Nevolnost každý měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:30
Nevolnost kazdy mesic

Hezky vecer, zacinam byt trochu zoufala, protoze zhruba kazdy mesic mam dva az pet dni lehke nevolnosti. Nejsem tehotna a neni to vyhradne kolem ovulace, ani menstruace. Jsou to lehke nevolnosti, nezvracim a dokonce mam chut k jidlu. Ted me k tomu treba boli i zada (ty mam casto zatuhle), plus trochu motani hlavy. U dr jsem byla, krevni testy v poradku a sono bricha taky. Nevite, co by to mohlo byt?

Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 22:43

To by chtělo dr. House 8o Né vážně to může mít tisíc příčin, od fyzických po psychické. Myslím že by to sonem nemělo skončit, doktoři mají vyšetřovací postupy, jeden po druhým… Nevzdávala bych to a nechávala se dál vyšetřit…

Helileli
Závislačka 2969 příspěvků 21.01.17 22:50

Test na parazity ze stolice ti delali? Pak bych asi zacala resit ty zada, od zad muze byt prakticky cokoli.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 21.01.17 22:57

To muze byt klidne od tech zad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 22:59
@Helileli píše:
Test na parazity ze stolice ti delali? Pak bych asi zacala resit ty zada, od zad muze byt prakticky cokoli.

Nedelali, ani jsem nevedela, ze neco takoveho existuje.

Helileli
Závislačka 2969 příspěvků 21.01.17 23:02

Anonymni
Existuje, dostanes domu nadobky, donich vzdycky odeberes vzorky a pak to v laborce vyhodnoti. Zrovna zahadne nepravidelne nevolnosti muzou byt zusobeny parazity. Jeste by se hodila gastroskopie s testem na heliobacter, kolonoskopie, zda nejsi celiak, zda nemas srusty ve streve atd, ale chapu, ze do takovych zakroku se cloveku moc nechce

Edit:spatna citace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 23:07
@Helileli píše:
Anonymni
Existuje, dostanes domu nadobky, donich vzdycky odeberes vzorky a pak to v laborce vyhodnoti. Zrovna zahadne nepravidelne nevolnosti muzou byt zusobeny parazity. Jeste by se hodila gastroskopie s testem na heliobacter, kolonoskopie, zda nejsi celiak, zda nemas srusty ve streve atd, ale chapu, ze do takovych zakroku se cloveku moc nechceEdit:spatna citace

Prave gastroskopie a kolonoskopie se dost bojim, jinak uz bych tam davno byla.

Helileli
Závislačka 2969 příspěvků 21.01.17 23:12
@Anonymní píše:
Prave gastroskopie a kolonoskopie se dost bojim, jinak uz bych tam davno byla.

Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Elen8
Extra třída :D 12989 příspěvků 21.01.17 23:15

Myslim ze to bude od zad. Zkus nejake rehabilitace, masaze.

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 22.01.17 08:57

Zkus si nechat odblokovat krční páteř.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:09
@Helileli píše:
Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Ja mam prave pocit, ze tu celiakii mi kdysi delali. Ale z

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:10
@Helileli píše:
Tak zkus alespon tu celiakii z krve, pokud ti nedelali. A vest si denik, co jsi jedla a co bricho, to muze odhalit potravinove intolerance, ty mohou vzniknout kdykoli v prubehu zivota. Ja takto odhalila intoleranci, akorat u me se priznaky stupnovaly, nejdriv lehka nevolnost, tezko od zaludku a postupne jsem se dopracovala k pomerne prudkym reakcim i na male mnozstvi potraviny :roll:

Ja mam prave pocit, ze tu celiakii mi kdysi delali. Ale zkusim to nejak vypozorovat, diky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >