Nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peťka
Závislačka 3828 příspěvků 03.01.09 18:25
Nevolnost

Ahojky,
chci se jen zeptat, může být těhotné ženě zle i když je těhotná jen 14 dní??Netýká se to mě ale kamarádky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 03.01.09 19:28

Já bych řekla že ne, zdá se mi to dost brzy na těhu nevolnost. To se ani neukáže na UZ. Mě bylo zle až okolo 2měsíce. cca 8tt.

Peťka
Závislačka 3828 příspěvků 03.01.09 19:33

No taky se mi to zdá brzy. Jelikož mi bylo zle taky cca kolem 8 týdne. No a dneska mi psala že se cítí být těhotná bo jí je zle a na mimču pracují asi tři týdny

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.01.09 21:57

ahojky
u prvniho mimi jsem to takhle brzo nevedela, ale u druhyho jsem 16ty den od poceti mela divno v brise a dalsi den uz mi to bylo podezrele, udelala si test a byl pozitivni…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 03.01.09 22:37

Mně teda zle nebylo vůbec, ale taky se mi to zdá brzy… On si člověk při tom snažení i ledasjaké příznaky vsugeruje - jistě nejen moje zkušenost :wink:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 04.01.09 12:44

Tak to mě teda zle bylo hned.Od 3 tt jsem byla už kvuli nevolnostem doma, pracovala jsem na 3 směny a to se fakt nedalo. :wink: Ale každý to má jinak.Takže to může být těhotenstvim ale taky nemusí. :)

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 04.01.09 20:01

u každého je to trochu jiné, mě bylo celou dobu dobře, až slabé nevolnosti začaly ve 2.měsíci. Ale jak říkám, každý to má jinak 8)

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19248 příspěvků 04.01.09 20:59

Ahoj.
Tak nevím ve kterém týdnu jsem byla já (po druhé),ale......MS jsem měla pravidelnou co 28 dní,// jsem našla týden před očekávanou MS.A test jsem si dělala,protože jsem se vzbudila a bylo mi nějak divně od žaludku.Né vyloženě špatně,ale tak divně.A byl pozitivní.MS před tím byla normální,takže to nemohlo být starší těhu.I podle UTZ to sedělo. Takže pokud je ovulace někdy v půlce mezi cykly,tak jsem byla hodně málo těhotná.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19248 příspěvků 04.01.09 21:30

Bylo to tu 2× :roll: ,tak se omlouvám a mažu. :wink:

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 06.01.09 22:54

Nevím, jestli může být vyloženě zle, ale já jsem už někdy v době vynechání MS (v prvním těhotenství) kolem poledne cítila takové „šoufl“ od žaludku. Byli jsme na dovolené a přikládala jsem to tomu, že bych si měla dát k obědu nějaký chleba s hnusnou paštikou :lol: .
Vyloženě zle mi tedy nebylo ani později, jenom jsem měla žaludek o něco víc na vodě, než zezačátku, právě kolem té doby oběda (tak od půl 11 do 3). Takže už to nějaká ranní nevolnost musela být i na té dovolené.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.09 16:49
těhotenství

Ahojky maminy, s manželem se pokoušíme o mimi, první pokus nevyšel ale teď je mi už 5 dne tak nějak nevolno, né přímo na zvracení,ale divně. Taky mě už pěkně dlohou pobolívají prsa a teď i břicho. Mám to za 5 dní dostat, ale nikdy jsem ničím takovým netrpěla před Ms. Jo a už dva dny mám takový bílý výtok. Test si nechci dělat abych nebyla moc zklamaná, prostě chci počkat na MS. Ale nedá mi to a chtěla bych slyšet na to váš názor. Moc díky a papa a hezký večer Jana

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 07.01.09 18:13

Ahoj Jani , dle mého názoru bys teoreticky měla být těhotná , ale ruku do ohně za to nedám, jen soudím podle svých příznaku těhotenství. :D A ten test si ani nedelej , jelikoz pokud jeste nemas termin menstruace, tak by ti mohl ukázat i blbě , tak jako mě a pak sem se za 3 dny , když menstruace nedorazila nestačila divit. :D :D :D Přeji ti , aby ti to vyšlo a miminko už bylo na cestě. :D :D :D A mimochodem dej pak vedet jak jsi dopadla :wink:

Jarenka
Nováček 5 příspěvků 08.01.09 11:47

Ja jsem tehotna poprve a zatim je to desaty tyden a spatne mi je tak nejak porad. Nemuzu moc pit, mam porad hrozne kyselo v puse a samozrejme kazde rano zvracim, i kdyz nemam co… :lol: Pevne verim, ze na konci tretiho mesice to prejde.. :(

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.09 12:51

tak to já zatím nevím jestli jsem těhotná,nějak se po tom nechci pídit, abch nebyla pak zklamaná:-((. Ale už nějaký ten den mám takový bělavý výtok, a bývá mi odpoledně pěkně špatně. A už mě okolo týdne pobolívají prsa, tak nevím nevím, taklhe mi ale MS nikdy nezačínala. Tak snad se to už povedlo, mám to dostat v sobotu tak uvidíme. Papa

Jarenka
Nováček 5 příspěvků 08.01.09 19:28

Tak to bych rekla, ye je to nadejne… :D Mne to probihalo podobne(vytok byl pouze velmi silna ovulace) a pak najednou vysel test pozitivne. Moc drzim palecky… :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama