5. týden - prosím o radu

nováček
11.4.10 16:30

5.týden prosím o radu

Ahojte holky,jsem tady nová a těhotná v 5.týdnu.Chtěla bych se Vás zeptat.Dneska se mi objevil při stolici krvavý hlen,který jsem si otřela s pochvy.Měla nebo máte některá ten stejný problém.Děkuji Vám. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11406
11.4.10 17:00

ahojky,já teda zkušenost nemám,ale bejt tebou tak si zajdu k dr,jelikož je víkend,tak se znám a jsem plašanda,tak asi bych jela na gynekologickou ambulanci,pro klid v duši. držím pěsti,aby to nic nebylo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
11.4.10 17:02

nováčku, opravdu tě nechci strašit, ale takhle jsem včera přesně v 5tt začala krvácet já :-(
pokud už jsi byla u dr a jsi opravdu těhotná, jed na pohotovost, nečekej, dají ti nějaké prášky na udržení…
Mi an pohotovosti bohužel řekli, že v děloze známky těhotenství nejsou, takže vajíčko sice hnízdilo, ale neudrželo se a odešlo s týden opožděnou menstruací :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
11.4.10 17:03

Taky bych určitě zajela nečekala byhc na nic může to být sice jednorázová neškodaná věc ale já bych chtěla mít jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
11.4.10 17:23

Neboj

Ahojky, nedivoč, neplaš, nestresuj se, ublížíš tím sobě a tomu malému zázraku v sobě, já jsem teď v osmém týdnu těhotenství a asi tak dva týdny zpátky jsem dva dny špinila, volala jsem doktorce a ta mi řekla, že to je normální, pokud tě nic nebolí, tak by to neměl být žádný problém, po dvou dnech to ustalo, špinění je v prvních týdnech normální, ale pokud chceš mít klid, tak si určitě k doktorovi zajdi. Držím palečky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.10 17:29

Ahojky, já bych taky jela, sice jak píšou tak se stává ale… prostě je lepší nic neponechat náhodě v tomto případě a je lepší jednou si zajet zbytečně , než pak zjistit něco smutného s čím se dalo něco dělat. Většinou ti co nezažili neplaší, já zažila.. hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nováček
11.4.10 17:40

Ahojte,děkuji vám za rady.Pro jistotu jsem volala na ambulanci a doktor říkal,že není čeho se obávat,že je to normální a stát se může.Tak si zajdu místo středy k doktorovi zítra.Držte pěsti.V pátek byl vidět váček a embryjko,tak snad už bude i srdíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
9549
11.4.10 17:43

Přesně tak, radši třikrát zbytečně plašit, než pak toho jednou litovat… já po pár špatných zkušenostech budu plašit vždycky…
Moc držím palce, ať ti to dopadne lépe než mně, dej pak vědět!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
11.4.10 17:55

Ano, mě se tak děla cca až do konce 3. měsíce, nic to prý neznamená. Ale u každého to může být z jiného důvodu, proto bych si zavolala na gyndu, buď Ti řeknou, že to nic není a nebo si Tě prohlídnou a budeš klidná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nováček
11.4.10 17:59

Snad to bude v pořádku,určitě dám pak vědět.Jo Ewule,ty jsi do třetího měsíce špinila nebo jsi měla krvavý hlen s pochvy při tlačení při stolici?Hodně v diskuzích píšou,že hlen bývá ve stolici ale já ho mám při stolici ale vytřu si ho z pochvy.Díky za odpovědˇ. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
9549
11.4.10 18:01

Nováčku, a je to červená krev nebo spíše takové hnědé špinění?
Jo, a moje kolegyňka z práce je v 19tt a špiní a lehounce krvácí občas doteď… dr jí říkal, že holt u někoho to tak může být a nikdy se nepřijde na to, proč je to tak. Přitom je naprosto v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nováček
11.4.10 18:03

je to takový hlen červený jak nějakej cucek,ale normálně při čůraní to nemám jen když tlačím a mám stolici tak pak si ho vytřu s pochvy.

• Nahlásit
  • Citovat
9549
11.4.10 18:05

Tak pokud se to nezesílí nebo jasně nezčervená, určitě to nic nebude. Ale přece jen se šetři, klidový režim, nic těžkého nedělej, jen odpočívej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
11.4.10 18:07

Nenene, jak jsem tlačila, tak jsem pak utřela trošku krve z pochvy, přesně jako ty. Měla jsem hrozný strach, jestli nevytlačím mimi ven :o))) Ale nebylo to tak neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nováček
11.4.10 18:08

Je to takový čerený až tmavě červený prostě hnusný,doufám,že už to nikdy nebude :oops: Jinak je to naše první vymodlený,daly jsme sio ho k výročí svatby 4.roky a poklad bude pod stromeček :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama