Nevolnost ještě před pozitivním testem

Donahhhh
11.4.10 19:58

nevolnost

chci se zeptat jsem v prvním týdnu těhotenství a mám pořád pocit na zvracení a návaly je to možné tak brzo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

703
11.4.10 20:05

jak víš že jsi těhotná?ale možné to samozřejmě je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka1989
11.4.10 20:16

ja jsem nevolnosti měla hned par dni po ovulaci testy mi vychazeli pořad negativní až pak jsem měla spožděni 10 dni udělal jsem si test a byly tam // takže je to možne ted si testy nedělej je to zbytečne až v den očekavane menstruace jsou to trochu zbytečně pročurane penize :-D

• Nahlásit
  • Citovat
2613
11.4.10 20:50

já se dnes musím přidat, ale trochu opačně, ráno jsem se probudila a tak strašně se mi udělalo špatně, že jsem si běžela udělat test a hele slabé //, po dvou hodinkách jsem počůrala druhý test a zas slabé //
Den MS mám až ve čtvrtek… :dance: jenže u mě není dost jistá ovulka, mívám jí o 5 dní dřiv a tak by to odpovídalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
11.4.10 21:00

Možné to určitě je. Mám podobnou zkušenost. Pokud už jsou na testu dvě čárky, tak se „hormony bouří“ :huban: . Měla jsem také nejprve slabou druhou čárku ještě několik dní před termínem MS. Za dva dny se už ukázala výrazně. Nevolnost a únava byla od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
11.4.10 21:01

hlavně 1 týden těhotenství je v podstatě mínusový týden na stáří plodu, ne? :think:

http://www.babyonline.cz/…1-tyden.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
11.4.10 22:58

Hanule, přesně tohle jsem si taky říkala.
Jestli teda zakladatelka myslí, že před pár dny otěhotněla, tak se to bude počítat jako 3. týden. Ale jinak teda souhlasím s tím, že hormony řádí brzo, takže nevolnost už může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama