Nevolnost každý měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:30
Nevolnost kazdy mesic

Hezky vecer, zacinam byt trochu zoufala, protoze zhruba kazdy mesic mam dva az pet dni lehke nevolnosti. Nejsem tehotna a neni to vyhradne kolem ovulace, ani menstruace. Jsou to lehke nevolnosti, nezvracim a dokonce mam chut k jidlu. Ted me k tomu treba boli i zada (ty mam casto zatuhle), plus trochu motani hlavy. U dr jsem byla, krevni testy v poradku a sono bricha taky. Nevite, co by to mohlo byt?

Reakce:
holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 22:43

To by chtělo dr. House 8o Né vážně to může mít tisíc příčin, od fyzických po psychické. Myslím že by to sonem nemělo skončit, doktoři mají vyšetřovací postupy, jeden po druhým… Nevzdávala bych to a nechávala se dál vyšetřit…

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 21.01.17 22:50

Test na parazity ze stolice ti delali? Pak bych asi zacala resit ty zada, od zad muze byt prakticky cokoli.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 21.01.17 22:57

To muze byt klidne od tech zad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:59
@Helileli píše:
Test na parazity ze stolice ti delali? Pak bych asi zacala resit ty zada, od zad muze byt prakticky cokoli.

Nedelali, ani jsem nevedela, ze neco takoveho existuje.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 21.01.17 23:02

Anonymni
Existuje, dostanes domu nadobky, donich vzdycky odeberes vzorky a pak to v laborce vyhodnoti. Zrovna zahadne nepravidelne nevolnosti muzou byt zusobeny parazity. Jeste by se hodila gastroskopie s testem na heliobacter, kolonoskopie, zda nejsi celiak, zda nemas srusty ve streve atd, ale chapu, ze do takovych zakroku se cloveku moc nechce

Edit:spatna citace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 23:07
@Helileli píše:
Anonymni
Existuje, dostanes domu nadobky, donich vzdycky odeberes vzorky a pak to v laborce vyhodnoti. Zrovna zahadne nepravidelne nevolnosti muzou byt zusobeny parazity. Jeste by se hodila gastroskopie s testem na heliobacter, kolonoskopie, zda nejsi celiak, zda nemas srusty ve streve atd, ale chapu, ze do takovych zakroku se cloveku moc nechceEdit:spatna citace

Prave gastroskopie a kolonoskopie se dost bojim, jinak uz bych tam davno byla.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 21.01.17 23:12
@Anonymní píše:
Prave gastroskopie a kolonoskopie se dost bojim, jinak uz bych tam davno byla.

Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Elen8
Extra třída :D 13000 příspěvků 21.01.17 23:15

Myslim ze to bude od zad. Zkus nejake rehabilitace, masaze.

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 22.01.17 08:57

Zkus si nechat odblokovat krční páteř.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:09
@Helileli píše:
Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Ja mam prave pocit, ze tu celiakii mi kdysi delali. Ale z

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:10
@Helileli píše:
Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Ja mam prave pocit, ze tu celiakii mi kdysi delali. Ale zkusim to nejak vypozorovat, diky :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >