Nevolnost a otoky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 01:51
Nevolnost a otoky

Ahoj holky, potřebuji poradit. Zašla bych si k doktorce, ale jelikož je moje 4 hodiny od mého bydliště a ještě jsem ji od odstěhování nestihla změnit, píši sem. V pondělí ráno jsem se vzbudila a věděla jsem, že mám před sebou těžký den (vyřizování na ÚP, pohovor v práci). Bolela mě šíleně hlava, od žaludku mi bylo nevolno..hrozně mdlo, zimnice, kovová pachuť v ústech a lehce jsem špinila (ibalgin jsem si nebrala, protože mám štítnou žlázu a nemohu). Přesto jsem vše oblítala a pak ležela v posteli zbytek dne. Další den už to bylo lepší a přešlo to, jen jsem byla celý týden hrozně unavená. Včera (čili v sobotu) jsem se vzbudila a měla jsem oteklé prsty na rukou a oteklé nohy.. Nevíte co to může být? Jsem z toho celá nesvá. :zed:

Přečtěte si článek: Bolest hlavy u dětí: Proč hlava bolí?

Reakce:
Prtulak
Kecalka 414 příspěvků 16.12.18 02:02

Bez vyšetření těžko říct :nevim: chce to odběr krve, ekg,… prostě se někde zaregistruj a domluv na co nejdrivejsi návštěvě.

Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 16.12.18 04:50

Najdi nejakeho obvodaka. On te vysetri a kartu si od tveho stareho dr vyzada.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 07:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji poradit. Zašla bych si k doktorce, ale jelikož je moje 4 hodiny od mého bydliště a ještě jsem ji od odstěhování nestihla změnit, píši sem. V pondělí ráno jsem se vzbudila a věděla jsem, že mám před sebou těžký den (vyřizování na ÚP, pohovor v práci). Bolela mě šíleně hlava, od žaludku mi bylo nevolno..hrozně mdlo, zimnice, kovová pachuť v ústech a lehce jsem špinila (ibalgin jsem si nebrala, protože mám štítnou žlázu a nemohu). Přesto jsem vše oblítala a pak ležela v posteli zbytek dne. Další den už to bylo lepší a přešlo to, jen jsem byla celý týden hrozně unavená. Včera (čili v sobotu) jsem se vzbudila a měla jsem oteklé prsty na rukou a oteklé nohy.. Nevíte co to může být? Jsem z toho celá nesvá. :zed:

Ahojky, 1× ročně tě prý může ošetřit bezplatně doktor i bez registrace - tak to bylo řečeno mě, když sem byla v podobné situaci.. Ale asi nejlépe zavolat k lékaři předem, aby si věděla co a jak :) Pokud zatím nemáš vybraného lékaře ke kterému bys chtěla na pevno chodit. Pokud víš k jakému, stačí tam přijít, zeptat se zda berou nové pacienty a on si kartu vyžádá :)

Držím palce, ať to není nic vážného :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >