Reklama

Sono prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciestep
Kecalka 166 příspěvků 20.01.17 18:52
Sono prsou

Ahoj, posledni dobou me tak divne poboliva hedno prso..spis jakoby me tlacila podprsenka, nic jsem si nenahmatala a chodim pravidelne na kontrolni sono..naposledy jsem byla 10/2016..takze celkem nedavno..mam hrozny strach, ze mam nádor..jsem priserny plasan..prso si porad prohmatavam a uz mi z toho hrabe..stava se vam ze vás boli nekdy jen jedno prso? Myslite, ze bych s tim prsem mohla neco mit kdyz posledni sono bylo v pořadku? Omlouvam se asi potřebuji jen uklidnit..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11687 příspěvků 20.01.17 18:56

@Luciestep myslím že to nic není. Na kontrole si byla nedávno, tak by nato přišli. Pokud te neboli bradavka a nic ti z ni neteče, tak to bude ok. :hug: A pises, ze sis nic nenahmatala. Neboj.

ivašot.
Kelišová 6262 příspěvků 20.01.17 19:24

Říká se, že nádor nebolí nebo spíš, že bolí až v pozdějším stádiu - toho bych se u Tebe nebála, bylas nedávno na kontrole a nic nenahmatáš.
Kamarádka řešila něco podobného, bolest jednoho prsa i ji připadalo, že se zvětšilo. Doktorka doporučila změnit podprsenku a rehabilitaci páteře a bylo to v pořádku.
Jinak klidně to může být i hormonální výkyv na který reaguje jedno prso citlivěji. Snažila bych se hodit do klidu a moc intenzivně neprohmatávat, abys ho nakonec neměla spíš namožené.

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 20.01.17 19:30

@Luciestep ta bolest je píchavá nebo spíš tupá? bolest píchavá, vystřelující do bradavky bývá od páteře :think: tupá bývá spíš hormonální…

máš pocit, že ty bolesti souvisí s cyklem?

jestli jsi byla na kontrole v říjnu, tak bych se až tak moc nebála, i když samozřejmě přes net tě nikdo nemůže přesně zdiagnostikovat :think: pokud bude ta bolest pokračovat, tak to zkonzultuj přímo tam, kam pravidelně chodíš ;) pozoruj, jestli tam je souvislost s cyklem ;)

zkoušelas někdy na bolesti prsou vitamín E? prý docela pomáhá - můžu ti kdyžtak napsat, jak ho brát ;)

ivašot.
Kelišová 6262 příspěvků 20.01.17 19:46
@chaarleene píše:
@Luciestep ta bolest je píchavá nebo spíš tupá? bolest píchavá, vystřelující do bradavky bývá od páteře :think: tupá bývá spíš hormonální…

máš pocit, že ty bolesti souvisí s cyklem?

jestli jsi byla na kontrole v říjnu, tak bych se až tak moc nebála, i když samozřejmě přes net tě nikdo nemůže přesně zdiagnostikovat :think: pokud bude ta bolest pokračovat, tak to zkonzultuj přímo tam, kam pravidelně chodíš ;) pozoruj, jestli tam je souvislost s cyklem ;)

zkoušelas někdy na bolesti prsou vitamín E? prý docela pomáhá - můžu ti kdyžtak napsat, jak ho brát ;)

S tím naprosto souhlasím i když jsem to ve svém příspěvku nezmínila. Určitě je lepší jít případně i zbytečně k doktorovi, než žít ve stresu.

Luciestep
Kecalka 166 příspěvků 20.01.17 19:53

Ja bych tan zasla rada, ale mam strach, ze me budou mit za exota, kdyz jsem tam byla v rijnu a ted zase..byla jsem v praze na hajich v mamacentru. Na tom sonu jako samoplatkyne.­.nejradsi bych tam zasla a rekla jim to, ale mam strach ze se mi vysmeji..ta bolest je spíš takova tupa a neni to ta klasicka od cyklu..z bradavky mi nic netece..mozma je to fakt toho jak se furt prohmatavam a stresuju..ja nevim holky..bojim se.

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 20.01.17 19:55

@chaarleene a jak se bere E? Ja mam pred menstruci (14dni az par dni pred, jak kdy) bolesti prsou. Beru gynex a poupalkovy olej, je to lepsi, ale uplne ok to neni

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 20.01.17 19:56

@Luciestep tam maji desne dlouhy cekaci doby. Takze stejne te vemou asi za 2 mesice. Radsi si tam zajdi, ten klid za to stoji

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 20.01.17 20:09

Za exota při opakované kontrole určitě nebudeš. Já mám něco podobného. Bolí mě levé prso jakoby od podpaží po celém boku. Je to pocit, jakoby bylo namožené. Když to začalo, měla jsem měsíc po kontrole, ale stejně jsem se vydala znovu. Dr nic nenašel. I po roce to občas vnímám. Někdy víc, někdy míň. Je pravda, že se zády mám problémy, tak to nejspíš bude od toho.

Luciestep
Kecalka 166 příspěvků 20.01.17 20:23

Tak jsem se objednala pres net..az na 15.2., nevedela jsem ze maji online system na rezervaci termínu. Me prave boli jakoby pod podprsenkou, dole jak jsou kostice. Doma me maji uz za hypochondra, v praci taky..ale co..proste tam pujdu a uvidim. Holky děkuji za podporu a drzte palce.

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 20.01.17 20:36
@Luciestep píše:
Tak jsem se objednala pres net..az na 15.2., nevedela jsem ze maji online system na rezervaci termínu. Me prave boli jakoby pod podprsenkou, dole jak jsou kostice. Doma me maji uz za hypochondra, v praci taky..ale co..proste tam pujdu a uvidim. Holky děkuji za podporu a drzte palce.

Tak to by opravdu mohl být otlak od kostice :think:

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 20.01.17 20:54

Koupíš si v lékárně 3 balení po 30 tabletách- 1 balení 400 mg, 1 balení 200 mg a 1 balení 100 mg. Bereš každý den jednu- první měsíc tu nejsilnější, druhý měsíc dvoustovku a třetí měsíc stovku. Užívá se s jídlem a je potřeba to vydržet ty 3 měsíce. Ženský si to chválí, spoustě z nich to opravdu pomohlo.

@Luciestep tak uvidíš, zatím sleduj tu případnou souvislost s cyklem… Za exota nebudeš ;) budu držet palce

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 20.01.17 20:58

@Luciestep Rok je dost dlouha doba. Radeji si dojdi na gyndu a nech si napsat zadanku…ja obcas mivam totez. Minimalne jednou rocne na to narok mas. Kdyz je to ze zdravotnich duvodu a ze te tam neco boli, to duvod je. Muze to byt jen prkotina a tim, jak to tam mackas, tak te pak boli vsechno…to je jasny. Takze urcite bych na tvem miste sla k lekari. Zkus chvili nosit jen sportovni podprdu a na prsa si nesahat. Uvidis, jestli dojde ke zlepseni. Sono ti stejne neudela nikdo hned. Se vsude objednava.

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 20.01.17 22:52

@JaniceB nárok jednou ročně na ultrazvuk není. Preventivní ultrazvuk pojišťovny nehradí, hradí jen v případě problému. To jen pro úplnost.

@Luciestep když si dojdeš na gyndu nebo k obvodnímu lékaři, měl by ti žádanku vystavit, hlavně ať jsou tam popsané potíže, diagnóza nejlépe N649 ;) :lol:

JaniceB
Extra třída :D 13151 příspěvků 4 inzeráty 20.01.17 22:56

@chaarleene Tak me bylo receno u lekare jinak…ze jednou za rok nema problem s tim, me tam poslat…zalezi, jak se to taky napise…Ale u problemu je to jasny, ze jo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama