fuk, hlavne ze je na me i malou hodny, pozorny a spolehlivy. Ale tak kdybych neco zjistila, ze jako uvidim na displeji zenskou a kdy jako prijede.. tak bych uz 2.sanci nedala. Vis dostal ji jen kvuli male. Ale vi, ze je posledni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 02:18
@TeriiTerii píše:
Nemusis zapomenout.. jen si proste dat tu slasnou pauzu. Ty jsi nejsi take jista, ze tohle chces. Mrzi te to, jsi zranena. Jeho to tale mrzi. Zame si myslim, ze byste si meli oba srovnat vse o samote. Bud vas to k sobe pritahne (a v tom pripade zacnete od zacatku a ty udelej cernou caru a uz mu to nepredhazuj), nebo ti dojde, ze ti tak moc nechybi.. zustanete kamaradi, nebo proste jen znami a hotovo. Ja tomu, ze s ni neni v kontaktu moc neverim.. a i kdyby nebyl, tak proste zkusil jinou. A dokonce nekolikrat. Heled, ja mam take nevernika. Jsme spolu 12 let. Prvni 3 roky klid, pak v mem tehotenstvi se vse provalilo (bylo pozde), vsichni radili at ho necham. Ale ted kdyz vidim jaky je skvely otec, uz nepatram. Je nam spolu dobre, a dokud nevidim nejake jasne signaly nevery, tak to neresim. Od narozeni dcerky (jsou skoro 4), je zlatej. Rikam si jen, ze pokud by si odskocil a ja to nevedela, ze mi to snad bude i fuk, hlavne ze je na me i malou hodny, pozorny a spolehlivy. Ale tak kdybych neco zjistila, ze jako uvidim na displeji zenskou a kdy jako prijede.. tak bych uz 2.sanci nedala. Vis dostal ji jen kvuli male. Ale vi, ze je posledni.

Ja se hk nechci zastávat. Ale myslím si že v kontaktu s ní opravdu neni. Udělal vše pro to abych zůstala. Vymzal si fb, vyměnil si tel. č. jako 100%si jistá být nemůžu. Ale něco mi říká že v tomhle ma prvdu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 06:01

Hele uvidíš, dej tomu čas.. Odejít můžeš kdykoli, on tě musí přesvědčit že to myslí vážně a ty to tak musíš cítit..

Taky se mi to stalo, ještě než jsme měli děti.. Zjistila jsem to až s odstupem, takže mi nezbylo než to „přejít“, protože už jsme tenkrát byli úplně jinde. Je to hrozný, v hlavě to budeš mít pořád, cervicek bude hlodat vždy.. už nepatram :lol: vidím jak se k nám chová, k dětem, je pořád jen s náma, přestěhovali jsme se, nikam nejezdí, nechodí.. I to pivo si dá doma místo v hospodě :lol:.. takže jestli od té doby (už je to pár let, máme děti..) někde ujel, nevím o tom a ani nechci :lol: telefon má od zjištění nevěry zaheslovanej, tak mě aspoň neláká něco si ověřovat :lol:

Takže - šanci mu klidně dej, ale věř že to bude těžký hlavně pro tebe, hlava si dělá co chce a vytáhne ti to vždy v tu nejhorší chvíli ;) a jestli chceš doma pohodu a klid, nesmíš mu to pořád předhazovat.. musíš udělat tlustou čáru a jít dál. Občas tě asi i napadne, že mu to oplatíš, aspoň při svůj dobrej pocit.. nedělej to, nebude ti líp ;)

Jo, když se to bude opakovat, nějaký další důkazy, jeho divný chování apod, tak ho pošli do oběhu.. když se nepoucil poprvé, nepouci se nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit
1481
7.12.19 06:31

Pryc od nej!!!dokud nejsou deti.lhat ti bude furt, takovy se nemeni.uz vi jak na tebe jak te obalamutit. zaslouzis si lepsiho…ted je to treba v pohode a veris mu, ze se s ni neschazi, nepisou si. budete postupne chtit vztah nekam posunout, prijde dite a zacne nanovo. a ver a to ti povi i ostatni maminky, s ditetem se odchazi hur. radsi odejit takto a najit si nekoho kdo te bude milovat a nenahanet dalsi rozkroky.on te podvedl, spal s jinou a toto je nepripustne a udela to znovu.
Odejdi!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 06:43
@migmina píše:
Pryc od nej!!!dokud nejsou deti.lhat ti bude furt, takovy se nemeni.uz vi jak na tebe jak te obalamutit. zaslouzis si lepsiho…ted je to treba v pohode a veris mu, ze se s ni neschazi, nepisou si. budete postupne chtit vztah nekam posunout, prijde dite a zacne nanovo. a ver a to ti povi i ostatni maminky, s ditetem se odchazi hur. radsi odejit takto a najit si nekoho kdo te bude milovat a nenahanet dalsi rozkroky.on te podvedl, spal s jinou a toto je nepripustne a udela to znovu.
Odejdi!!!

Nevěrných je tak 99% chlapů, jen na to ženská většinou nepřijde, když jsou ti pitomci aspoň trochu chytrý ;) proč to taky tahat domů, že, jsou z toho jen problémy :mrgreen: to, že tam ten telefon nechal a očividně i nechráněnej heslem, tak svědčí spíš o tom, že už měl dávno čistý svědomí, z jeho strany byl fakt konec a nečekal by, že ho ta dotyčná ještě bude nahanet. Druhou šanci si zaslouží každej.. ale jen tu druhou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat